Всякакви въпроси относно съдомиялните - 9

  • 57 950
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2
Направих всичко съгласно инструкциите - пуснах я на дълга програма час и половина на 75 градуса.

# 736
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Здравейте Simple Smile
От два дни съм с тази съдомиялна. Купихме я от магазин за уреди втора ръка, но оттам не ни дадоха инструкции за модела. И в нета не намирам нищо конкретно. Предполагам, че функциите не само на машинките от една марка са почти еднакви, но и на тези от различните марки. И все пак искам да попитам, за какво служи тази супер кратка програма, която продължава около 30 минути и мие на 35 градуса? Дали мога да очаквам добър резултат при средно замърсена ежедневна посуда, или е за нещо съвсем фино? И коя е най-подходящата програма за средно замърсено? Има такава на 50 гр. и такава на 55-65 гр., но последната ми се струва много дълга.
Благодаря предварително  Hug

# 737
  • Мнения: 2
звяр, но с чар, аз ползвам основно тази къса програма, която е около 3д- 35 мин. Резултата е перфектен, въпреки че не пускам машината всеки ден.

# 738
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Благодаря ти, perlenprah   bouquet
Значи първо на нея ще изпробвам. Отдавам голямо значение и на препаратите, разбира се. Заредила съм се с Феъри Платинум. Голям мерак ми беше да я пробвам още вчера, ама пусто, нямах мръсни съдове. Ние сме 4-ма и ползваме съдомиялна на два дни, така че утре очаквам да е вече пълна. Предишната ми беше едно мнооого старо AEG, ама си изпя вече песента. Та имам някакъв опит, но онази не беше с такива възможности и сега това 35 градуса ми направи впечатление като нещо съвсем ново  Simple Smile

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Аз имах същия Бош Simple Smile Кратката 35мин програма е за ежедневно миене, на непрестояли съдове.

# 740
  • Мнения: 2 820
Да, оправят се. Май тези топчета са някакъв остатък от препарата. Но преди нямах този проблем.  Tired

Възможно е да е от партидата. случвало ми се е да взимам едни и същи препарати, но различните партиди да се различават като качество.

# 741
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Янтра, а защо имахSimple Smile Счупи ли се, или не беше доволна? Аз с такава радост се разделих с една ши*ана Мидеа, сега остава да си вкарам някаква муха и за тази  Laughing

# 742
  • Мнения: 176
Да, оправят се. Май тези топчета са някакъв остатък от препарата. Но преди нямах този проблем.  Tired

Възможно е да е от партидата. случвало ми се е да взимам едни и същи препарати, но различните партиди да се различават като качество.

ако говориш за Аро и Медикс е възможно да е това, защото те не се отличават с особено добро качество.

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Янтра, а защо имахSimple Smile Счупи ли се, или не беше доволна? Аз с такава радост се разделих с една ши*ана Мидеа, сега остава да си вкарам някаква муха и за тази  Laughing
Ами когато някой прохождащ си играе на пиано с копчетата.... програматора издържа, ама не чак ежедневен постоянен тормоз.

# 744
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Аа, ясно Simple Smile
Е, ние вече отдавна не свирим  Laughing

# 745
# 746
  • Мнения: 1
Моля за малко помощ! Предвид вече готовата ми кухня, с непредвидено за миялна машина място, мисля да жертвам шкафа ми до мивката и да сложа вътре ( отзад има изводи за водата, защото шкафът е 3-ти, след пералнята и мивката) тази мидеа: MIDEA WQP6-3210B SILVER. Тук някъде прочетох, че тези не могат да бъдат под мивката ( в моя случай под, но до , защото нямат помпа за мръсна вода. Това наистина ли е така? Изобщо всякаква информация би ми била полезна. Благодаря много предварително!

# 747
  • Мнения: 940
Здравейте тема,не съм чел всички коментари,може да сте писали за тази съдомиялна,но ще ходя да я купувам и искам да ви питам някой ползва ли я,или подобни модели на Беко,и доволни ли сте? Simple Smile

http://www.technopolis.bg/b2c/details/680580/P11100501/Sadomiyal … -BEKO-DSFS-6831-X

# 748
  • Мнения: 15 379
Военният, пишете в новата тема, тази е стара Simple Smile.
От Беко всички са доволни, спок.

# 749
  • Мнения: 297
Здравейте ! Имам вкъщи съдомиялна машина Carad 303, която е доста стара. Бях пети клас, когато я купихме. Единствено само пластмасовата врата се счупи. Пробвах с лепене не стана. Съвсем случайно научих за сервиза на Carad , който се намира в една нова кооперация в кв. Витоша. Адреса е: Константин Петканов 17

Фирмата се казва "Стеран"

Ето линк: http://www.business.bg/f-1464/steran-ood.html

Купих си чисто нова врата за миялната за 30 лева. Има и механизъм за отваряне към нея, само едни шайбички от стария механизъм и пружините трябва да ползвам от старата врата.

Общи условия

Активация на акаунт