Да преправим старите мебели - 14

  • 68 920
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 999
Здравейте, дружки! От вчера чистя само паяжини и бърша прахоляци, хич не ми е до преправяне. Но ми напълнихте душата. Страхотни находки имате!
Тоз белият комплект - спалнята в Продавалника, и аз бих наддавала с удоволствие. Хич даже няма и да преправям, харесва ми точно в този вид. Ако някой се докопа, но не иска да взима всичко, да свирка, ще се включа с удоволствие.
Днес пак ми върза късметът - бях наддавала за едно нощно шкафче, ама се усетих твърде късно и бях трета-четвърта по ред. За всеки случай писах на продавача, че го искам със сигурност и дадох адрес за доставка офис на Еконт в Царево (вече съм на морето) и, тъй като нямам навик да си гледам телефона, ако не звъни в момента, по случайност днес следобед виждам, че имам съобщение от Еконт - шкафчето е мое! Утре ще покажа (офертата в Продавалник е изтрита вече). За нещастие това шкафче е толкова красиво, че май няма да има нужда от преправяне. Ама, нейсе! В момента събирам мебелаци за стаята на дъщеря ми - остава ми гардероб и бюро.

# 46
  • Мнения: 13 187
Сега гледам Поаро, ама вместо да следя действието, очите ми само в мебелите. Прекрасни са! И масичката на Миоки видях, оградена от прекрасни гардероби, столчета...

# 47
  • Мнения: 11 334
Аз от години го правя. Има още няколко филма с подобен интериор  Heart Eyes

# 48
  • хасково
  • Мнения: 290
Златен дъб,тази резба доста шкурене на ръка май иска. Ако я вземе наш човек,дружно всички с шкурчици в ръка на помощ.

# 49
  • Мнения: 0
Момичета, и аз се записвам да следя, че иначе ви изтървавам, пък и скоро ще показвам Simple Smile

# 50
  • Мнения: 789
Здравейте момичета!

Записвам се и аз да следя вашите съвети и споделяне на опит, че съм се запалила, такива красоти показвате!!

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 652
От доста време ви следя и мисля, че тук ще получа най-компетентни отговори на въпросите си.
Мъжа ми направи градински мебели от палети и барабан за кабели, всичко вече е загладено и старателно изшкурено на ръка, но искаме да ги боядисаме в някакви ярки цветове. Та питанката е каква боя би била подходяща, при положение, че те ще си стоят постоянно навън в дъжд, пек, сняг ...  Може би е важно да спомена и че търсим бюджетен вариант за боядисването, защото са поставени в двор, от който лесно могат да бъдат отмъкнати и не ми се иска да инвестираме много.

# 52
  • София
  • Мнения: 642
Blush Предната тема изпуснах... тази ще следя  Mr. Green

И аз така!  Peace

# 53
  • Мнения: 834
От доста време ви следя и мисля, че тук ще получа най-компетентни отговори на въпросите си.
Мъжа ми направи градински мебели от палети и барабан за кабели, всичко вече е загладено и старателно изшкурено на ръка, но искаме да ги боядисаме в някакви ярки цветове. Та питанката е каква боя би била подходяща, при положение, че те ще си стоят постоянно навън в дъжд, пек, сняг ...  Може би е важно да спомена и че търсим бюджетен вариант за боядисването, защото са поставени в двор, от който лесно могат да бъдат отмъкнати и не ми се иска да инвестираме много.
Аз ти препоръчвам продуктите на Лакпром Peace Цена/ качество е в полза на качеството. Пък ти ще решиш с какъв тип боя- на ацетонова или на водна основа. Аз съм супер доволна от Акварил боята. За по- голяма здравина можеш да ги минеш отгоре след това и с лак за външна употреба.

# 54
  • София
  • Мнения: 388
Аз пък се интересувам някой виждал ли е ярка цикламена боя. Лъскава и добре да покрива.

# 55
  • Мнения: 5 138
Момичета счупи ме се стола, има ли оправия или на боклука  Sad
Скрит текст:

# 56
  • Мнения: 18 542
 Rolling Eyes като гледам, няма гаранция, че в някакъв момент няма да се озовеш на земята... каквото и да го направиш. трябва цялата основа да се смени.

# 57
  • Мнения: 5 873
Blush Предната тема изпуснах... тази ще следя  Mr. Green

И аз така!  Peace


 Hug

# 58
  • Мнения: X
Най-елементарна заварка ще го оправи Peace
Столът,на който стоя в момента-още на 3-я ден моя хубостник / 126 кг  Mr. Green / го строши. Накъв вой нададох-до края на деня да е оправен  Naughty Завари го и готово.

# 59
  • Мнения: 834
Eлектрожен или струг, или и 2-те. Ако не долната част- основа на помощна масичка Peace
Няма да изхвърляш нищо, всичко може да се използва за разни полезни идейки.

Цикламена боя Rolling Eyes , че и лъскавааа Rolling Eyes, за какво- метал, дърво? Колко ярко цикламено?

Общи условия

Активация на акаунт