Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Ехааааа, добро утро милички с прекрасни новини отново  - да ни е честита първо новата темичка и да има още повече бебоци в нея!
Честит син Йоан на мама Димитрова и цялото им семейство!

Честита Белослава на мама Славена и гордия татко! поздравления за страхотното име!
Честит да е и Калоян на мама ha-ho!

Да са ви живи и здрави рожбите мили мами, да растат в много любов и разбирателство, топлина и уют! На всички ви бързо възстановяване!  Hug Hug Hug
Bleyda и аз нямам търпение да се оттърва от коремището, че наистина многооооо ми пречи и ми тежи вече!  Joy
Пети не съм обидена, мила!  Hug Hug Права си, всеки има собствено мнение, важното е да се изслушваме!
Mimimi_k изглеждаш перфектно мамче, това ако е голям корем, погледни моя! Чудесна си мила!  smile3521
Ема сега по-спокойна ли си мила като се преместихте?! Бебка вече може да се подготвя за идването нали така!
Мойри и Мпеева никой не се е обидил момичета  Hug, просто казваме че трябва да се изслушваме ...знаете приказката 5 човека 100 мнения!!!  Mr. Green Mr. Green
Лати честита ти 9-ка мамче, и браво че си намерила подходящия лекар! Точно преди седмица две те споменавахме, защото мислехме че ще си първа в списъка, но виж какво става!!!  Simple Smile
Кандидат мама честито приключване на ремонта и да се пазиш повечко с бебковците! Hug Всяка мама би направила най-доброто за бебетата си, та ако трябва да се вадите ще се вадите!
Капкатр успех на кардиолога мила, всичко ще е ок!  newsm10
Рали и нашето време идва, не се притеснявай, няма се излагаме я!!!  newsm53
Райче като ти четох поста и малко си поревах да ти кажа – хем ми стана едно свидно, хем едно мило, хем едно трепетно! Силно те прегръщам!  Hug newsm51
Сузи и на теб честита 9-ка мила! Hug
 Ками на теб също слънце!  Hug Благодаря ви за почерпката!!!

# 61
  • Мнения: 1
Записче и от мен,нека напълниме цялате тема с прекрасни новини за здрави бебенца!  Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 21
Честито на  Рая,  ha-ho,  Srcs ,Mrs. Dimitrova! Само радост и любов да ви носят малките слънчица   bouquet

# 63
  • Мнения: 1
Честити бебчета на мама ха-хо,на мама Димитрова,на мама Славена!Живи и здрави да са ви рожбичките!  Hug  bouquet

# 64
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Чесито на Лати, Ками и Сузи за деветия месец  Hug   bouquet
Ками и аз като теб утре ще си видя момчето - утре си идват с татко си от море, нямам търпение вече, а и Алекс само за това говори - как му е мъчно вече за мама.
Мама Рая, сигурна съм, че Дария е невероятно красива, както ще бъдат всички бебчета  Hug Дано се възстановиш по-бързичко и да изкарат скоро бебка от кувиоза  Praynig

# 65
  • Мнения: 0
здравейте момичета,преди малко се прибрах от лекаря, както и очаквах нищо не се случва.Тоновете са добри, няма и помен от контракция, шийката много мека, но то тя си е мека откакто трябваше да лежа в 31 седмица,но без контракции тя нека си е мека,нищо не ми носи.Имам час за след седмица точно на 05.07 когато ми е термина и после се почва пак всеки ден.Ей голяма досада ми е това ходене по доктори и запис на тонове.
А аз да ви се оплача, ми е много отпаднало,какво ми стана от 2 дена,като парцал съм.Пак е много топло и задушно тук и това просто ми разказва играта.Но и вие сте така, така че ме разбирате.
Айде успех на раждащите днес, ако има такива:)

# 66
  • Мнения: 47
Здравейте момичета! Hug
Днес бяхме на тонове с бебка и всичко според Аг-то  ни е перфектно  Party
Да Ви разкажа една комична случка с мен от онази сутрин: Събуждам се сутринта към 10 ч. със страшни болки в кръстта и бедрата, като преди цикъл и някакви умерени болки в корема, като ги засякох бяха през 2 мин. #Crazy, при което усещам как ми се ходи ужасно много до тоалетна, като отидох, познайте - всичко отмина  Embarassed После звъннах, за всеки случай на АГ-то, но всичко е било наред и това не са никакви контракции, но така се уплашихме с мъжлето, като ме питаше : Какво ми е и как съм, съм гледала в една точка, нито съм го отразила, нито нищо и той се шашнал милия, а аз нищо не помня, сякаш не съм присъствала  Joy
Пепи чувствам се страхотно в новата квартирка и си чакаме бебка, тази седмица ще ни сложат комарниците и съм си поръчала едни перденца и уюта е пълен  newsm68
Честито на момичетата влязли в 9- ката, ще се почерпя с удоволствие   Hands Clap
Пожелавам Ви хубав ден момичета, по - късно ще се включа отново!  Hug

# 67
  • Мнения: 72
Изглежда оттук нататък темите ще се пълнят предимо с честитки. Това е и най-хубавото.


Честито на мама Instan, мама ha-ho, мама Dimitrova, мама Рая и мама Srcs! Да са ви живи и здрави рожбите и много да ви радват!

