Професионални серии за коса - тема 36

  • 51 351
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 372
Професионални серии за коса - тема 36

Добре дошли!



Теми и насоки, които сме оценили:

Таблица на водно и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.

Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване
Как да подберем  правилните продукти на Аphogee според състоянието на косата
Изкуството да балансираме грижите на протеин и хидратация
За видовете протеин и тяхното въздействие върху косата
Необходимостта от протеин в грижите за косата и видове протеин
За дисулфидните мостове и кератиновите вериги

Къдравата коса
За боите Majiblond
За естествен блясък 1 и 2
Деминерализиращи терапии  
за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата

За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти




Често обсъждани продукти за коса в темите:[/size]

# 1
  • София
  • Мнения: 1 210
Feeling, благодаря за темата.
Намирам много полезни неща   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 160
Feeling, Благодаря ти за насоките и за новата тема   bouquet

# 3
  • Мнения: 681
Хайде и аз тук! Фиилингче, благодаря!  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 372
 Hug

Може да споделите как отговорихте на анкетата, а също и какво ползвате, доволни ли сте,...
Идеята е с цел ориентир за неползвалите или тези с малко опит.   Blush   Аз гласувах с "да", макар слънцезащитните ми грижи да се свеждаха само до серията Солар Сюблим на Л'ореал Пр. и спреят Селесте на Керастаз. Сега се оглеждам за нови продукти от това естество.

# 5
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Първо обикновен, после тониращ, ако има нужда от по-интензивно тониране - и двата пъти с тониращ  Peace

Редът е този, защото тонирането се отмива и ако след тониране се измие пак с  обикновен шампоан, то част от тонираното се губи, по-тази причина се действа в обратния ред - първо обикновен шампоан, после тониращ  Peace

А защо е необходимо да се мие с два шампоана, тоест защо преди тониращия трябва задължително да има друг?  newsm78 Тониращите не са ли достатъчно измивни?
...

достатъчно измивни са, но нали имаше желание да не става сиво, целта е да не се прекали с тонирането

# 6
  • Miami
  • Мнения: 413
Feeling   bouquet

Отговорих с не - от скоро започнах да се интересувам и ползвам проф.козметика  за коса и не съм стигнала още до слънцезащитните серии. По цял ден съм в офиса и не знам дали изобщо имам нужда от такива продукти, освен за морето, но за пет дни море... май няма нужда  Rolling Eyes

В предната тема някой се беше оплакал, че тониращия шампоан не е измил достатъчно добре косата.

# 7
  • Мнения: 1 282
Чудесна, свежа тема!  bouquet Hug

На въпросът от анкетата отговорих с "Не".
Имам мостра от шампоана и маската от слънцезащитната серия на Лакме, както и отделно само маската, но си признавам, че не я ползвам често, а съм доволна от серията.  Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 842
На всички ли лилавата топка на Тиги втвърдява косата? Слагам я на подсушена коса, по дължините само и ефекта нещо не ми харесва. Това ли е начинът, всъщност?

# 9
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Feeling   bouquet

Отговорих с не - от скоро започнах да се интересувам и ползвам проф.козметика  за коса и не съм стигнала още до слънцезащитните серии. По цял ден съм в офиса и не знам дали изобщо имам нужда от такива продукти, освен за морето, но за пет дни море... май няма нужда  Rolling Eyes

В предната тема някой се беше оплакал, че тониращия шампоан не е измил достатъчно добре косата.

аз не ползвам специална слънцезащитна козметика; повечето съвременни продукти съдържат ув филтри, а и аз не стоя постоянно на слънце

хидратиращият елемент в слънцезащитнтие грижи - пак получавам от козметиката, която ползвам; на този етап и от опита който имам - мисля, че нямам нужда от специфични слънцезащитни грижи  Peace

по-скоро гледам да се грижа адекватно и да задоволявам нуждите на косата  Peace

# 10
  • Мнения: 812
Благодаря за темичката   bouquet
Ползвам слънцезащитни на ЛП Солар Сюблийм и серума на керастаз селесте,имам мострички на слънцезащитните на Лакме шампоан и балсам  и в най-скоро време ще ги пробвам и тях  Peace

# 11
  • Мнения: 21 282
Честита ни нова темичка.
Отговорът на анкетатата ми е - Да.
В момента продуктите са на Керастаз,много ми харесват,поръчах и ш-на на Лакме,да видим и него как ще е.
Млечното олио придава много мекота на косата,не начупва косъма и хидратира Peace
Ш-на е хубав също.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 210
Не бях видяла анкетата  ooooh!

Ползвам само слънцезащитни спрейове - последно си взех на Лакме, преди съм ползвала на Лореал.
Не знам вършат ли работа, но ми харесва да си мисля, че предпазват  Sunglasses

# 13
  • Мнения: 131
И аз да споделя за слънцезащитните серии,използвам редовно когато ходим на екскурзии,където сме мн близо до екватора и слънцето изгаря буквално/две поредни години вече/миналата година си бях взела серия на Балеа от ДМ/нищо особено,а тази на лакме/не съм особено впечатлена и от нея/но втората определон имаше някакъв ефект

В рибката ще зареждат продуктите на Макадамия,хвърлят те по едно очо май тук,хихи и следят конккуренцията ензо
цената на маската при тях ще е 25лв Wink/инфото е прясно от фейса/

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 842


В рибката ще зареждат продуктите на Макадамия,хвърлят те по едно очо май тук,хихи и следят конккуренцията ензо
цената на маската при тях ще е 25лв Wink/инфото е прясно от фейса/
До две седмици ще са в наличност  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт