За АВГУСТ отсега започваме да стягаме багажа, всички знаем, че моментът наближава

  • 29 133
  • 739
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 216
Hris_ , забравих да кажа. Аз ще поръчвам Деси Макси на Дизайн бейби, но в нета ги няма новите модели, така, че няма как да ти ги покажа. Има ги миналогодишните, а има разлика в дизайна. Това, което най- ме кефи е, че дръжките са цветенца, по- обло е леглото, абе по- различно си е.

http://www.dizainbaby.com/bg/maxi.php
Ето го, но тазгодишните модели са мнооого по- яки. Simple Smile

За дрешките, както се вижда на снимката, има с какво да го навличам, ако е случайййно студено, което изключително много ме съмнява. Simple Smile

# 211
  • Мнения: 27 524
тука го дава 31 седмица - 1500 гр. и 41 см  Crazy (естествено е относително де, ама все пак  newsm78)

Ама по книгата на Мари-Клод Дьолае не е така - дават го 36см и като отчетем, че не се мери точно и че явно ходиш при някаква шмтака, мисля, че изобщо няма за какво да се тревожиш  Hug

Още един глас против кошарките, които се трансформират в юношеско. Криско беше с такава и още преди да махнем решетките, вече се разколачи, както каза Лошичката  Grinning

# 212
  • Мнения: X
Блонди  Hug
А за тези кошарки и аз не съм чула някой доволен.. все ги взимат с идеята, че са мултифункционални и накрая  Crossing Arms
Абе нали съм си филолог  Mr. Green Блонди, в тоя линк нещо не ми се връзват в 30та седмица тежи 1,500, в 31 - 1.300, в 32- пак 1.500  Mr. Green

30 - та седмица от началото на последния ви мензис

28-ма седмица от оплождането
8-ми лунарен месец
7-ми месец от бременността

Чувствате ли едно леко подскачане? Това е вашето бебе, което хълца!

Бъдещото бебе

Дълго е 22,5 см от главата до опашната кост и 34 см от главата до петите. Тежи 1 кг 500г.




31 - ва седмица от началото на последния ви мензис
29-та седмица от оплождането
8-ми лунарен месец
7-ми месец от бременността

Вашето бебе открива едно ново усещане: вкусът!

Бъдещото бебе

Дълго е 24 см от главата до опашната кост и 36 см от главата до петите. Тежи 1 кг и 300 г.




32 - ра седмица от началото на последния ви мензис
30-та седмица от оплождането
8-ми лунарен месец
7-ми месец от бременността

Избрахте ли вече името на бебето?

Бъдещото бебе

Дълго е 25 см от главата до опашната кост и 37 см от главата до петите. Тежи 1 кг и 500 г.

# 213
  • Мнения: 2 052
Еее, вие ме отчаяхте, аз точно такава кошарка мислих да взимам  newsm78 Именно защото са мултифункционални и после няма да се налага да купувам легло и бюро. Но щом казвате, че не стават то няма нужда да давам толкова пари, другите обикновени бебешки кошарки цената им е на половина  Thinking

# 214
  • Варна
  • Мнения: 25 330
По отношение на мултифункционалните кошари и аз мисля, че първо - няма начин да оцелеят до момента, когато ще се ползват като юношеско легло, ще се ожулят, изпочупят и т.н. и второ - чисто и просто ще ви писне да ги гледате.

# 215
  • Мнения: 216
Пък аз няма да я поръчвам, защото е многофункционална. То след 3 години, някъде, я камилата- я камиларя. Кефят ме като визия, яко се клатушкат, абе много са диви. Та, за сега идеята ми не беше да я правя на легло след това, ако е здрава, и пасва на обстановката ми тогава, ми супер, ако не, ще купим легло на Шуши. Малко тип- хвърляне на пари, не, че са ми в излишък, но сега ми е кеф и така. Simple Smile

# 216
  • Мнения: 102
И още един глас против тези кошарки, разколачват се (най-точната дума!!!) и определено няма да го докарате до юнешеско легло.

Аз пък мисля, ето с тези да изписваме нашите бебоци. Купихме ги от C&А, когато разбрахме пола на близнаците, от био памук са, супер лека материя и много мекички. https://picasaweb.google.com/108028388660295524644/TheTwinsMihay … 58337404213766658 Купихме и други неща от там, много ме радва качеството им. Сега мъжО има работа в Испания и ще ходи за 4-5 дни и съм му дала един списък за още неща, дано да уцели де.  Crazy

Последна редакция: вт, 26 юни 2012, 16:50 от val_sm

# 217
  • Мнения: 109
Аз съм доволна от тези кошари. Малката в момента спи вече на леглото,а горната част ще е използваме за кошара на бебето. Само матраче купихме. Нито се е разлопчила и ми е много удобна.

Относно болничните,на мен обикновенно ми влизат дни и от двата месеца и ми ги плащат месец за месец не на веднъж.

