Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
  •   1
Отговори
# 330
# 331
  • Мнения: 37
Сега започна интересното

# 332
  • Стара Загора
  • Мнения: 14
Кой позна, че това са показанията  на някой от тях да  си признае бързо

Признавам, аз бях.

# 333
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Fatmagülün Suçu Ne 80.Bölüm Part 1



http://www.youtube.com/watch?v=8GKxqdqJe2A

# 334
  • Мнения: 37
Танче - Обвинена си в четене на сценария  Grinning Grinning Grinning

# 335
  • В Града на липите
  • Мнения: 6 470
Репортаж 11/ Финал
Вурал го няма и те му се подиграват, че бил пил много. Селим се посади в джипа да чака. Керим се подпира. ердо май тръгна да търси Вурал.
Фати си нави часовника да стане рано. Кърпата  е увита около ръката й.
Пияндурниците вече са в колата. Вурал кара на зиг-заг. Керим едва гледа до него. Отзад Селим и Ердо се хилят и крещят.
Вече са на брега до кривото дърво. слязоха от джипа и продължиха да се надвикват.
Нашата паралелна вселена, реално време. Съда. Селим разказва за онази нощ. Ердоан допълва. Съдията му прави забележка да не говори без разрешение. Ердо каза нещо, от което Керим се вбеси и стана патаклама. Кой кого нападна не видях. Май Селим се опита да прехвърли цялата вина на Ердо. Той се развика, че лъжел.
На Фати и прилоша, повдига и се. Едва не повърна. Прекъснаха заседанието.
Всички са в коридора. Майките, Рахми, адвокатите, Рахми пита Кадир какво става, как е Фатмагюл. Мерием и дава нещо да пие, щяло да й мине. В тоалетната са.
Тя иска всичко да свърши, няма сили вече. Мерием я успокоява. Идва Кадир да пита как е, тя казва,че е добре. На Рахми също
Йомер или Кадир й казват, че Керим не искал тя да се връща в залата, но тя настоява. Мерием казва да не се притеснява заради бебето. Мерием и казва да седне
Тя се отправя към пейката. Там са и Хаджер с бебето и Сами.
Реклами

# 336
# 337
  • Мнения: 630

Стойката на Муки Joy hahaha

Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 25 нови отговора.

 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 338
  • Мнения: 0
Ама как си личи кои сцени са снимани сега и кои ги повтарят от 1еп.....
Личи си. Laughing

А Мелтем от руса преди е вече с тъмна коса. Laughing


Аз мисля, че тогава са снимали всичко, щото пък Керим е със старата прическа

Монтирани са стари с нови кадри.
В старите кадри от сватбата Мелтем е с руса коса, а в новите е с черна коса.

# 339
  • В Града на липите
  • Мнения: 6 470
И аз не вярвах че ще го напиша, но добре че дават толкова начесто реклами. Не мога да смогна да пиша. Нещата почнаха да се развиват много бързо.

# 340
  • Мнения: 452
Ето сигурно това ще каже Ердо, че Керим е взел още едно хапче  Thinking
Селим каза да се върнат на годежа, Вурал каза не.
Не успях да разбера, малкия се разплака, но май Селим каза, че всичко е направил само Ердо, а Ердо каза, че той ли го накарал насила да изнасили момичето

# 341
  • Мнения: 0
Туитъра пощуря. Сигурно през секунди туитват Laughing
Нашият балкон ще се срути всеки момент. Екипа парти прави... Финал още йок Laughing

# 342
  • Мнения: 17
Сами и Хаджер имат халки значи са се оженили.

# 343
  • София
  • Мнения: 227
И Вурал е по различен на старите и новите кадри- с различни очила е,
преди е бил по-мургав, а сега пък е с по-олесяло чело и една идея по-дълга
коса.

# 344
  • Мнения: 37
Ако не ни покажат изнасилването те па на

Общи условия

Активация на акаунт