Отговори
# 45
  • Мнения: 99
Добро утро!
Честито на новите майки и тези, които са повторили! Рая, На-но, Srcs ,Mrs. Dimitrova, Инстан - Момичета, пожелавам Ви много здраве и хубави моменти, споделени от цялото Ви семейство! На бебенцата пожелавам здраве и безоблачно детство! smile3525

# 46
  • Мнения: 9
Добро утро,
Честити рожби на мама Димитрова, Srcs, Ха-хо  и на мама Рая - нека бебочетата са здрави и щастливи мънички диамантчета.   Hug На мамите бързо възстановяване.  smile3525

# 47
  • Мнения: 0
Eха, колко нови бебчета  Hug. Да им са честити малките слънчица на Инстан, мама Рая, ho-ho, Srcs и Mrs. Dimitrova  Hug и бързо възстановяване на мамите  Hug !!!
А на нас останалите леко раждане, не остана момичета  Simple Smile. Всяка вечер си лягам и си мисля, че ще "тази нощ" ще тръне събитието, но .............. чакаме си все още  Whistling.
Лек ден Ви пожелавам и да видим - чакаме още бебчета  Hug.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 21
Добро утро, момичета!!!
Леле какъв бебевалеж е настанал... newsm30  ylinfant smile3504 newsm07
Аз снощи следих нещата до мама Рая, а то какво е станало.
Райче, Честито, честито!!! Да бъде много здрава и честита малката Дария! Да открие цялата хубост на света и опознае само добрината на хората! Късметът да я съпътства на всяка крачка, а близките й винаги да са край нея!

На-но аз сутринта си мислех за теб, а то не било случайно - Честит син, Калоян!
Да ви е жив и здрав.С това царско име и целият му живот да бъде царски. Много да ви радва и честито на цялото ви пораснало семейство!


Srcs, честита дъщеричка мила!!! Здраве да има Белослава, да бъде щастлива и обичана! Попътен житейски вятър и много късмет!

Mrs. Dimitrova, честито на теб майче и на таткото!!Да е жив и здрав малкия юнак Йоан. Да расте усмихнат ,весел и щастлив.


Ками това за секса си е истина и аз го споделих преди няколко дни и мисля от др.седмица да го почвам, че сега искам до събота да устискам, да си изкарам изпита по английски, че не ми се ходи сама без групата да се потя и си стискам палци. fingerscrossed
Темата страхотна ни е и съм сигурна, че бързо ще я напълним и нея с хубавки новини.
На мен celika също ми е изморително, но така ще е мила, ще си почиваме повечко, май не остана.
Suni страхотни снимчици на Алекс!!! Живи и здрави.
Аз да ви се похваля, че вчера продадохме и последното кученце от кучилото.  animal037  animal037 Сега сме само с нашето си куче макар, че в един момент си мислех, че и малкото ще ни остане. Щерката е най-нещастна, но скоро ще я зарадваме със сестричка.
Желая ви един по-спокоен ден и очакваме с нетърпение новите попълнения от бебоци!!! smile3525 newsm51 smile3501

# 49
  • Мнения: 307
Брей Славенка и Димитрова и те родили Hug

Айде мами да ви е честито HugДа са ви здрави бебоците,много щастие ви чака от тук нататък newsm51

Много се вълнувам и за Рая и за Ха-хо  bouquet
Аз в понеделник влизам в болница,ако не родя...Ами вчера ми идваше да питам дали не съм просто дебела или наистина виждат бебе JoyИнъче мерихме тонове и май ми падна тапата.Аз пък днес се намазах с боя за коса,щото не издържах вече ooooh!

# 50
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Рали, чудехме се вчера какво става с теб - а ти пишеш в старата тема  Naughty Добре, че бебето се чувства ок, а както си написала за разкритието и тапата, все си мисля, че скоро ще известя за твоето раждане  Hug Успех миличка и чакаме хубави новини от теб.
След вчерашния бум на бебета, днес какво ли да очакваме  newsm78 Хубав слънчев ден  Hug

# 51
  • Мнения: 1 069
ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, СУПЕР БЕБЕВАЛЕЖ!

ЧЕСТИТО на мама Nevi, мама Didi*, мама miminka, мама nelinadg, мама Рая, мама ha-ho, мама Srcs и Mrs. Dimitrova


Кои ще са днешните мами  newsm78 Joy

Заради, радвам се, че си продала и последното кутренце  Hug Hug Hug

# 52
  • Мнения: 12
Честити рожби на мама Димитрова, Srcs  Hug

# 53
  • Мнения: 79
Здравейте, хубавици!

Първо искам да поздравя дрругите майчета от вчера, които също са се обебешорили.

