Професионални серии за коса - тема 36

  • 55 012
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7
 Здравейте! Взех си от Рибката серията на Лореал - fiberceutic  и мисля да сложа ампулата в домашни условия. Има ли нещо по специално, което трябва да зная преди да започна?

Последна редакция: ср, 27 юни 2012, 23:44 от deluxe

# 46
  • Мнения: 1 473
Аз да докладвам  Grinning Значи боядисах се днес с Диаричис с 9vol оксидант, не очаквах да мипотъмни толкова Peaceдано се и позадаржи цвета Simple Smile Измих я с шампоан с неутрално пх, след което сложих ботокс ампулата и запечатах с рекунструктора на Чи, накрая нз защо пръснах малко и от рекунструктора на Афоджи със зелен чай. Измих, пръснах пак от селения чай, изсуших я и сложих от олиото на Шварцкопф. Резултата...хареса ми ама нз що сякашочаквах повече от ботокса.Но пък ми е живичка де, сравнително плътна, отрази се добре, може би очакванията ми бяха по-големи. Следващияпът ще пробрам с друга запечатка.
Мисля следващото да е Еластайзера, дали да го направя на следващото миене или да изчакам малко newsm78 Усещам я сякаш има нужда от хидратация, но не бих казала че нуждата е много голяма...ивсе пакчакам съвети  Simple Smile Peace

# 47
  • Мнения: 1 282
Здравейте! Взех си от Рибката серията на Лореал - fiberceutic  и мисля да сложа ампулата в домашни условия. Има ли нещо по специално, което трябва да зная преди да започта?
Много от нас си я правят в домашни условия. Ти всичко ли взе- от шампоана до маската?



aDaMaNt^, какво очакваше? Дали олиото не ти е омекотило косата и заради него да не си усетила съвсем ефекта?
Аз не бих правила на следващото миене Еластисайзър. Разбирам желанието ти да пробваш всичко ново, но ефекта на ботокс ампулата се запазва до 10 измивания. Изчакай поне 5. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 473
А каквое по принцип усещането след ботокс?По-скоро мека или не?

Именно зарадинетърпението си предпочетох да попитам, щото ако има как да си сложа всичко на главата най ще ми е добре JoyПРедположих че не е удачно веднага, значи ще поизчакам PeaceА и при мен доста често ефекта от някои неща се появява в последствие Simple Smile

# 49
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
кой еластисайзер взе?

# 50
  • Мнения: 1 282
А каквое по принцип усещането след ботокс?По-скоро мека или не?

Именно зарадинетърпението си предпочетох да попитам, щото ако има как да си сложа всичко на главата най ще ми е добре JoyПРедположих че не е удачно веднага, значи ще поизчакам PeaceА и при мен доста често ефекта от някои неща се появява в последствие Simple Smile
При мен след ботокс косата е една идея по- плътна, по- жива и по- бляскава.

Недей да бързаш толкова с всичко, рискуваш да не усетиш добре ефекта от продуктите.  Wink

# 51
  • Мнения: 1 473
a.l.e.n.a, този който е в комплекта...мисля че е обикновения, не еекстрийма Peace
Анч, има известно уплътняване и при мен, и все пак наясно съм че не трябва да очаквамчудеса от веднъж Simple Smile)) Не мога да кажа, че не съм доволна от ботокса, по-скоро не мога да го преценя все още, но имам още така че ще се пробва пак  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 7
 Анч, взех ампула и запечатващата маска, която най- вероятно ще използвам повече от година и апликатор за нанасяне на ампули. Сега обаче, разглеждайки консистенцията вътре в ампулата си мисля, че няма да успея да впръскам ботокса с апликатора. Затова се чудя как да го сложа.
 И друго - на влажна или суха коса се нанася, загрява ли се след това ?

# 53
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
аз ботокса директно го нанасям на влажна, измита коса, без да капе вода - леко подсушена, имам апликатор, защото купувам цяла кутийка с ампули, но не го ползвам  Peace



aDaMaNt^, ако запечатам ботокса с протеин - косата е по-жилава, ако запечатам със запечатката или по-лека маска е по-жива, гъвкава, хлъзгава, ако го ползвам след обикновение еластисайзер е тежко напоена  Peace

обиновения еластисайзер - аз бих ползвала до 2-3 измиваниа след ботокса, но ако косата е суха .... то и на следващото миене - не виждам проблем да се ползва  Peace

# 54
  • Мнения: 3 248
Здравейте! Взех си от Рибката серията на Лореал - fiberceutic  и мисля да сложа ампулата в домашни условия. Има ли нещо по специално, което трябва да зная преди да започта?
Много от нас си я правят в домашни условия. Ти всичко ли взе- от шампоана до маската?

Файбърсютик серията няма шампоан. Има ампула, запечатка и поддържаща маска.

Делукс, измиваш с добреизмиващ шампоан, минаваш с кърпа, слагаш ампулата. Лесно се нанася с предоставената "инжекция". По опътване, макар някои дами тук да го правят и по други начини, веднага след това слагаш запечатката и стоиш между 5 и 20 мин. Може и да позагрееш малко, ако искаш.

Последния път от ботокса косата ми стана много мека, жива и бляскава. Много ми хареса, най-много досега, беше ми четвърта процедура.

# 55
  • Мнения: 1 473
Благодаря:) Ще изчакам2-3 измивания, защото сега не бих казала че усещам огромна нужда, ще пиша пак за впечатления  Simple SmileКато яхидратирам ще сложа и протеина Peace

# 56
  • Мнения: 3 241
Момичета препоръчайте ми шампоан за дълбоко почистване на косата. Ползвам балсами, маски , серуми и какво ли не още и имам чуството че всичкото това е наслоено и не мога да го отмия. След измиване на косата не я чуствам чиста... абе знам че ме разбирате за какво говоря:)
И моля ви не ми препоръчайте разни италиански козметики които няма от къде да си ги намеря Simple Smile по скоро нещо стандартно като Лореал, Керастаз и подобни  Laughing

# 57
  • Мнения: 1 282
Епона, благодаря за намесата. Наистина няма шампоан.  Blush Свикнала съм с комплектите им просто.   bouquet

Аз също не ползвам апликатор, течността не е толкова рядка и се нанася много лесно с дланите.

# 58
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Момичета препоръчайте ми шампоан за дълбоко почистване на косата. Ползвам балсами, маски , серуми и какво ли не още и имам чуството че всичкото това е наслоено и не мога да го отмия. След измиване на косата не я чуствам чиста... абе знам че ме разбирате за какво говоря:)
И моля ви не ми препоръчайте разни италиански козметики които няма от къде да си ги намеря Simple Smile по скоро нещо стандартно като Лореал, Керастаз и подобни  Laughing

pure resourse на lóreal, clean start на CHI ....

# 59
  • Мнения: 3 241
Мерси Алена Simple Smile Ще пробвам този на Лореал, че ми е по лесно да отида до магазина и да си го купя, отколкото да търся в нета това Чи Simple Smile По късно ще докладвам как  действа   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт