Отговори
# 720
  • Мнения: 307
sinapovaaya, би ли се разровила да ми кажеш къде си ходила на такива готини курсове, че с къпане, разиграване на раждането (с кукла). Много готино ми звучи това, което описваш за тези училища

Диди Димова се казва лекторката на тези курсове. Те за съжаление са платени някъде към 450 лв беше 2009 година сега не знам как са. Преди ги водеше в Полимед сега не знам къде. Ако се интересуваш може на лични да ти дам телефона и.  Но на мен лично ми бяха много полезни. На тези практически занимания (как се къпе облича бебе и как се държи по време на кърмене)  присъстваха и татковците. Хубавото беше, че винаги татковците ги хвали повече и после моя мъж поне много ми помагаше с Митко като бебе.


# 721
  • Мнения: 607
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=663552.0.Май това е линка.Наистина е много интересно!!!!

# 722
  • София
  • Мнения: 477

Моята трая точно толкова днес- 15мин, предната при Славкова беше по- добре- 30мин

Аера, сигурна съм, че всичко ще е наред!

# 723
  • Мнения: 319
Моята ФМ беше около 40 мин.
Beluchi, при пускане на стерилна урина излиза ако имаш някаква бактерия и те ти я описват каква е и на каква степен. Също ако има нещо трябва да ти пуснат и антибиограма, за да се знае с какво може да се лекува и от изброеното, твоят доктор да кажа кое може да се пие в твоето състояние.

Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 21:33 от Марито

# 724
  • Мнения: 0
моята ФМ траеше около 20 мин, но доктора беше много печен - в смисъл, ясно личеше че разбира какво прави и говори...а ФЕ беше около половин час, но времето според мен няма значение - важно е кой стои зад апарата и какво и как гледа Simple Smile
Момичета, днес следобед ужасно много ревах....само разни хора ми говорят какво им се е случило и аз ща,не ща явно се афектирам ...прибрах се и имах чувството че ще изсипя бебето.....случвало ли ви се е да усещате ритници на мястото откъдето трябва да излезе бебето? А някоя от вас знае ли какви са признаците ако имаш разкритие ? Аз нямам болки, но само това ми е в главата в такива моменти.....уж съм позитивна, пууу...
Аера  Hug мила, почивай и мисли положително, пък аз ще се моля и за теб Simple Smile Дано се разминеш със серклажа  Hug

# 725
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Снежке аз преди малко усещах точно това, което си описала за ритниците, но според мен е от факта, че бебчетата още имат място къде да се връткат и да правят каквото си искат, а движенията им ги усещаме на много места .. аз примерно моята беболинка я усещам понякога все едно ми рита чак над стомаха Peace

# 726
  • Мнения: 319
Little_Snow_White, незнам ти по какво съдиш, че докторът е "печен", но този, при който ходя аз е един от най-известните доктори, който се слави като един от най-добрите диагностици и това, че ме е гледал повече от 15 мин едва ли означава, че не разбира и видиш ли затова гледа примерно 30 или 40 мин. Peace
Иначе относно усещането на бебето, усещам я на всевъзможни места, понякога все едно ми подскача върху пикочния мехур и всеки момент ще се изпусна Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Я да питам тези с ремонтите - кой какъв бойлер взе? В голяма чуденка съм, та ще се радвам на мненията ви Hug

# 727
  • Мнения: 43
Моята ФМ беше около 15-20 мин. ,но доктора беше добър,пък и е с име в Варна,така че му имам
доверие.Пък и аз като отидох си знаех че бебо е добре ,че всичкому е наред,просто отидох за да
се доуспокоя така да се каже и да разбера пола.
 Little_Snow_White не се тревожи и аз ги усещам ритниците на какви ли не места...
Понякога си мисля че бебо не ми мисли доброто  ritnik newsm62
Смешното е че преди мрънках и се тревожех защо не го усещам,а сега се плаша от  шутовете
и движенията които прави понякога....  newsm62  Но нека да ритат,ще ги изтърпим да си своеволничат  още маалко остана.. yes Wink

# 728
  • Мнения: 43
Доро утро момичета.  Coffee
Аз днес ставам на 22 години,ехх остаряваме бавно.... Joy
Почерпете се за мое здраве   party023  party023  party023
Пожелавам ви един прекрасен ден изпълнен с много усмивки  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 729
  • Мнения: 1 708
Честит рожден ден!
Бъди жива и здрава, много щастлива и обичана!

# 730
  • Мнения: 113
Добро утро и от нас   Nature Sunny
лоритооо Честит рожден ден! Бъди жива, здрава, много усмихната и позитивна, пожелавам ти много щастие, красиви изненади и успешен и красив финал ноември  Simple Smile
снежанка Еййй не така де  Hug и аз на моменти някак си позволявам да се впечатля от гадости и да ме обхване паниката, понякога и кошмари санънувам. Явно си е напълно нормално това. Важното е да отминава по-бързо. Не се плаши така ние тук всички сме със стиснати палчета за всяка една от нас  Wink

# 731
  • Varna
  • Мнения: 321
 lorito0o честит рожден ден- много положителни емоции ти пожелавам и леко и безпроблемно доизкарване на бременността, а после и едно здраво и сладко бебче   ura
 От чисто любопитство (заради похвалата на името Wink) -при кой доктор си ходила на ФМ ?Simple Smile Извинявай, ако си го споменавала преди- просто не съм чела много досега Embarassed

Да благодаря на всички за топлото посрещане   bouquet

# 732
  • Мнения: 19
Аз току що намерих форум тук в БГ Мама, който се казва "Подсъзнанието може всичко". Досега четох някакви позитивни утвърждения.Наистина сега се чувствам много добре и от известно време се старая да си повтарям разни работи преди да заспя.
Така се казва много известна книга на Джон Кехоу. Изпълнена е с примери и упражнения за утвърждаване на духа и насочване на положителната енергия към самия теб. Препоръчаха ми я приятели в особен за мен момент и мога да Ви кажа, че е много полезна. За да не я търся по книжарниците, си я поръчах по интернет. Не е четиво за всеки, преценете добре дали имате нужда от нея. Не казвам това, за да откажа някого - не искам след първите 3 страници да я захвърлите и да се ядосвате за "хвърлените на вятъра" пари.
Хубав ден!

# 733
  • Мнения: 319
Добро утро и от мен Laughing
Относно позитивно мислере - мъжът ми е фен на всякакви книги относно позитивното мислене и всичко що привлича положителни енергии и щастие, вкл и фенг шуй. Аз пък съм фен на филмът "Тайната" - е на който съм го препоръчала (даже и най-големият скептик) е останал очарован и някак веднага мисленето му се променя. Горещо ви го препоръчвам и на вас! Самият филм е нещо като документален, пълен с примери за позитивно мислене Hug Hug Hug
Лек и весел ден, аз днес съм ангажирана с много приятна работа - ще водим децата от един Дом за деца на парти център, малко да ги изведем от ежедневната и ежеминутна среда, в която пребивават.

# 734
  • София
  • Мнения: 32
Добро утро красавици  Hug

Че се съглася с Андреа Селесте за книгата на Джон Кехоу - тя е за всеки,но не за всеки момент.
Преди време много четях всякакви книги за самоусъвършенстване и за сега намерих своят отговор  Simple Smile

lorito0o честит празник миличка, пожелавам ти много, много щастие  newsm59

Monsy Много ми се иска да дойда на срещата, но не мога да излизам в най-голямата жега  Cry Дали не искате да се съберем привечер към 7-8, когато не е толкова топло?

Общи условия

Активация на акаунт