Момичета, ние сме добре! Благодаря на всички ви за пожеланията и добрите думи и мисли! Вчера беше малко изненадващо моето постъпване в болница, но лекарката ми в Токуда така реши. Преди това и други лекари, нейни колеги, ми гледаха тонове, а като видеха тези от понеделник, се хащаха за главата - заключението беше, че бебка страда, та в 13.00 часа бързо бързо се качих на горния етаж. Родих малката ревла в 17.35 часа. След като са я напапкали в 1 часа е заспала и беше още сънчо, когато отидох да я видя в 6.30 часа. Малката ни калинка е с добри показатели, но е в кувиоз и ще бъде поне още един ден. Иначе си беше гушнала пъпната връв, което на УЗИ-то не се виждаше. Щастлива съм от факта, че бебка е добре, макар и толкова мъничка. Обаче възстановяването ми при това второ раждане е доста болезнено и някак самотно без нея.

Сега искам отново да успокоя мамите, които се притесняват за малките си бебчовци - както бях и аз междудругото. Дария е 2480 грама и е 48 см, но е по-съвършената. Пропорционална, с малка главичка, коремче и прекрасна кожа. Черна косичка и дълги-и-и мигли. Сега ще я снимам и ще се опитам да прехвърля снимката на лаптопа, за да я кача във ФБ.

 Hug

# 54
  • Мнения: 8
Добро утро!  Hug
Мама Рая, много се радвам за вас, бързо възстановяване и прибиране в къщи. Ти ще си моята вестителка и трябва да си във форма.  Hug
Момичета, и аз от днес влизам в девятката  Simple Smile на финалната права съм вече.  Simple Smile Незнам как да кача снимка, затова се чувствайте почерпени. Simple Smile
Лек ден!  Hug

# 55
  • Мнения: 337
Мама Рая   Hug браво на вас. Детенцето не е толкова мъничко не се тревожи, самата аз съм се родила 2600, а на изписването съм паднала на 2300. Не съм била в кувьоз.
Бебка ще се развие нормално, а може доста бързо да надмине другите дечица дори Peace
Ако може постни снимка и тук, много искам да видя малката красавица.

ЧЕСТИТО НА М.ДИМИТРОВА, ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ СИНА ИМ, ДА СЕ ОПРАВЯ БЪРЗО И ДА РАЗКАЗВА

Момичета, не започнахме ли много рано тези раждания  Mr. Green, уж Mr. Greenсме юлски мами, а то половината родиха  Crossing Arms
Шегувам се, хубав ден на всички, аз ще ходя да избирам педиатър  Crazy, да видя кво ще избера  ooooh!

# 56
  • Мнения: 0
Честито на  Рая,  ha-ho,  Srcs ,Mrs. Dimitrova!!!!!Да са ви живи и здравички дечицата и бързо възстановяване на вас!!!!
малеее rali1213 мислиш ли,че ще устискаш до понеделник?късмет!!!

# 57
  • София
  • Мнения: 3 787
Как сте,момичета?
Ще има ли нови бебоци днес Laughing

Аз днес влизам в 9-ти месец и да ви почерпя,то си е повод за празнуване Joy



Рая,звучиш страхотно Hug Представих си я малката съвършена кукличка,със сигурност е много красива Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

След малко ще ходя при доки да видим беба на ехографа LaughingТо вече няма кой знае какво да правим с тази докторка,де.Тонове ще записвам утре при Жекова в ОБ.Много зачестяват прегледите нещо,ама та ами е по-спокойно Wink

Аз успях да изчистя цялата къща тази сутрин и сега си пия капучиното Laughing Утре ще ходим да си приберем дечко при нас и вече можем да заставаме в предстартова позиция Grinning

Хубав ден и новинки очаквам Hug

# 58
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 484
Здравейте! Grinning
Честити бебчета на Srcs  и Mrs. Dimitrova! Hug Да са ви здрави, щастливи и късметлии!   bouquet
Мама Рая, много се радвам за вас, както и за всички, които вече си гушкат бебоците. Hug
Миминка, прекрасна снимка! Hug
РалиFlowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Ками, честита ти 9ка! Мерси за почерпката. Hug

# 59
  • Мнения: 100
Честито на всички родили! Да са живи и здрави бебоците

Общи условия

Активация на акаунт