Стига сте се шашакали с тези мерки и килограми. Аз никога не питам и док. не ми казва. Важното е,че се развиват нормално. Аз родих малката 46см в 9 месец. Просто има по-дребни и по-едри бебета.

# 218
  • Мнения: 76
За тези легла дето стават после на бюро и ние доста се чудихме, гледахме, че на Метро ги има и не кой знае колко скъпи.

Колкото за мерките всичко е относително Wink

Сега се сетих снощи как насметох мъжо, тъкмо бях заспала и той ми вика нещо и ме събуди след което бебо реши явно да се върти защото такава болка и такова разпъване на корема ми настрани. И аз нали ми се спи и казах на мъжо, че той е виновен ако не беше ме будил бебо нямаше да се върти така  Joy Joy Joy

# 219
  • София
  • Мнения: 4 494
beauty_ Ама и твоята лекарка е един заплес ....... не се притеснявай за размерите - на кг сте супер, а и нали знаеш че с тия ехографи всичко е ориентировъчно  Peace

ИВКА_777 на мен органайзера ми харесва - гледах подобни в ДИБО и в Икея, но не съм решила какъв още ще взема

bg_trinity Честит празник, много късмет, радост и весели игри за порасналото ти момиченце

danip оздравявай бързо, нали знаеш че е забранено да се хващат вируси, настинки и т.н. - така че веднага се оттървавай от твоят вирус.

Блонди тази година лъвът го дават от 23 юли до  22 август, така че трябва до 22 юли да действаш.  Peace, а аз да гледам да устискам до 23 юли  Joy Joy Joy

magi_g
  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil настъпваш ме по мазола. TFK не е в моя списък с колички, в събота обясних достатъчно ясно, че ако иска мъжът ми може да си купи "разкошното" TFK и да си го бута той по улиците, а на мен да купи друга количка.
Ходих до магазина в Гео Милев и там харесах Bexa повече от Х Лендърите /а и част от тях не влизат в асансьора/. В моя списък останаха:
1. Пег перего уно - http://kasida.bg/peg-perego-bebeshka-kolichka-uno-pois-grey-2011-169-10317.html
2. Абс Дизаин Кондор 6 - http://www.kinderwagen-berater.de/condor-6s.html
3. Бекса - http://www.dundio.com/Bebeshki-kolichki/Bexa/Bexa-B4x-Kakao.html
4. Мутци с рама транспортер -http://www.biberon-bg.com/product/2651/kolichka-mutsy-transporter-black.html
5. Мутци с телескопична рама - 4 rider - http://www.biberon-bg.com/product/2599/kolichka-mutsy-4-rider-team-purple.html
Като съм наясно, че ако избера пег перегото, нямам кошница за кола и трябва и порт бебе да взема, но пък е толкова лекичка и удобна за сгъване и разгъване - изключително компактна.
АБС - то и то си няма столче, трябват и адаптори, но пък е стабилна и сериозна количка - все пак е немска.
Бексата - има си всичко 3в 1, по лека е от Хлендърите и цветът ми допадна в магазина, но с доста труд влиза в моя багажник, а и с тия помпащи гуми си е доста тежка, но пък твърдят че е с добра возия.
Мутцито - независимо коя рама, си го представям с лятната седалка и трансформиращият се кош. Така хем няма да се чудиме в коя кола е останало столчето /то ще си върви с бебето/ хем в тия малки жилища няма да се чудя после къде да ги завирам кош за новородено и кошница, а ще е само едно нещо.
Айде сега помагайте

За дъщеря ми купих трансформиращо се легло - някакво немско беше и с триста зора си го докарахме  до БГ, но както и да е. Тя го ползва около 5-6 години, след което стоя прибрано в мазето и сега е извадено, почистено и готово за сглобяване. На две -три места има ужулено по канта иначе не е мръднало. Дъщеря ми нито веднъж не е паднала от него или не е успяла да прескочи решетките - супер удобно, добре измислено и функционално

Последна редакция: вт, 26 юни 2012, 17:45 от dioni

# 220
  • Мнения: 82
Блонди - супер е кошарката:) Честитио:) Дано твоите сметки да излязат с това до 24 Юли;) Гледай да се договориш с кръчмарката (Камито)
 smile3521
Лошата, хрис - зависи много от кошарката. Каката ни е с такава на Pali (http://www.pali.it/en/home.php) Страхотна е и няма забележки!! Като нова е след 4 години и даже сега точно я трансформирахме.Сложих в снимката снимки да я видите (в албума детски стаи). Сега за бебка не поръчахме такава, защото не ми харесаха сериите им, но иначе ако е качествена препоръчвам с 2 ръце!!! Даже италианците излязоха супер умни и бяха сложили в пакета и удължението за подматрачната рамка. Всъщност само матрак поръчвахме сега. newsm10

Бюти - честито ти за срещата с Анди и добрите резултати, а да не би да ти е казала от главата до седалището дължината? newsm78



"Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 11 нови отговора. " Е няма изчитане:)

dioni - пусни анкета:) Аз май бих гласувала за Муцито - гледах ги и аз на живо и ми харесваха и на мен! Аз лично няма да купувам нова количка, че си има от каката Бебе Конфорт - Хай Трек-а и си я харесвам, но и Муцито ми харесва и предимствата, които си описала са ценни:)

Последна редакция: вт, 26 юни 2012, 16:57 от bg_trinity

# 221
  • Мнения: 4
Лелеее Блонди нямам думи просто, адмирации  smile3501

val_sm  Hug значи сме астрални близнаци (май така се казваше  Crazy ) и аз много си обичам датата!

Бг_тринити честит рожден ден на твоята принцеса  newsm59 , да ви е жива и здрава и много да ви радва
Бюти честита прическа, много си хубава  Heart Eyes

Аз днес си откарах целия ден в клиниката  ooooh! Отидох сутринта да пусна кръв и урина заради тези подувания, после минах на запис на тоновете докато станат резултатите. Но като ги видях се притесних и реших че ще чакам док да ги обсъдим, който беше от 14ч, но дойде чак в 15ч защото имаше операция  ooooh! Албумина ми е 33.30 г/л при реф. стойности 35-52 г/л, което абсолютно нищо не ми говори, а в урината пише че има бактерии  #Crazy Док обаче го разгледа и каза че всичко е наред, нищо ми няма, резултатите са нормални и да дишам свободно  #Crazy Единственото положително е че хемоглобина ми се е повишил от 117 миналия месец на 123 без да пия абсолютно нищо, даже не ям месо  #Crazy карам го на диня и салата, от какво ли се вдига  Laughing Та така, ще се опитам да не се панирам допълнително, все пак ако имаше действително нещо притеснително, док щеше да ми каже  Thinking

# 222
  • Мнения: 115
krtous, направо ме срази с твоите цени, показах ги на мъжа ми, да спре да мрънка за нашите тук  hahaha

И аз съм сразена след всеки преглед, но гледам много много да не му мисля, важното е бебa да e добре. Поздравления за кошарката много е сладурска. Аз смятам на първо време да взема някакви обикновени чаршафчета с ластик или от Икеа или от La Redoutе, закупила съм и спални чувалчета, обиколници засега не съм предвидила. Тъпо ми е, че не мùога да ходя по магазините да си избирам нещица.  Cry

Beauty_, не се тревожи, както са ти казали момичетата зависи от апарата и от начина, по който док е измерила беб. Миналата седмица бях на ехограф и нас ни изкараха 1477 гр и 40 см, бях на 30 завършени седмици. Преди няколоко месеца пък ми се наложи за седмица да отида два пъти на ехограф и единия път бебка беше измерена около 450 гр, а другия път над 600, така че зависи от лекаря. А относно тоновете, защо те е излъгала не мога да си обясня  newsm78

# 223
  • София
  • Мнения: 29
Бюти, спокойно, няма да родиш тапишон hahaha Нали някой ги мерят от главата до края на гръбначния стълб, т.е. до последния прешлен, а други с крайниците, кой ли знае твоята какво е измерила Wink 
Блонди, много е сладък обиколника  Peace
Месечинке, ти можеш да му сложиш едно боди - потниче или с къс ръкав отдолу, отделно от комплекта, а от комплекта - гащеризончето Peace
Ивка777, и на мен много ми харесва органайзерът, аз също съм му хвърлила око. А вчера Бюти го публикува, на сайта на Тед, ако купиш спалното бельо ти го подаряват Peace Блазе ти, че сваляш кг, и на мен нещо много ми се е отворил апетита Crossing Arms Ти може би си ги свалила още миналата седмица като си била предимно на диня и си ги задържала

# 224
  • Мнения: 27 524
Бюти, щото който го е писал, си е допускал и грешки. В 30-та дават 1150, 31-ва 1300 и 32-ра - 1500  Peace

Мери Джейн, ориентировъчно казах около 40 (за тази седмица съм точно 42 по книгата), не може Бюти месец назад да е вече с 43  Simple Smile Тук не ги мерят, казват, че могат само според общи данни да кажат, т.е. както и ние четем тук-таме, така че на Бюти на шматката мноУ здраве  Mr. Green
imageshack по принцип не искат, за да видиш някоя снимка  Thinking

Диони, сега ще ти разгледам количките. Аз не съм голям фен на АВС-тата  Rolling Eyes
1. Перегото е 710лв и без кошче и без кош  #Crazy   newsm11
2. Изглежда добре, ама нищо не прочетох  Crazy
3. Бекса-та изглежда перфектно, цената е добра за трио  Simple Smile
4. 5. Нещо не ме грабнаха Муцитата, особено първата  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт