За тези, които четат любовни романи - 17 тема

  • 76 144
  • 739
  •   1
Отговори
# 1
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Аааа пу първа bowuu
 Хера  bouquet

# 2
  • Мнения: 47 986
Напоследък нищо не чета
А ми се иска, да не е YA обаче

# 3
  • София
  • Мнения: 4 141
И аз тук, Хера   bouquet за темата!
В момента не чета нищо и се оглеждам и събирам идеи за празниците Grinning

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
чЕТА, мятам, хвърлям но съм започнала по ред авторките, които не четох когато бях в зоната на Лейдита и Херцози Mr. Green - Макнот я опуках...метнах сега Линда Хауърд...но и нея превършвам. Туй Брадство на черния книжал вече ми трепери на веждите...мисля да го прехвърля и него.
С тези Породи кво стана....секса ми залипсва Joy Joy Joy За Новите видове видях тук едно ревю само....и там му точа лигите Heart Eyes

# 5
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Прочетох няколко нови книги, но в момента нямам време да пиша впечатления. Малко по-късно ще дам отзиви за "Вождът", Прокълната нощ", "Красива тайна". В момента чета третата книга на Анна Тод.

# 6
  • София
  • Мнения: 30 142
И аз съм в чуденка. Много заглавия ми се събраха.

# 7
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Херич, мерси за новата тема, сайта спрял да ми праща съобщения и не съм видяла, че темата е прескочила страниците.

# 8
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
хоп и аз тук .. дано пък тая седмица прочета нещо, че да взема и да се разпиша като хората ..

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херич, мерси за новата тема, сайта спрял да ми праща съобщения и не съм видяла, че темата е прескочила страниците.
Hug
аз помислих, че имаш много работа или си заета нещо.
Мецани направо ми излезе от полезрението Mr. Green

# 10
  • Мнения: 258
Цоп да не ви изпускам, но в момента нищичко не чета...
  bouquet

# 11
  • Мнения: 326
Хера  благодаря за новата тема   bouquet

Почнах поредицата на "Чикаго старс" изчетох последните  книги и се върнах на "Избрах теб"  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: X
Хера   bouquet и от мен!

Аз съм зачела Карън Хоукинс наред... след като ме подсетихте за проклятието на Маклийн - почнах 2 други поредици, които са доста свързани - едната е Амулетът на Хърст - https://www.goodreads.com/series/52409-hurst-amulet , другата - Пръстенът Талисман - https://www.goodreads.com/series/40438-talisman-ring . Забавни, някои - доста, но не са кой знае какво.
Между тях разнообразявам с Джил Шалвис и Нора.
Някой скоро пита за книга с бебета - деца - изненади - > една такава доста приятна новела на Нора четох с коледна тема https://www.goodreads.com/book/show/1091083.The_Gift - "Home for Christmas".

# 13
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Мецани направо ми излезе от полезрението Mr. Green
пффф две седмици бях софиянка в повече, сега още не съм пуснала дребната на ясла, че трябваше да й правим изследвания за яслата /отново!/ иии поработвам, ма пък и доста ме понамързява, та просто няма как да не изляза Crazy

# 14
  • Мнения: 1 002
И аз съм в някакъв застой... имам около 10 книги,които ме чакат но въобще не ми се започват!  BlushДано тези дни ми дойде музата... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт