Отговори
# 60
  • Мнения: 48
momicheta Hug blagodaria vi

Kazaha, che ako i tazi nosht e ok, utre mogat da ni izpishat. A dano!

# 61
  • Мнения: 65
momicheta Hug blagodaria vi

Kazaha, che ako i tazi nosht e ok, utre mogat da ni izpishat. A dano!
   
Добре ще е ,разбира се! Хайде сутринта да ви изпишат и да се прибирате у дома  Hug

# 62
  • Мнения: 4
Ох, миличкото Саше  Hug Кама от мен имате силни прегръдки и двете, и не се тревожи, нали знаеш, че нашите февруарчета всички беди преборват  Hug Ще се моля за вас  Praynig

# 63
  • Мнения: 274
ДобрЮтрО (полицай Краптрий  Laughing )
Кама изписват ли ви? Как сте?

# 64
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
 Кафе?
Ето на този плаж е сервирано  Wink
 От ето този господин  Wink

Ние пак имахме будна и мрънкаща нощ, та поне да оплакна окото. Не можах да пусна поръчка от Спорта #Cussing out сайта не се отваря от вчера следобяд и ми е още по-смотано и от вчера Crossing Arms

Оп да почерпя, една година без мъж  Mr. Green миналата година по това време бяхме на автогарата да го изпращам с едно малко сладко бебе Wink а сега вече голямо
Ето ви още един мъж по този повод Whistling

Последна редакция: чт, 28 юни 2012, 09:20 от Snejinka86

# 65
  • Мнения: 3
еее Снежи, това се вика закуска! Heart Eyes
Не се ядосвай за спорта, няма да избяга...пък често и има разочарования с нещата, освен ако не вземеш баш марковите адидас и т.н. Rolling Eyes
Кама как сте?
Аз също съм след безсънна нощ Tired

# 66
  • Мнения: 43
 Hug
Минавам за малко, да драсна, че сме добре. Само на мен ми едно такова апатично, ама знам,че ще ми мине и чакам  Mr. Green
Кама, дано всичко е наред вече   Praynig  Hug
Снежи, взимам го този втория, че първия малко сладникав ми идва... Crazy
Аз от Спорта съм поръчвала едни маратонки на Мариян, които стояха като мушама и едни гумени ботуши, които пропускаха  ooooh! Иначе за мен имам попадение с един анцуг  Grinning
Булче, и на мен ми настръхна косата докато четох..Лелееее ooooh!
Лена,Мариян ми е пускал телефона в тонколоната  Mr. Green
Ох, айде, че уж за малко минах  Hug

# 67
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
А, аз за Спорта съм си доволна от всичко. И дрехи и обувки всичко ми харесва и е супер (мое мнение) но ... няма май да ме огрее с това което съм харесала сега.

Булче, аз да ти кажа като чета какви случки имате и чак не знам как не ви е бяла косата още. Мале, горкия ти мъж, кой знае как се е чувствал и какво му е било като е видял че Ники го няма Sad Ама то такива палави деца ви е дал Господ за да не се отпускаш Wink

Кама, прибрахте ли се? Кажи от къде е паднала малката, че да си сложим по една обеца.

Лека, дано откриеш тела. Все ще излезе от някъде ама кога Flutter Hug

Боби заспа а аз отивам да пия кафе Ето ви и на вас Wink

# 68
  • Мнения: 186
Айде и аз набърже, дет се вика между маджите и пералнята  Whistling

От Спортса отдавна поръчвам само марки като Адидас, Пума, Найк - другото са си просто боклучета в повечето случаи, май са си произведени баш за третия свят  Peace

Следобед сме на Рд, надявам се някоя кака да се позанимава с дребния, да мога да седна за малко поне... Sunglasses

