За АВГУСТ отсега започваме да стягаме багажа, всички знаем, че моментът наближава

  • 29 090
  • 739
  •   1
Отговори
# 225
  • София - град
  • Мнения: 141
мноооого късно записче. Имам доста работа и няма кога да влизам. Довечера съм на преглед и после обещавам включване Simple Smile

# 226
  • Мнения: 27 524
Момичета, ще взимате ли за над бебето музикална въртележка, тия дни ги гледах, ама то отначалото май няма смисъл, въпреки че е сладко да виси отгоре  Simple Smile Thinking И тук са все с плюшени висулки, нещо като че не ми допадат плюшени да са  Confused

# 227
  • Варна
  • Мнения: 25 287
Сигурно ще му вземем, наистина е сладко Simple Smile

# 228
  • София
  • Мнения: 4 493
Блонди - завиждам ти щом мислиш вече за въртележката, моето си няма още количка а и като гледам скоро няма да я избера, а въртележката ми е нещо толковааааааа далечноо.
Аз харесах лампите с фигурки и мисля, че са практични за нощем - все пак да не се блъска в мебелите таткото като става нощем

# 229
  • Мнения: 541
Блонди ние имаме от каката, пластмасова е и Анито отделяше първите си усмивки на нея.Беше свикнала и с мелодията.Виждала съм и дървени.Но съм категорично против плюшените  Naughty Само прахоляк събират
Моя мъж днес ме зарадва, че и бюрото е боядисано, а то беше последно  Party Сега остава чистене и подреждане на дрехите  Mr. Green Незнам защо ме е хванало някакво суеверие, че до началото на 9-я няма да си глася багажа  Crazy Предния път май не бях така, но пък и видях, че за няколко мин. мога да си наглася багажа и то сънена, в 5 сутринта и с болки.
Днес поразгледах нещата в MOTHERSCARE, определено има доста хубави неща на добри цени.Вече се отказах да пазарувам от тук, стоката не е от най-качествената, а цените са високи, сравнени с тези по чуждестранните сайтове

# 230
  • Мнения: 5
Само ден ме нямаше и ето- колко четене ми се отваря! Whistling
Ще ви препрочета и ще пиша пак!  Hug Flutter

# 231
  • Мнения: 427
Идвам на отчет след прегледа-бебо е добре,само дето е по-активен от обикновено ,заради повишената ми Т.Аг-то ми предписа Зинат,защото 2 дни с Т 38градуса не било добре.Хомеопатката пък смята ,че е рано за АБ.И аз се чудя кой да слушам ooooh!Лошото е,че ставните болки много ме мъчат-като стара баба съм,едва мърдам.Гинеколожката каза ,че било нормално за последните месеци,а при мен явно са се комбинирали нещата с вируса.В събота заминаваме за морето и ако не се оправя до тогава не ми се мисли...това ни е последен шанс за морска почивка.
За въртележка над леглото ще потърся дървена-виждала съм много красиви,остава да се сетя къде.
Диони,аз съм с Пег Перего,но Плико П3.КОгато купувахме нашата(преди 4 години Simple Smile)  май ни казаха в магазина ,че има пълно легнало положение УНО-то.Но кошчето за кола си е бая пари,за да го купуваш отделно-за тяхната марка говоря.Друг вариант ти е Продавалника-да намериш по-евтино кошче от там.

# 232
  • Мнения: 115
Момичета, ще взимате ли за над бебето музикална въртележка, тия дни ги гледах, ама то отначалото май няма смисъл, въпреки че е сладко да виси отгоре  Simple Smile Thinking И тук са все с плюшени висулки, нещо като че не ми допадат плюшени да са  Confused


И ние не сме стигнали още до въртележките, но със сигурност ако не ни подарят Wink ще купя. Бих предпочела пластмасова заради по-лесното почистване. Ако не се лъжа в Dreambaby има такива.

# 233
  • Мнения: 27 524
Точно в Дриймбейби гледах и все са плюшени или пластмаса, но пак с плюш. Само пластмасови не видях. Дървени не ми се ще, струва ми се, че ще са доста тежки, да вземе да се откачи или по-натам да дръпне някое и да го цапардоса по лицето...  Crazy

Диони, ами то мойто човек без работа  hahaha чуди се за какво да мисли  Laughing

Дани, оздравявай бързо  Hug

# 234
  • София
  • Мнения: 4 493
danip съвет за АБ-то не мога да дам, но аз без да съм с темп и някаква настинка съм със зверски болки в ставите на пръстите на ръцете и в ръцете. На мен ми обясниха че било нормално и да потърпя още малко. Сутрин се събуждам със сковани и изтръпнали пръсти.

Пег перего Уно  има напълно легнало положение и чувалчето така му се слага че обхваща цялата количка, тоест може и без порт бебе да возиш лятно новородено. А относно столчето - мисля за едно макси кози с адаптори. Това което ме блазни в тази количка е, че изключително лека и компактна - няма друга такава

# 235
  • Мнения: 4 070
След много изпуснати страници и аз да се включа най- сетне. Имах гостии доста работа и ми беше много натоварено тия дни, ама сега ще се завърна.
И малко със закъснение и аз като Елс и като Лоа мисля да си взема многократни пелени и много съжалявам, че и с Вики не го направих.
Момичета, моята прекрасна сестра ми е купила адски много и много хубави дрешки за бебчето, ще пусна снимки.

# 236
  • Мнения: 12
bg_trinityЧестит Рожден Ден на малката сладуранка - да ви е жива и здрава ,много да ви радва и се надявам да ти помага за бебчето !!!  bouquet
Блонди радвам се ,че разкри тайната за сладките барбарончета Simple Smile Мн.ми харесва обиколника ти - и той ли ти е от БГ?
val_sm ще си помисля дали да идвам в тази горещина .Все пак ще се разберем допълнително.Много ми харесват гащеризончета ти за изписването.
за комбинираните легла и ние мислим да взимаме такова ,дано да случим и да сме от доволните потребители - като цвят съм се спряла на бяло,за да може ,ако се наложи да се мести в другата стая да се върже,иначе на първо време ще е в хола -а мебелите са от светло дърво. Като марки в магазина ни предложиха 2 -едната е българска ,а другата турски - незнам кое ще е по-добре да изберем .Има и различни размери.
Играчка над леглото мисля,ако не ни подари някой да купя - но не съм ги оглеждала кой знае колко защото още легло нямаме .
princess_lea много ми хареса вица за свекито
elichka666 надявам се не съм объркала ник-а , много се ядосах на твоето свеки -да те кара да обличаш бебчето с толкова ретро дрешки. Аз в момента немога да си предствя да облека малката шушка с дрехите ми от преди 30г -нищо ,че са си мои.. ooooh! голяма прегръдка за теб  Hug и се надявам да се вразуми.
Комплекти за изписване след като обиколих доста места за дрешки за изписване ,по идея на Екзо -посетих англ.,магазин в града и от там купих комплектче -което се състои от боди/потник или тенеска -вече не помня/ лигавник ,шапка,ръкавички и гащеризон с ританки надолу и дълъг ръкав. Мисля,че е повече от достатъчно .Цветовете и материите са страхотни !!! Само ми е жал колко малко ще се носят.

# 237
  • Мнения: 27 524
ДО5, не са от БГ, тези обиколници са от Нуки серията, имат страхотни, ама и цената им е  Crazy 90е за единия (при мен са два, за да обиколим цялото легло), но аз ги взех от ибей, пак нови, но наполовина, иначе абсурд да дам 180е  ooooh!

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 400
danip кумата ми пиеше зинат докато бременееше.Това е АБ,който е пречистен и безвреден за бебето.Знам,че Т е по-опасна ,аз може би бих се доверила на АГ,колкото и да ненавиждам АБ.Бързо да се оправяш  Hug

# 239
  • Мнения: 12
Блонди цената им е прекрасна. Аз с 300 зора си харесах комплект чаршафи,макар,че по-скоро се примирих отколкото да останах възхитена.
Там от където мисля да вземем леглото - харесах комплект чаршафи + обиколници почти изчистени в розово и може би тях ще взема Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт