Щастлив, класиран, със сбъднати мечти, 7-класникът готов е и Еверест да покори

  • 67 615
  • 954
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 49
I АЕГ - АЕ-ФЕ, 34,036, девойка. Моля, споделете бала за девойки, влезли в АЕ-НЕ и АЕ-ИЕ.
I АЕГ - АЕ-НЕ, бал 34.500
Благодаря. Ще пуснем за второ същата паралелка  Peace

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Въпрос към мамите от Пловдив- вярно ли е, че при записване в НТГ трябва да си внесе сумата от 70лв(решение на училищното настоятелство било?) Rolling Eyes
Аз не съм мама  Laughing , но мога да ти отговоря: вярно е, пише го най-отдолу тук: http://ntg-plovdiv.net/v2/enrol/

мерси! ще предупредя сега сестра ми за утре.


С какъв бал сте приети в НТГ???? Crossing Arms

за ЕГ имате ли представа за бал???

Ние сме с 31.806
 по 1 желание
НТГ
Икономическа инф.-АЕ

# 77
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Уррра,
немска гимназия!!
Не мога да повярвавм, чудо, чудо, на седмото небе съм!!!

Браво - в този форум стават чудеса Wink
Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 100
За моето слънчице Hug
I класиране:
КЛАСИРАН
по 1 желание
91 НЕГ "Проф. Константин Гълъбов"
ЧЕ-НЕ;АЕ/РЕ
с бал: 34.822

Браввооооо и аз съм там.  Hug

# 79
  • София по рождение
  • Мнения: 322
eslanchice, RobotIT, дали пък да не пием И с вас по едно питие на записване... Laughing
Браво на децата ни!

Май и тримата сме с момчета или?! Утре ще ходя да го запиша, ако някой от вас реши, че иска по едно кафе или лимонада, да пише на лични!
Дет се вика "да си пазим страх"! #Silly

koskon, честито и на теб! Браво!

# 80
  • Мнения: 17
Честито на всички деца за усилията и големия успех, на който заслужено се радват!

Моето момче е прието в 9 ФЕГ - ФЕ, НЕ, БЕЛ с бал 31, 928!

Благодаря и на всички, които споделят тук! Вие сте страхотни! Hug

# 81
  • Мнения: 42

А София защо се мота?

# 82
  • Мнения: 204
Има ли приети девойки в 9 ФЕГ с ФЕ и АЕ ??? newsm78

Нашата девойка е в 9 ФЕГ с ФЕ и АЕ бал 35.536

Много ми е драго - ние сме в паралелката с Г и М. Тя не иска да участва във второ класиране, за да мине в тази с БЕЛ и И - вашата паралелка коя е ?

# 83
  • Варна
  • Мнения: 91
Някой беше питал за Заявление за второ класиране. Има прикачена бланка на Word в sedmoklasnici_2011@abv.bg. В нея не се редят наново желания, а се изпозват наредените от първо класиране.

# 84
  • пловдив/дряново
  • Мнения: 74
статистика за пловдив имали ??? Sad

# 85
  • Мнения: 144
Ние сме приети в първа испанска,но на второ желание в паралелката с португалски.Дъщеря ми е с бал 34.25
И на нас паралелката с португалски ни беше второ желание, макар че аз исках да е първо, но детето така пожела  Laughing.
Sunnynon, помня, помня  Laughing! Честито и на вас! На следващата среща трябва да ги запознаем, че нещо се очертава да нямаме други познати в Испанската  Mr. Green.

noName12, отпусното ви трябва едва при записването. Сега не ви е нужно за второто класиране.
Задължително трябва да ги запознаем и да държим връзка, нали сме в едно училище  bouquet На седмото небе съм. Още утре отивам да го записвам и отиваме на море Joy Joy Joy
Пожелавам успех на дечицата, кои от ще се явяват на 2-ро класиране и здрави нерви на родителите им  bouquet

# 86
  • Мнения: 5
Има ли приети девойки в 9 ФЕГ с ФЕ и АЕ ??? newsm78

Нашата девойка е в 9 ФЕГ с ФЕ и АЕ бал 35.536

Много ми е драго - ние сме в паралелката с Г и М. Тя не иска да участва във второ класиране, за да мине в тази с БЕЛ и И - вашата паралелка коя е ?
Ние сме в паралелка БЕЛ и И

# 87
  • Мнения: 1 412
За Варна излезе ли статистиката и не мога да намеря какви са документите при записването...Откъде да вземе детето това удостоверение за преместване от досегашното училище, там ли да иде?
Благодаря

# 88
  • Мнения: 144
Честито на всички деца за усилията и големия успех, на който заслужено се радват!

Моето момче е прието в 9 ФЕГ - ФЕ, НЕ, БЕЛ с бал 31, 928!

Благодаря и на всички, които споделят тук! Вие сте страхотни! Hug
Това беше първото ни желание след испанската и мисля, че е страхотно училище и паралелка, поздравления!!!

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 68
Браво и на моя младеж:)
 
За Бургас

I класиране:
КЛАСИРАН
по 1 желание
ГПНЕ "Гьоте"
Немски език

Общи условия

Активация на акаунт