# 69
  • Мнения: 194
Кама, чакаме си добрите новини от Сашето Praynig Praynig Praynig!
Знам,колко е страшно да ти падне детенцето,дано да няма повече подобни случки с тези бандюги !
Булче,мила хич не ти е скучно с тези двама сладури, да са ви живи и здрави и вие покрай тях да имате здрави нерви Peace :hug
Моята бандитка заспа,престоя при баба и дядо й се отразява супер,нашите й обръщат много внимание,говорят й ,радват й се, а тя е във вихъра си!
Вчера за вечеря яде от манджата на комшийката,че ми беше върнала една чиния от предния ден и да я похваля как почти я изяде а тя не беше малко Crazy,май тази вечер пак ще отскоча до тях за поредната порция вкусна манджа Joy Joy,ако това е решение,ще обикалям комшийте Laughing Laughing
Иначе още си влачи сополите и май и ушите си я понаболяват,а зъбите си казват и те думата,на път е 4 кътник от тези големитте и е кошмар, и тя не спи спокойно нощем,реве,върти се,абе пълна програма,ама да се надяваме че скоро ще избие некое връхченце Thinking Thinking
ААА да не забравя да питам как е Бобъра на Пчеличката и Еван-сладуран?
Янче на теб мила честито бракуване,да сте живи и здрави и много разбирателство и любов ви желая Hug  bouquet
На тези които им е скапано им пожелавам скоро пак да са ей така ухилени :lo
Примаверка, и вие сте минали през кошмар мила Cry,как е Викенцето сега, и Борянка има пъпна хериния,но е много мъничка и до сега нищо не са казвали докторите,ако можеш би ли споделила как беше при вас, та се наложи оперативна намеса Peace Peace Hug Hug Hug
МАй другото ще го оставя за после,ще се пробвам да дремна до Буби,че съм от недоспалите  chef
До скоро Hug

# 70
  • Мнения: 48
Pribrahme se  Party  Dovechera shte dokladvam

# 71
  • Мнения: 7
Браво на Сашето!!!

И ние имахме тяколко по-неспокойни нощи, но последната беше Ок! Обаче ..... Вчера от 17ч до 21,30ч беснея в двора на едни приятели, пълен с нови и различни играчки, тяхното детенце е на 3г. и се разбира страхотно с каката ни, даже повече от страхотно, така че и двете ми дечица вчера бяха "задоволени", а мама седна на пейчицата и 4-5 часа не мръдна от там, егати му и разкоша!!! А си мислех, че ми е лошо детенцето, не е лошо, скучно му е, търси разнообразие... Вечерта заспа от раз и не мръдна до 8 ч #Crazy, което си е постижение за нас, при нормално будене в 6,30 - 7ч.

# 72
# 73
  • Мнения: 115
Браво на Сашето Hug. Леле Еван ще да стане някой таен агент, все на потайни места скрива Mr. Green. Бяхме на контролен, и аз и Росен засега сме ок, плюс преглед на Цвети, освен суперлативи, че е много красива Heart Eyes, друго при нея няма, демек  зрението е ок Party.

# 74
  • Мнения: 17
Радвам се, че Кама и Сашето са си в къщи!  Hug Hug Hug

Галини, браво и на вас за добрите новини! Hug Hug Hug

Бобъра и Еван да оздравяват! Hug
А малките камикадзета на Булчето, Зелда и другите /няма да изброявам, че май няма да ми стигне мястото/ дано се поукротят малко. Не е лесна работа да си отглеждаш едно такова прехвърчащо навсякъде мъниче. Ама да са живи и здрави, пък другото са "бели кахъри".

Наде, и Елиза си пада по човешка храна - колкото по-подправено, че даже и пикантно, толкова повече го харесва. Май скоро ще се отказвам от ДК. newsm78 А пък ти използвай бабите да си отдъхнеш! Hug

На Елиза все повече се показват двата кътника, крепим положението с Дентокинд и освен, че понякога много мрънкоти, други проблеми няма. Даже вече спи по цяла нощ непробудно. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт