Кой какви сериали гледа? - Тема 5

  • 42 329
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 581

Ване тоя сериал,не е тип  Смешно отделение  Naughty ша та замоля  Joy Joy Joy

права си, по - зле е! Спешното все пак беше украсено от Клуни.
Клуни може само да диша праха на Уолтър Бишъп, само това ще кажа Whistling

# 706
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А Питър Бишъп, къде е в сметките  Scream

При юнаците има букви  Peace

При мен не се показват  Shocked Дай ги  Praynig Praynig Praynig

# 707
# 708
# 709
  • София
  • Мнения: 6 219

Ване тоя сериал,не е тип  Смешно отделение  Naughty ша та замоля  Joy Joy Joy

права си, по - зле е! Спешното все пак беше украсено от Клуни.
Клуни може само да диша праха на Уолтър Бишъп, само това ще кажа Whistling

а, сега видях, че Плами е имала предвид Фриндж
Имах предвид, че От местопрестъпленията са тип Спешно отделение, Фриндж не съм го видяла даже, Бебето го е изписала.

# 710
  • София
  • Мнения: 3 581
Хареса ми "Last resort". Мислех, че ще отидат на безлюден остров и никой няма да ги знае къде са, но така е по-добре, за да не се получат някакви асоциации.
А този комедийния с извънземните е отврат ooooh!, ако не стане нещо интересно едва ли ще го гледам

# 711
  • Мнения: 28
Много се радвам, че TBBT новият сезон започна, мноооого се смях на пилотният епизод, страхотни са.   Mr. Green
Друга лека комедия започнах Animal Practice Струва си да се види, само 2 епизода са излезли (поне по нашите тракери).
Четох за друга комедия Go Оn с Матю Пери - някой гледал ли е? Струва ли си?

# 712
  • София
  • Мнения: 3 581
Това http://DMCA-removal-from-Google/torrents/176597/ мисля също да го пробвам.

# 713
  • София
  • Мнения: 44 120
Нели дай отзив после Simple Smile

# 714
  • София
  • Мнения: 6 219
Нещо новичко вече има в замунда http://www.imdb.com/title/tt2197797/

Наред с Ревендж, Декстър, Приказката

В арена са качили Родина, Менталист и всичко останало.

# 715
  • София
  • Мнения: 5 828
Animal Practice не ми хареса, веднъж не се засмях  Tired
Go On по бива, дори и само заради Матю  Heart Eyes

Чакам с нетърпение довечера да гледам 666 Парк Авеню - Horror/Supernatural с Тери О`Куин  Grinning

# 716
  • Мнения: 1 497
Здравейте , незнам дали съм в правилната тема , но все пак , ако някой може да ми помогне, търся субтитри за Кръгът на Доусън. В замунда има до 3-ти сезон 5 епизод , а по-нататък не.

# 717
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Декстър се върнаааа.  newsm44 Сядам да гледам.

# 718
  • Мнения: 776
Здравейте , незнам дали съм в правилната тема , но все пак , ако някой може да ми помогне, търся субтитри за Кръгът на Доусън. В замунда има до 3-ти сезон 5 епизод , а по-нататък не.

За съжаление, няма! Той и сериалът е доста труден за превод, предвид непрекъснатите препратки към книги, филми, герои, други сериали. Никой за толкова години не пожела да преведе всички сезони, явно няма интерес сред преводачите Peace

# 719
  • Мнения: 961
Здравейте и от мен! Искам да споделя мнение за "Истинска кръв". Стигнах до 4-ти сезон първа серия. Ами да ви кажа с триста зора го гледам. Има нещо, което ме кара да гледам сериите, независимо колко са ми скучни. Но на по-голяма бъркотия не бях попадала. Прекалено претрупано с тези митични същества, и прекалено банално в един момент. То още малко и няма да остане нормален човек в този град. Кой вампир,кой върколак, кой шифтър (май така беше  Embarassed). Мога да кажа, че от всички сезони трети беше най - заплете и най - бързо го изгледах. Ще го добутам до края, защото не обичам да оставям сериали наполовина. Но мнението ми е  newsm11
 Смятам да започна Гримм, след като приключа с този. А и от октомври тръгва "Корабът". най - после  newsm44

Общи условия

Активация на акаунт