Лека и безаварийна на тези, които карат ШОФЬОРСКИТЕ - 9

  • 65 083
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 73
Момичета имам един въпрос, вчера бях на вътрешен изпит по теория, има ли вътрешен кормуване и от кои се провежда и той ли се плаща?
Има вътрешен и по теория и по кормуване. Различно практикуват различните инструктори. При моя се плащаше, но пък да изпита пред ДАИ ми иска само пари за таксата /другите вземат и за превод, за издаване на ваучера и т.н./ ПРи мен бащата на моя инструктор ме изпитва /той също е инструктор, но не практикува/. ПРедполагам, че някой от колегите на твоя инструктор ще те изпитва.

# 736
  • Мнения: 102
Оф и на него ли  могат  да те скъсат  newsm78

# 737
  • София
  • Мнения: 70
Оф и на него ли  могат  да те скъсат  newsm78
Мдаааа,могат.Когато аз се явявах бяхме 3-ма и двама повториха вътрешния.

# 738
  • Мнения: 79
Честито на всички взели изпитите.

# 739
  • Мнения: 73
Оф и на него ли  могат  да те скъсат  newsm78
Мдаааа,могат.Когато аз се явявах бяхме 3-ма и двама повториха вътрешния.

Добре де, ако те скъсат на вътрешния изпит на кормуването какво - ако са ти свършили часовете никой не може насила да те накара да караш допълнително  newsm78

# 740
  • Мнения: 102
Оф и на него ли  могат  да те скъсат  newsm78
Мдаааа,могат.Когато аз се явявах бяхме 3-ма и двама повториха вътрешния.

Добре де, ако те скъсат на вътрешния изпит на кормуването какво - ако са ти свършили часовете никой не може насила да те накара да караш допълнително  newsm78
И аз затова питам  newsm78

# 741
  • Мнения: 73
Оф и на него ли  могат  да те скъсат  newsm78
Мдаааа,могат.Когато аз се явявах бяхме 3-ма и двама повториха вътрешния.
Мири, а ти плаща ли за този вътрешен изпит?

# 742
  • София
  • Мнения: 70
Оф и на него ли  могат  да те скъсат  newsm78
Мдаааа,могат.Когато аз се явявах бяхме 3-ма и двама повториха вътрешния.
Мири, а ти плаща ли за този вътрешен изпит?
Да,плащах,вътрешният изпит беше 30лв.,но мисля,че всяка школа си определя цената.Може да е включен в цената на курса.
Няма как да те накарат да вземеш допълнителни часове,но могат да ти намекнат, че ти трябват.Точно затова се преместих в друга школа и сега разбирам,че колкото и допълнителни часове да бях взела, нищо ново нямаше да науча,тъпчех на едно място.Не знам дали е било тактика...

# 743
  • София
  • Мнения: 1 227
Mirri07, кога се ходи на БЧК-то , през деня или има и вечер, а колко струва и колко часа се посещават?

# 744
  • Мнения: 4 256
Честито на новите шофьорки! Браво, момичета! Безаварийни околосветски обиколки да направите!   bouquet
             Стискайте палци и на моето чедо. Утре отива за втори път да кормува  Grinning

# 745
  • София
  • Мнения: 1 227
Стискаме Praynig Peace

# 746
  • София
  • Мнения: 70
Mirri07, кога се ходи на БЧК-то , през деня или има и вечер, а колко струва и колко часа се посещават?
Има часове всеки ден(не знам обаче отнася ли се за неделя) от 8 до 14 и от 15-21 часа.Курса е 6 часа,еднократно,завършва с тест и документа ти го дават веднага.Записах се по телефона,таксата е 44лв.ще я платя в деня на курса,казаха да отида 10-15 мин. по-рано.Казваш си ЕГН,име,запазват ти ден и час,казват ти в коя зала ще бъдеш.Много беше любезна дамата.

# 747
  • Мнения: 98
Да БЧК-то отнема цял ден.Може да се кара когато си искате.Аз го карах още в началото на шофьорския курс,бях минала два часа.За вътрешния по кормуване мен ме изпитва друг инструктор от същата школа,беше главно да видя как е с друг човек до мен,да се опитам да овладея притеснението и наистина много ми помогна за среса,на изпита пред ДАИ бях сравнително спокойна.

# 748
  • Мнения: 360
По молба на Shumi пускам новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=710859.new#new

Общи условия

Активация на акаунт