За тези, които четат любовни романи №10

  • 68 590
  • 737
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 434
Благодаря за новата  тема !

# 2
  • Мнения: 64
Благодаря и аз за новата темичка Hug!

# 3
  • Мнения: 137
Благодаря за новата темичка Laughing

# 4
  • Мнения: 20
  bouquet Благодаря!

# 5
  • Мнения: 6 105
Благодаря за новата тема!  Simple Smile

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Вместо запис да попитам за филми,които сте гледали по любовни романи и харесали ли са ви?Има един филм,който често го въртят по Диемите мисля - 3 сестри от различни майки се събират в ранчо след смъртта на баща им - едната е полуиндианка ( и се влюбва в съседа),другата е нещо като нахакано градско момиче(мисля че в лекаря се влюбва),а третата е много срамежлива и мисля че бившият и мъж я е биел.И филмът не е лош,но книгата е по-добра,някакви идеи как се казваше  newsm78

# 7
# 8
  • Мнения: 82
Вместо запис да попитам за филми,които сте гледали по любовни романи и харесали ли са ви?Има един филм,който често го въртят по Диемите мисля - 3 сестри от различни майки се събират в ранчо след смъртта на баща им - едната е полуиндианка ( и се влюбва в съседа),другата е нещо като нахакано градско момиче(мисля че в лекаря се влюбва),а третата е много срамежлива и мисля че бившият и мъж я е биел.И филмът не е лош,но книгата е по-добра,някакви идеи как се казваше  newsm78
Скоро го гледах този филм и много ми хареса!"Горчиво небе'' на Нора Робъртс.Мисля, че съм гледала всичките филми, които има по нейни романи,но не всичките ми харесват.
Скрит текст:
Всяка събота по AXN White дават филм по книга на Н.Р.
Започнах да чета "Влюбени до доказване на противното".

# 9
  • Мнения: 47 986
Аз много мразя всякакви романтични филми  Crazy Ужасно досадни са ми
А книгите ги "ям" като топъл хляб, дори и най-ужасно баналните  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 828
Geia благодаря за темата   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 359
♥ LOST ♥ и аз като теб. 2 изключения имам само - "Отнесени от вихъра" и " Казабланка", тях си ги обичам и гледам редовно.

Започнах https://www.goodreads.com/book/show/16065684-love-and-other-scan … ?from_search=true

# 12
  • София
  • Мнения: 4 141
И аз тук! Благодаря за темата  bouquet
Нищо интересно не съм прочела, чета ви редовно и само събирам препоръчани заглавия Wink

# 13
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
добро утро, дами Simple Smile

вчера приключих и със Зарек иии ами много ми хареса книгата Blush дори не се издразних, че постоянно натяква, че е роб, а тя богиня, как за нищо не става, как не заслужава Астрид и т.н. обаче авторката толкова добре беше обусловила това негово ниско самочувствие с истории от живота му преди и след като е станал Нощен ловец, че то направо да ти се доплаче /мда и една две сълзи пролях, като четох за детството му и определено измислих поне 10тина начина за мъчение на тия изроди от неговото "семейство", като най-безобидния беше да им откъсна някой крайник и да ги пребия до смърт с него Twisted Evil Twisted Evil / .. единственото, което някакси не ми се върза с всичко останало са отношенията между Ахерон и Артемида .. не знам за вас, но аз през цялото време имах усещането, че той е по-могъщ от нея и като едното нищо, може да я прати в небитието, обаче заради височайшето си благоволение я търпи през цялото време, включително и като без малко не умря домашния му любимец Сими .. някак си ужасно неправдоподобно ми изглеждаше цялото нещо, обаче засега се въздържам от крайни заключения, щото така и не разбрахме какво е цялото това нещо между тия двамата и голямата тайна още не е разкрита, та ще почакам .. като цяло оценката ми за книгата е 9/10 Flutter

# 14
  • Мнения: 537
Прочетох "Брачен капан",но нещо не ми хареса особено.Прекалено напомня на много други подобни книги.Някой знае ли дали я има третата книга от поредицата и за кого е?

Общи условия

Активация на акаунт