За тези, които четат любовни романи №13

  • 77 335
  • 742
  •   1
Отговори
# 1
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Благодаря за темата  bouquet

Днес започнах Красавицата и звярът от Хана Хауъл Peace Докато отивах да взимам щерката от училище се замислих защо свалям като пристрастена всеки ден поне по двадесет книги, български или английски ooooh! Сигурно един живот няма да ми е достатъчен, за да ги прочета.

# 2
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Да продължим обсъждането на любимия жанр и в новата тема. Купих си "Усукани" на Ема Чейз преди малко, още не съм я почнала. Доста се колебая за "След" - на Ана Тод.

# 3
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Доста се колебая за "След" - на Ана Тод.
Аз съм много благодарна (пак да кажа) на съфорумката, която я качи тук... Нооо, това не е моята книга. Умрях от скука. И я зарязах някъде - даже не помня, къде точно, защото по-голямата част я "четох" по диагонал.
Големи драми. Не са за мен явно. И с драмите на Гейбриъл не ми се получи. И тука така.  ooooh!

# 4
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Аз точно заради това се колебая - четох противоречиви мнения. А са четири книги. Мразя да зарязвам поредици. Или ги събирам или не.

# 5
  • Мнения: 1 828
Записвам се в новата тема и благодаря.  bouquet

Още не съм избрала коя книжка да подхвана, но имам 4 часа чът днес и ще се чете.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 236
Благодаря за темата  bouquet
И на мен Гейбриъл не ми се получи, почвах на няколко пъти и за една и съща страница зациклям. Препрочитам нюансите, и мисля да започна Воините на Посейдон.

# 7
  • Мнения: 6 105
Запис и от мен в новата тема  Hug  bouquet

Чете ми се нещо за рокери,така че ако сте попаднали на нещо читаво-споделете Simple Smile

# 8
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Хоооп и аз в кюпчето, да не ви изпускам от поглед Flutter

# 9
  • Мнения: 4 690
  bouquet  Heart Eyes

Вчера си взех новата на Кристина Дод, прехвърлих в движение десетина страници и ми се струва интересна, само че не знам кога ще имам време да я зачета сериозно.
Коменирате много Ана Тод, а  аз идея си нямах коя, та се разрових за инфо в Нет-а.Избягвам подобни поредици, в които действието се развива в няколко книги.
( само като чуя нещо за One Direction и ми се  Sick много са ми анти  Embarassed )

# 10
  • София
  • Мнения: 30 142
Започнах "Бедствие на високи токчета". Не е лоша засега.

 smile3525 за темата.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Хоооп и аз в кюпчето, да не ви изпускам от поглед Flutter
СТанахме две Heart Eyes
Аз четох на Джоана Линдзи...поредицата Шеринг Крос...малко бонбонено и много романтично...но ми хареса. Е трябва да призная, че някои сцени ги удрях по диагонал

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Здравейте да се запиша и аз Simple Smile. Аз отскоро се включвам тук и не много редовно. Сега след нюансите почнах Красив негодник, но началото не ме грабна ще видим по-нататък как ще е.
А за темата едно голямо благодаря   bouquet

# 13
  • Мнения: 2 847
Чета "Парижкия апартамент" и никак не е зле Grinning е не е да ме грабне и да чета на един дъх ,но е много приятна и ме върна в 2010год когато последно бях в Париж........

# 14
  • Мнения: 6 150
И аз благодаря на новата къщичка!
Прочетох Ледена страст на Нора. Няма нищо ледено, страст - тук-там, при все че оригиналното заглавие е Сладко отмъщение просто се зачудвам кой въобще реши да го изцапоти така. Книгата е страхотна, винаги чета Нора с резерви, нали съм от клуба на Сандра, но толкова ми хареса че я излапах за норматив. Иии .. напомнете ми никога да не се омъжвам за шейх!
Сега почнах Захарче. Стигнах до 5 глава, но кога най-сетне ще станат възрастни? Отегчих се с детските им преживявания, четох и придремвах едновременно, приятно разказва, но нещо нямам нерви. И другите две книги ли започват така?

Общи условия

Активация на акаунт