# 68
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,

Ема недей така да шашкаш мъжлето  Mr. Green, като нищо ще те метне в колата и в болницата докато ти мигаш на парцали  Joy.

Мама Рая малката със сигурност е прекрасна. Звучиш много добре. Бързо възстановяване и ще чакаме още разкази  Hug.

Аз пак да се оплача от моя доктор  Whistling Crossing Arms. Звъннах му сега за белтъка в урината и едва ли не ми се скара, защо звъня ами не отида направо на преглед. Еми то пък след като сме му изтърсили толкова пари може ли за едно телефонно позвъняване да немога да разчитам на него. Сега трябва да вися 2 часа пред кабинета в тая жега ( защото нямам час ), за да ми погледне изследванията за 3 минути и да си платя пак 30лв. Същото може да направи и по телефона за минута и половина - копие от изследванията има и при него.  Crossing Arms Страшно се ядосах.

# 69
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Momicheta,pisha ot telefona.Dnes v 11.24 stanah maika na dve prekrasni momcheta.Nalozi se speshno sekcio zaradi visokoto kravno.

# 70
  • Мнения: 100
Здравейте момичета,

Ема недей така да шашкаш мъжлето  Mr. Green, като нищо ще те метне в колата и в болницата докато ти мигаш на парцали  Joy.

Мама Рая малката със сигурност е прекрасна. Звучиш много добре. Бързо възстановяване и ще чакаме още разкази  Hug.

Аз пак да се оплача от моя доктор  Whistling Crossing Arms. Звъннах му сега за белтъка в урината и едва ли не ми се скара, защо звъня ами не отида направо на преглед. Еми то пък след като сме му изтърсили толкова пари може ли за едно телефонно позвъняване да немога да разчитам на него. Сега трябва да вися 2 часа пред кабинета в тая жега ( защото нямам час ), за да ми погледне изследванията за 3 минути и да си платя пак 30лв. Същото може да направи и по телефона за минута и половина - копие от изследванията има и при него.  Crossing Arms Страшно се ядосах.

Обикновено така става с платения прием. Аз съм много доволна от моята докторка. Една от най-добрите е в града. Минавам си през здравната каса, даже и пари за раждането не ми е искала  Grinning

# 71
  • Мнения: 7 988
Ехааа, честитоо Кандидат мама! Да са ти живи и здрави, а ти бързо да се възстановиш! Сигурно си в Иван Рилски... аз след малко ще ходя на запис на тонове там Simple Smile

Последна редакция: чт, 28 юни 2012, 16:00 от celika

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 21
Честита двойна радост, Кандидат мама!. Да са живи и здрави малките юнаци newsm30 newsm30, много да ви радват и да имат много късмет в живота.
Бързо възстановяване на теб мамче. Много щастливи мигове заедно! smile3501 smile3525 newsm51

# 73
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Кандидат Мама, да са ти живи и здрави момченцата, да се възстановите и тримата бързичко и да се радвате един на друг   bouquet

# 74
  • София
  • Мнения: 15
Ех, Сладуркиииии -толкова ме зарадвахте с всички бебоци,които са се появили на бял свят  Crazy Направо се разплаках като малко бебе ...Честито на всички станали майчета , бързо възстановяване и здрави и послушни бебчовци и бебки ви пожелавам  Hug olor]

Аз незнам какво да мисля и очаквам, вижда ми се толкова далечно моето раждане, сякаш няко друг ще ражда, не аз  Joy Но в същото време тялото си казва думата и ме предупреждава постоянно да се подготвям вече ,хич да не се правя на ощипана и да бягам от отговорност-това трябва да си го свърша аз,няма кой друг ...а така ми е напрегнатоооо   Whistling

Незнам ,май когато и да дойде момента ,пак ще ми е неочаквано и изненадващо Naughty

Искам да ви се оплача че цяла нощ ме боля ниско керем и кръста-една постоянна тъпа болка,обхващаща целия пояс ,като менструална ,но като заспах на сутринта и се събудих-нямаше и помен  Rolling Eyes Случвало ли ви се е и да се притеснявам ли??Какво означава това ? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт