За тези, които четат любовни романи - 18 тема

  • 76 685
  • 739
  •   1
Отговори
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Добре дошли в приказния свят на любовните романи Hug




Тук може да намерите любовни романи
Тук също


Ето линк и към старите теми:

За тези, които четат любовни романи №1
За тези, които четат любовни романи №2
За тези, които четат любовни романи №3
За тези, които четат любовни романи №4
За тези, които четат любовни романи №5
За тези, които четат любовни романи №6
За тези, които четат любовни романи №7
За тези, които четат любовни романи №8
За тези, които четат любовни романи №9
За тези, които четат любовни романи №10
За тези, които четат любовни романи №11
За тези, които четат любовни романи №12
За тези, които четат любовни романи №13
За тези, които четат любовни романи №14
За тези, които четат любовни романи №15
За тези, които четат любовни романи №16
За тези, които четат любовни романи №17

Приятно четене Grinning

# 1
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
днес подхванах Последна песен на Н.Спаркс .. начи таз така наречената главна героиня напълно я разбирам защо така се чувства и пак ми иде да й бия два шамара ..

Миленака ами сподели сега какви идеи ти дойдоха Mr. Green

# 2
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Аз в последно време Спаркс нещо нямам нерви да го чета. Ядосвам се на героините му. Затова го гледам на филми само Mr. Green Там като че ли са една идея по-добре нещата.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
На мен Н.Спаркс изхождайки от филмите ми е много ревлив Cry отказвам да го чета и това е.
Твърде харт за моята романтична душа която пее за хепи енд ъфкорс Mr. Green
Ох книгата с Кори и аз я чаках...явно я няма в ел.вариант...а как се казва?
Последно четох http://chitanka.info/serie/godenitsata на Джейн Фийдър...ами...стават

П.П забравих...Гея мерси за новата темичка Hug

# 4
  • Мнения: 387
Запис в новата тема, благодаря   bouquet
Момичета, моля да ми кажете кога излиза Кросфайър и от Нюансите 4та книга с бг превод?  Crossing Arms Peace

# 5
  • Мнения: 74
  bouquet и аз да се запиша!
Моля да ми препоръчате любовен исторически роман, току що завърших "Негодник по неволя" на Сара Маклейн. Хареса ми, подейства ми освежаващо след всички съвременни истории напоследък.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
В пълна читателска дупка съм каквото и да подхване не ми харесва, смених малко стила и сега ми се иска да се върна към люб. книжки. В очаквана съм ел. варианта официален или не на книгата за Корди, надявам се да е скоро.
Почвам два дена "Тайния живот на един Казанова" но заспивам на първата страница  Mr. Green

# 7
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Херич, в интерес на истината филмите му са по-добри от книгите, ако и да са ревливи  Mr. Green

# 8
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
И аз като Хера - тотално пренебрегвам Спаркс, не е моят автор, нито ми харесват филмите по неговите книги. Не ща драми и сълзи. Искам всичко да е сърца и рози  Grinning.
  bouquet и аз да се запиша!
Моля да ми препоръчате любовен исторически роман, току що завърших "Негодник по неволя" на Сара Маклейн. Хареса ми, подейства ми освежаващо след всички съвременни истории напоследък.
"В леглото на дявола" - Лорейн Хийт.

# 9
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
аз тая Последна песен не й знам края /този път не съм подготовена/, но по принцип на Спаркс му чета само книгите с хепи енд .. или иначе казано прочитам края, ако ми хареса, чета книгата Mr. Green

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херич, в интерес на истината филмите му са по-добри от книгите, ако и да са ревливи  Mr. Green
Значи викаш...нищо не съм загубила Mr. Green Гледах тези дни - Голямото пътуване...хареса ми! С хепи енд и ми е баш дет се вика. Тетрадката, Най-доброто от мен, С дъх на канела...още не мога да ги преживея да му се невиди Crazy
Аз да питам за отзиви...малко в друг жанр от моите лейдита...с вампирите как сте? Mr. Green
Керелин Спаркс....поредицата Рискована любов....намерих 6 книги...има ли още? И как е?
Благодаря предварително bowuu

П.П нещо се активизирахме...три пъти не мога да публикувам Mr. Green

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Хоп и аз тук  Peace

Чакам с нетърпение новата на С.Филипс дали е излязла ?

Спаркс и аз не го тача ,мноУ драма  Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 30 142
Елена Янкова, готово!  Peace

  bouquet за темата

# 13
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Керелин Спаркс я харесвам. Доста време отлежаваха първите книги от "Рискована любов", обаче пък като подхванах да ги чета, за нула време ги "изядох". Харесва ми серията. До момента са само 6 книги, издадени на български. Не съм гледала колко е цялата поредица.
Има си всичко - и динамично действие, и хумор, и любов, и секс - ама е умерено всичко. Вярно, въпрос на вкус е, на мен ми харесва поредицата. За някои може да е скучна.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ей на...сетих се кой щях да чета Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Туй мохито ми изпи мозъка Mr. Green
СЕФ бе....едно нейно книжле едва, дева съм прочела....ама кво да направя като няма много за лейдита  Crossing Arms Mr. Green


П.П пак докато публикувам Янчето ми писала...Благодаря ти Hug ще я заредя и тази поредица

Общи условия

Активация на акаунт