За тези, които четат любовни романи №9

  • 85 660
  • 756
  •   1
Отговори
# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ох....ми шА почакам...кво да прайш Mr. Green Малкото наистина секса ми е в повече...обаче си ги чета с кеф книгите.
Трудно мога да прочета назад всички теми но любими ми станаха книгите за фамилията АСкот на Джуд Деверо, Нора Робъртс, Сидни Шелдън също.... Скоро четох и на  Джудит Макнот - Всеки мой дъх...хубавао книжле.
Благодарско за новата темичка Heart Eyes

# 2
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Сори, мисля, че някой ги имаше на английски, ако ти се дочитат така.
П.С. ще удариш ли кепенците на старата тема Mr. Green

# 3
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
хайде да ни е честита новата тема .. смятам да открия новата тема с третата книга на Блайдън, ама чак довечера, че втория ми чифт ръце вече не са на разположение и ми идва ташкън работа + гледане на дете ..

Хера ако Породите са ти харесали, мога да ти препоръчам Новите видове на Лорън Донър - има преведени 2 книги и сега тези дни очакваме и третата да се появи Peace

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Сори, мисля, че някой ги имаше на английски, ако ти се дочитат така.
П.С. ще удариш ли кепенците на старата тема Mr. Green
Ударих ги Mr. Green
На бг ще си чакам аз, че английския ми е като японския Joy

# 5
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Е, има шанс, скоро да стане Mr. Green

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Да се запиша и аз, заредила съм си доста книжки ама да не изтърва нещо интересно  Mr. Green, че вашите препоръки са ми ценни.

# 7
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Хоп, запис.   bouquet

Дочетох Идеалната съпруга, сега ще нацеля нещо наслуки с мишката.

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756


Хера ако Породите са ти харесали, мога да ти препоръчам Новите видове на Лорън Донър - има преведени 2 книги и сега тези дни очакваме и третата да се появи Peace

Аз на Бг само Фюри съм чела,другите само на книжен носител ли са?

# 9
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
От Новите видове са преведени и качени в читанка само две книги:
1. Фюри
2. Слейд
3. Валиант - до месец би трябвало да я пуснат и нея

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ооо благодаря ви....ще ги погледна и тях...макар, че имам още от Породите.
Не знам дали сте чели...и дали някой ги харесва...Но похвалвам на Нора Робъртс порецитата - Наследството на Донован

# 11
  • Мнения: 397
Нещо напоследък не помня книгите, които съм прочела.Чета, чета и ако ме питат след седмица, не помня за какво иде реч Embarassed Сега си препрочитам Шшшшшт и Кресчендо-тийн, ама това хванах.Ще взема да си направя един списък и да им слагам звездички, поне да знам кое си заслужава за препрочитане. Истински странно ми е, че има книги, които са ми харесали-например Сюзън Елизабет Филипс пише много хубаво, но не ми се препрочита newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 30 142
Geia, ще дадеш ли сигнал, когато качат "Влюбени до доказване на противното" в читанката?   Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 4 141
И аз тук в любимата тема, Geia благодаря ти   bouquet
Започнах Училище за вампири, малко трудно ми върви, ама за сега не и се давам. Иначе нямам търпение някоя добра душа да качи "Брачен капан" на Оливия Паркър  и "Дар от съдбата: на Джаки д‘Алесандро.

# 14
  • Мнения: 1 002
"Красив негодник" ли да си купя или "Идеалната половинка" от поредицата Чикаго Старс? Какво ви е мнението за втората книжка?  Whistling
Иначе напредвам с творчеството на Линда Хауърт, качено в читанка! Joy Останаха ми да прочета 2 книги от поредицата Джон Медина и още 2 други...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт