Лято здравей , Варненче на плажа ще лудей !:)

  • 51 554
  • 672
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 89
ПРИВЕТ,
Някой може ли да ми препоръча в града къде мога да водя през уикенда детето в някой малък хотел с детски басейн без нощувка , само през деня:)
Хотел ,,Нешков''  до Пикадили парк.  newsm78

# 46
  • Мнения: 2 018
искам да си набера мащерка... някой да знае в района около Варна къде мога да открия?

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте!
Някойн може ли да ми каже има ли детска кухня в близост до Мол Варна?
  bouquet
И друго: ползвали ли сте услугите на частна детска кухня Вип бебе? Ако да, моля напишете ми отзиви
  bouquet

# 48
  • Мнения: 4 590
вип бебе ги ползвах преди години и бях много доволна , детето имаше по специална диета и те се съобразяваха успешно - препоръчвам ги горещо
за  детски басейн за плаж къде на дружба , разгледах снимки в нета на  хотел нешков , но детската част е много мъничка , а търся точно такъв тип в града да има и обособени както в този хотел детски кът:)

# 49
  • Мнения: 2 922
И друго: ползвали ли сте услугите на частна детска кухня Вип бебе? Ако да, моля напишете ми отзиви
  bouquet

Само хубави отзиви мога да дам  Peace
Чудесна, разнообразна храна.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Благодаря ви много за отзивите   bouquet
Разглеждам им менюто - наистина е мн разнообразно, но доста от нещата не съм ги давала. Основните съм ги въвела де. Да изчакам ли да въведа всичко  newsm78

# 51
  • Мнения: 1 070
За частната кухня какви са цените, разнасят ли по домовете  и искат ли някакви документи за да знам дали да си вземам от Русе предварително? Ако може и телефон, къде да ги намеря?

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 678
За частната кухня какви са цените, разнасят ли по домовете  и искат ли някакви документи за да знам дали да си вземам от Русе предварително? Ако може и телефон, къде да ги намеря?

Заповядай : http://vipbebe.com/about.php?id=4

Незнам тук дали искат бележка от личния, че детето няма алергии, или родителя попълва на място декларация. Може да се обадиш и да питаш.

# 53
  • Мнения: 1 070
За частната кухня какви са цените, разнасят ли по домовете  и искат ли някакви документи за да знам дали да си вземам от Русе предварително? Ако може и телефон, къде да ги намеря?

Заповядай : http://vipbebe.com/about.php?id=4

Незнам тук дали искат бележка от личния, че детето няма алергии, или родителя попълва на място декларация. Може да се обадиш и да питаш.

Благодаря! Исках информативно и за всеки случай да имам координати. Бележка от ЛЛ съм си взела вече. Иначе са ми взели днес купончета за държавната, едно добро майче от тук, за което много и благодаря и моят злоядко ще има да хапва.

# 54
  • Мнения: 1 554
аз вземам от вип бебе,много съм доволна,голямото ми дете също беше на вип бебе Flutter да не кажа,че и сега вземам и за него порции,ако няма нищо за хапване в нас Blush

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 678
А в седмичното и месечното меню, включени ли са събота и неделя? Колко грама са порциите?

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте!
Аз се чудя ,защо нямам известия ,пък то имало нова тема Hug
Къде във Варна може да се отпразнува кръщене?
Имате ли идея за някакво ресторанче с детски кът  Praynig

И ,къде  мога да намеря разписанието  на 7 (автобуса)?

# 57
  • Мнения: 2 922
А в седмичното и месечното меню, включени ли са събота и неделя? Колко грама са порциите?

Включени са. За грамажите не съм сигурна...Но може да си вземеш 2 основни или 2 супи, или каквито искаш други комбинации.

Разписание на автобус 7: http://www.transtriumf.com/line.php?id=2

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Аз всъщност нищо не разбрах от тук,аз исках да видя в колко минава автобуса през някоя спирка,например Дубровник.. newsm78

# 59
  • Мнения: 2 922
Аз всъщност нищо не разбрах от тук,аз исках да видя в колко минава автобуса през някоя спирка,например Дубровник.. newsm78

Няма как да знаеш с точност  Laughing Зависи от движението по пътищата.. Но долу горе за 10-15 минути мисля, че стига от Елпром до Дубровник.

Общи условия

Активация на акаунт