Професионални серии за коса - тема 36

  • 55 012
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 569
Хаха Алена, знам, че ти е чудно.  Grinning Но викам да не нищим, че неминуемо става ненужно напрежение.  Crazy Важното е, че вече разбирам и ти благодаря за последния пост!  Peace

# 76
# 77
  • Мнения: 1 569
Анч, мерси! А някой ползвал ли е такъв продукт и усеща ли се действие?

Feeling, благодаря за темата!  Hug На въпроса ти отговорих с да, но според мен липсва отговор "При необходимост" или нещо такова, защото аз ползвам само когато активно се излагам на слънце, определено не всеки ден. Тоест на море, планина, басейн и т.н.  Hug

# 78
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 877
♥Пандичка♥, не че съм много компетентна, но да си кажа мнението и аз. Първо се мие с друг шампоан, просто за да измиеш хубаво косата и след това тонирането да е по-ефикасно. Основното свойство на тониращия шампоан е "тониране", не "измиване" все пак. Peace

# 79
  • Мнения: 1 282
Анч, мерси! А някой ползвал ли е такъв продукт и усеща ли се действие?

Feeling, благодаря за темата!  Hug На въпроса ти отговорих с да, но според мен липсва отговор "При необходимост" или нещо такова, защото аз ползвам само когато активно се излагам на слънце, определено не всеки ден. Тоест на море, планина, басейн и т.н.  Hug
Някой беше ползвал продукта на ФК. Обаче не се сещам кой. Feeling, ти ли беше?  Blush
Може и да се бъркам за продукта, но нещо ми се върти в главата.  Mr. Green

# 80
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
За басейн ползвам продукт на ЕКС, косата ми не се променя, т.е не се "разваля" от водата в басейна, но в няколко басейна съм плувала и без такъв продукт и проблем не е имало - според мен зависи от съдържанието на водата, дали е минерална, с какво се почиства и т.н.

# 81
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 877
За басейн ползвам продукт на ЕКС, косата ми не се променя, т.е не се "разваля" от водата в басейна, но в няколко басейна съм плувала и без такъв продукт и проблем не е имало - според мен зависи от съдържанието на водата, дали е минерална, с какво се почиства и т.н.

Какво е ЕКС? Може ли линк? Hug

# 82
  • Варна
  • Мнения: 975
И аз благдаря на Feeling.
А какво милсите за тези :
http://www.enzo.bg/kozmetika/matrix/matrix-biolage-colorcarether … eatment-10x10-ml/

И моля дайте ми идея за термо защита, но за преса, и ако може да не се пръска на суха коса. Харесах спрея на Лакми, но и той се пръска на суха коса:(

# 83
  • Мнения: 1 282
С Търсачката излизат много мнения по въпроса с термозащитата. Може да ги прегледаш.  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=search2&search=%F2% … 15&advanced=0

# 84
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
За басейн ползвам продукт на ЕКС, косата ми не се променя, т.е не се "разваля" от водата в басейна, но в няколко басейна съм плувала и без такъв продукт и проблем не е имало - според мен зависи от съдържанието на водата, дали е минерална, с какво се почиства и т.н.

Какво е ЕКС? Може ли линк? Hug

http://zachoveka.com/product/400/sun-care-protective-milk.html

# 85
  • Варна
  • Мнения: 456
На анкетата отговорих с да.Повечето шампоани и маски от слънцезащитните серии,които съм ползвала ми идват слаби и се отказах от тях.От миналата година ползвам моите си неща плюс Lisap anti age sunscreen-слънцезащитен спрей с арган.Пази добре доволна съм.

# 86
  • Мнения: 3 248
Аз пак да питам, моля някой ползвал да се включи. Дали това, това и това са добра комбинация? Трябваше ли да взема и маслото от серията или горе-долу се припокрива със спрея?

# 87
  • Мнения: 686
Аз ползвам на Kerastase Aqua Seal, но още не мога да изкажа впечатления защото го имам от скоро. Като започна да го ползвам по-интензивно ще споделя. А междувремнно, мисля да поръчам още нещо слънцезащитно.

# 88
  • Мнения: 38
Aз пък сега разглеждам да си взема нещо ново за термозащита. Суша само със сешоар и четка, без преси и т.н. Имам коприната на чи и комплекта за обем на Осис шварцкопф, но като че ли ми се ще да взема някакъв термичен крем. Нещо като Форс вектор ми се върти (или може би пък вътрешно съм си наумила, че трябва да го пробвам ) и бих искала да ви попитам дали втвърдява косъма ? Търся нещо което прави косата мека(или поне да не я втвърдява), гладка, но същевременно да не я сплесква и утежнява. Какви са ви впечатления от Форса. И някоя от вас ползвала ли е и това и какви отзиви имате за него  :

Скрит текст:




# 89
  • Мнения: 75
Търся нещо което прави косата мека(или поне да не я втвърдява), гладка, но същевременно да не я сплесква и утежнява.


Препоръчвам Peace

Моля за мнение и сравнение ползвалите маските Intense Repair , Macadamia , Wella SP Repair . Какво да очаквам , по какво си приличат?!... хидратация ,еластичност, плътност.

Общи условия

Активация на акаунт