За тези, които четат любовни романи - 20 тема

  • 87 869
  • 737
  •   1
Отговори
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Добре дошли в приказния свят на любовните романи Hug




Тук може да намерите любовни романи
Тук също


Ето линк и към старите теми:

За тези, които четат любовни романи №1
За тези, които четат любовни романи №2
За тези, които четат любовни романи №3
За тези, които четат любовни романи №4
За тези, които четат любовни романи №5
За тези, които четат любовни романи №6
За тези, които четат любовни романи №7
За тези, които четат любовни романи №8
За тези, които четат любовни романи №9
За тези, които четат любовни романи №10
За тези, които четат любовни романи №11
За тези, които четат любовни романи №12
За тези, които четат любовни романи №13
За тези, които четат любовни романи №14
За тези, които четат любовни романи №15
За тези, които четат любовни романи №16
За тези, които четат любовни романи №17
За тези, които четат любовни романи №18
За тези, които четат любовни романи №19

Приятно четене Grinning

# 1
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Ех, първа да се запиша! Благодаря за новата тема! Надявам се и тук да бъде така оживена дискусията, както и в предишната.

# 2
  • Мнения: 1 001
И аз благодаря! Heart Eyes Чакам инфо "Морето на спокойствието" има ли happy end и продължавам да чета "Обещание"... Crazy

# 3
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
тва обещание и аз мисля да го захвана, ама първо на ред е Ястребът Flutter Mr. Green

# 4
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
На мен Вождът така мудно ми вървеше в началото, ужас. Даже по едно време се чудех дали да не я оставя за по-добри времена. Ама като минах протяжните обяснения кой какъв е, тръгна по-леко четенето. А втората книга - Ястребът още не съм я почвала. Явно не съм на такава вълна в момента. И като си прегледах листата с книгите - имам доста купени, но непрочетени.

# 5
  • Мнения: 794
Да ни е честита новата тема. Аз започнах Влюбени до доказване на противното http://chitanka.info/book/5938-vljubeni-do-dokazvane-na-protivnoto. Мислех, че ще ме издразни, но ми харесва. Братовчедът Колинс напр. е представен като сводник. Засега върви добре.

# 6
  • Мнения: 1 001
И аз имам толкова много за прочитане, но гледам да чета най-коментираните за да се включвам в дискусиите хихи! Mr. Green
"Обещание" засега ми харесва, но съм още в началото! Рядко чета книги в които героите са само приятели, които си падат по секса и сменят не малко партньори.... Crazy

# 7
  • Мнения: 129
Благодаря за темата!

Аз днес продължавам с Фюри от Братството на черния кинжал, но дали заради Обещанието,
или от самата книга-много трудно ми върви.Досега другите ги изчитах на един дъх,
хем четях и други книги междувременно...

# 8
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
от книгата е .. тази е най-смотаната от поредицата Whistling

# 9
  • Мнения: 6 105
Благодаря за новата тема!  bouquet

Засега не мога да се похваля с книга,която да ми е направила положително впечатление!  Laughing

# 10
  • Мнения: 246
Да се похваля-вчера прочетох "3 Седмици с лейди Х" на Елоиза Джеймс. След "този мъж",всичко ми се струва прекрасно.Сладурска е. Днес набързо изчетох "Красива забрава" на Джейми Макгуайър. Приятна е, но на фона на другите "Красиви...",леко бледнее. Ама много съм възмутена от себе си-не разбрах края.
Някой чел ли я е? Наистина ли е ходила с друг от братята? Това ли беше великата тайна?
Сега реших да почна "Вълшебна нощ" на Лайза Клейпас,но нещо не ме грабва ,както останалите-мудна ми се струва.Ще видим.
Малко забавям темпото,че домашните ще ме изядат мен,вместо вечерята. Тез книги много разлагащо действат Joy

# 11
  • Мнения: 537
И аз чета,, Обещанието". Малко ми е странна. И двамата герои смениха по няколко интимни партньори докато си признаят привличането newsm78. Стигнах до момента, в който преспаха заедно. Да видим какво ще последва Sunglasses

# 12
  • Мнения: 2 313
Днес набързо изчетох "Красива забрава" на Джейми Макгуайър. Приятна е, но на фона на другите "Красиви...",леко бледнее. Ама много съм възмутена от себе си-не разбрах края.
Някой чел ли я е? Наистина ли е ходила с друг от братята? Това ли беше великата тайна?

Да, с уж рекламния агент а той е от ФБР“  Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 28 571
Така, прочетох "Този мъж" 2.
Скрит текст:
След драмата с камшиците, до края не се случва нищо особено. Тя му казва, че няма да се омъжи за човек, когото не познава. Двамата пак се обясняват колко се обичат и т.н., и т.н. Тя го кара да ползват презерватив, защото не пие хапчета, той се съгласява учудващо лесно и не признава, че той ги е взел. Той я кани да излязат на вечеря, точно излизат и тя вижда, че си е забравила телефона. Връща се да го вземе и заварва майка си и баща си. Докато се обяснява с тях, Джеси се връща обратно и става ясно, че той е поканил родителите ѝ. Междувременно пристигат брат ѝ, Кейт и Сам. Всичките сядат да вечерят на патиото; той пада на колене пред всички и ѝ прави официално предложение за брак; тя приема. Това е.
Хвърлих поглед и на резюмето на третата. Накратко:
Имението е изпълнено с гости за това, което се предполага, че би трябвало да е най-щастливият ден за Ава и Джеси. Двамата са много влюбени, щастливи и т.н., но точно когато тя си мисли, че най-накрая е преодоляла предпазливостта му, възникват въпроси, които я карат да вярва, че той не е мъжът, за когото го мисли.
И сега съм 50 на 50 дали да я чета или не. Може би ще я започна, а дали ще я довърша, зависи.

# 14
  • Мнения: 1 001
Така, прочетох "Този мъж" 2.
Скрит текст:
След драмата с камшиците, до края не се случва нищо особено. Тя му казва, че няма да се омъжи за човек, когото не познава. Двамата пак се обясняват колко се обичат и т.н., и т.н. Тя го кара да ползват презерватив, защото не пие хапчета, той се съгласява учудващо лесно и не признава, че той ги е взел. Той я кани да излязат на вечеря, точно излизат и тя вижда, че си е забравила телефона. Връща се да го вземе и заварва майка си и баща си. Докато се обяснява с тях, Джеси се връща обратно и става ясно, че той е поканил родителите ѝ. Междувременно пристигат брат ѝ, Кейт и Сам. Всичките сядат да вечерят на патиото; той пада на колене пред всички и ѝ прави официално предложение за брак; тя приема. Това е.
Хвърлих поглед и на резюмето на третата. Накратко:
Имението е изпълнено с гости за това, което се предполага, че би трябвало да е най-щастливият ден за Ава и Джеси. Двамата са много влюбени, щастливи и т.н., но точно когато тя си мисли, че най-накрая е преодоляла предпазливостта му, възникват въпроси, които я карат да вярва, че той не е мъжът, за когото го мисли.
И сега съм 50 на 50 дали да я чета или не. Може би ще я започна, а дали ще я довърша, зависи.


Благодаря ти за разясненията! Явно Джеси си заслужава щом Ава приема всичките му изневери при най-малкото скарване а и друга жена да го бие! Поне да й беше предоставил на нея възможността да го наказва с камшик! Mr. Green Ти си моята надежда да разбера как завършва тази драма,ако решиш да започнеш третата! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт