За тези, които четат любовни романи №14

  • 52 958
  • 731
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 002
Благодаря за новата тема!  Crazy
И моя киндъл е препълнен с непрочетени книги, на които още не им е дошло времето! Mr. Green В общи линии съм забелязала, че започвам книги, които обсъждате в момента...иначе и сама не знам какво ми се чете! "В името на любовтта" на С.Е.Филипс ми стои точно до леглото, купих си я като коледен подарък и все я пренебрегвам!  Peace Може би искам да мине малко повече време след  Чаровник по рождение, тъй като ще ми дойдат множко две поредни нейни книги...
Надявам се скоро някой да сподели "Красиво начало"-явно не си заслужава парите по последните отзиви, но все пак искам да я прочета!  Peace

# 2
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Цитат
"Чаровник по рождение" я имам от МБ от преди 20тина дни, но другата ще я чакам.
Morena, аз писах за легално издадените книги.  Щом пуснат желана от мен книга в електронен формат, купувам и зареждам и лаптоп, и четец. В мейлбукс има доста нови книги, както и такива, които са пускани само на хартия. И тогава всички търсим, искаме и получаваме  Grinning.

# 3
  • Мнения: 2 847
Страхотна тема.Запис от мен с "Тайните дневници на Миранда Чийвър"малко ми е тъпа до тук Grinning направо заспивам.Очаквах повече.Ама нали все за херцози чета на последък.......ще взема и валс да танцувам в къщи вечер hahaha

# 4
  • Мнения: 202
И аз да се запиша в новата тема   bouquet
Напоследък реших малко да сменя жанра за разнообразие, но по темата мога да препоръчам двете книги на Гейл Форман „Да остана ли?“ и „Къде беше?“.
Аз ги четох на английски http://www.goodreads.com/series/49919-if-i-stay и много ми харесаха. Първата е малко тежичка, а във втората действието се развива три години по-късно и е от гледната точка на Адам. На мен лично втората част ми хареса много повече, може би и заради хубавия край  Heart Eyes

# 5
  • Варна
  • Мнения: 236
Благодаря за темата  bouquet
В чуденка съм да започна Братството на меча..Черния кинжал още стои на половина, Фюри тотално ме отблъсна от книгата.

# 6
# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Благодаря за новата темичка и аз.
Продължавам с моята Хатауей...сега съм на Попи....
Като Морена съм и аз...свалям като похвалите нещо..на комп, на киндъл...където сваря. И после се започва едно чудене....

# 8
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
KaterinkataaGrinning Поръчала съм я и сега чакам, да я получа Peace, толкова ми хареса, че се замислям дали, да не си ги закупя и на хартия Thinking

П.П За книгите на Джей Ли иде реч де...... Wink
Благодаря за темичката!!!!!!

# 9
  • Мнения: 387
Запис и от мен в новата тема   bouquet
Продължавам да се мъча с Кросфайър, 2ра книга ... като знам, че има още две ми идва да прекъсна мъчението  Laughing Ама като започна нещо искам до края да го докарам, така, че няма отказване!  Mr. Green

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Запис и от мен Simple Smile. Още не съм решила какво точно ми сепчете, но все пак да ви следя Simple Smile

# 11
  • Мнения: 258
Аз временно залитнах към друг жанр. Чета Агата Кристи, а след това ми започва чуденката "какво да чета?" Понеже съм нагласила n-бройка и не знам newsm78

# 12
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Бърз запис, нищо че тия дни не ми остана време за книги ..

# 13
  • Мнения: 4 690
Благодаря за новата тема   bouquet
И аз нямам никакво време тези дни, та нищо не чета в момента.
Преди няколко дни завърших "Сладки приказки".Доста си приличаше със "Сензацията", всъщност след няколко книги в един момент цялата поредица изглежда еднообразна, но за себе си отчитам, че точно тази структура на книгите ми харесва и нито една досега не ми е доскучала.Радвам се, че има още две и ще си ги чакам  Crazy

# 14
  • Мнения: 2 361
Запис и от мен  Peace
Прочетох и аз Мъжът от сънищата след мненията тук  Simple Smile  Simple Smile
Хареси ми историята,накрая малко беше предсказуемо какво ще стане
Скрит текст:
т.е.как убиецът се усети коя е тя в действителност и я проследи до къщата,където беше всъщност,а не до нейната ,където беше полицайката под прикритие  Simple Smile.
Хубава книжка като цяло,но ми се чете сега нещо с малко повече закачки между героите и забавни ситуации.Сега ще почвам Перфектният мъж ,пак по препоръките от темата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт