Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Кости,браво както винаги си се постарала и е невероятна темата   bouquet

Малката Маринелка е много сладка,да ти жива и здрава Simple Smile

Руми и твоята дъщеричка е голям бонбон.Принцеса,да ти е жива и здрава Simple Smile

Гледам бая момичета вече знаят пола,а аз чак на 13 август ще разбера.Ама ще чакаме  Mr. Green
Майка ми все вика:е много сте любопитни,а ние като разбирахме чак кога се родите  Joy
 Ама сега с тази техника е супер

# 31
  • Мнения: 1 107
iii честито синичко и на теб!

Мерси!

Сладка кукличка Simple Smile Вие казали ли сте и че ще става кака скоро? Как го приема?
Ами постоянно и обяснявам, че мама има малко бебче в корема и че Маринела ще го обича много. И сега вече идва и ме гали по корема, целува го и казва, че го обича "тооокова мого" и ще му прави "нани-нани". Много е забавна, но не мисля, че осъзнава какво се случва.
Ревност не мисля, че ще проявява. Ще ме продаде и за жълти стотинки, ако има изгода. Не преувеличавам! Ако иска нещо от мен ще ми се умилква цял ден. Но дойде ли някой да я изведе на разходка, на секундата ме е зарязала Confused А е само на две, като порасне не ми се мисли ooooh!

# 32
  • Мнения: 31
Здравейте,аз не съм писала скоро,но бях много болна и не ми беше до компютър изобщо....В петък бях на ФМ и всичко с бебчето е наред.Вчера бях и на преглед при моя гинеколог,който каза,че най-вероятно ще имаме момиченце Simple SmileНие много се радваме,ама ще видим дали ще познае.Следващия ми преглед е на 03.08 и тогава вече ще кажат със сигурност.Иначе мъничето е около 6,5 см.,размахваше ръчички и беше мнооооооооого сладкоооо!
Кости,може да ми добавиш розовото щъркелче на първа страничка,пък ако има промяна на следващия преглед,ще го сменяме със синичко GrinningДъщеричката ти е много сладка!
Благодаря ти за пореден път,че си се постарала да ни направиш такава хубава темичка! Hug
Руми,дъщеря ти е повече от прекрасна!Много е красива,ама много!И е много фотогенична!А косата и.....разкош просто! Heart EyesНека винаги да бъде толкова прекрасна и чаровна!
Аз моята дъщеря съм я показвала във ФБ,тук не ми се качват снимки. Grinning
Иначе нищо ново покрай нас.Вече съм +4 килограма,малко множко ми се виждат,при положение,че съм само в 12 г.с.,но колкото-толкова,като се роди бебето тогава ще му мисля как ще ги свалям.Щом веднъж съм успяла,ще успея и втори път. Simple Smile
А за пола-ние с моят мъж искаме още едно момиченце,затова и лекарят много ни зарадва като каза,че най-вероятно ще имаме момиче.Но и момче да е,няма да го върнем,пак ще си го обичаме.Важното е да е здраво,пък другото не е от толкова голямо значение.

# 33
  • Мнения: 12
Здравейте и аз да се запиша Simple Smile
Кости, много хубава тема и много полезно инфо има за нас Simple Smile
Аз  утре наййййй- сетнееее ще се запиша за женска консултациа,ще мина и прегледи и изследвания. А за ФМ иБХС доки каза чак 20седмица и мисля да я послушам. Нещо ме наболява коремчето чудя се защо....но не е нещо силно,просто си имам от 3 дни една тежест, все едно ще ми идва,дано няма проблеми.
Като говорите за пол.......умирам да ми кажат и на мен нещичко, да кажат че ще имам момченце Wink Много ми се иска, а пък иначе цял живот момиче съм мечтала ,но  като забременях си промених мението .Иска ми се първото да е момче,дано не бърка моето 6-то чувство. Така или иначе си го искам ,няма значение пола, но пък това мое чувство ме кара да мисля така....
 

# 34
  • Мнения: 12

А за пола-ние с моят мъж искаме още едно момиченце,затова и лекарят много ни зарадва като каза,че най-вероятно ще имаме момиче.Но и момче да е,няма да го върнем,пак ще си го обичаме.Важното е да е здраво,пък другото не е от толкова голямо значение.
Еее,вие  ще си имате балет от момиченца Simple Smile
 Мъж да предпочита 2 момичета, това ми се струва странно..Но няма никакво значение- моят тате е направил 2 момичета (мен и по-голямата ми сестра)  и е много щастлив. Ама някой път вика-Ех,ако имаше момче да помогне щеше да е друго Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 117

I just wanna scream - на последния преглед на 25.6 се видя издайническата чертичка,която определено беше далеч от пъпната връв,но лекарят каза,че не може да се ангажира  с прогноза,ако на идния преглед на 9.7 живот и здраве пак се види,процентите стават все и повече Laughing
Kosty -  и ти имаш много красива щерка,да ти е жива и здрава smile3525

# 36
  • Мнения: 102
Здравейте, излязоха ни резултатите от БХС. 1/9300, но ми казаха че единия белтък бил с по-ниски показатели и затова е хубаво да се направи и втория БХС. Някой чувал ли е за тези белтъци?

# 37
  • Варна
  • Мнения: 21
Благодаря ви, момичета! Незнам как ще я опазвам, но тати от сега не я пуска с момчетата.
Кости, Маринела е много нежна и красива, има страхотно излъчване. Колкото до ревността - по-скоро имах предвид че ще се дразни, че не всичко ще е за нея и често при децата има един период при който има завист и омраза между по-големи и малки деца. Той е кратък период и зависи от родителите как ще подходят в случая. Руми е голям егоист - тя е свикнала всичко да е за нея и колкото и да казва че ще дава всичко на бебето, съм сигурна че като дойде момента няма да и се иска.
Десито - аз не съм чувала за белтъци, но моят резултат беше 1/7700 и ми казаха че е добре да си направя и втория БХС.

# 38
  • Мнения: 31
Теди,дано да ти се сбъдне желанието за момченце!Да ти кажа и на мен малко странно ми се видя,че таткото не иска момче,а момиче,още повече,че вече имаме дъщеричка,но той е мнооого привързан към нея и толкова много я обича и глези,направо се разтапя пред нея....Явно наистина е много горд да има момиченце и затова иска още едно.Сега се чудя защо ли не съм го питала нищо по този въпрос,сега ми стана любопитно. Grinning
Аз щях да се ограничавам в яденето....Ама до сега бяхме на разходка,не съм готвила и реших да поръчам китайско,та ще пада ядене EmbarassedСледващия път на прегледа не ми се мисли колко ще отчете кантара ooooh!

# 39
  • Мнения: 11
И аз да се разпиша в новата тема Simple Smile Дъщерите са ви прекрасни,да са ви живи и здрави и много да ги пазите от момчетиите Laughing
Та като говорим за пол,ние много искаме момче(особено аз)Ще разберем обаче чак август месец и как ще чакам дотогава само аз си знам...така го чувствам ии се надявам да е точно така,ако пък е момиче няма проблем-ще я запишем на женския футбол Laughing

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 166
Здравейте момичета,
записвам се в новата тема. Така ме е яд, че не мога да ви седя, влизам през 3-4 дни във форма, а то толкова много се случва през това време.
Може ли поне да ме запишете на първа страничка.

Термин 15.01. (поне за сега). Първа бременност.


В тази връзка, събраха ли се повече хора от Бургас? Да ходим заедно на училището за бременни Simple Smile))


Едва сега видях, че съм сложена на 13.01. Благодаря за което  Hug
Нека си стоя там, той термина ми ще претърпи още няколко промени, предполагам Simple Smile

Последна редакция: ср, 04 юли 2012, 00:14 от tsangel

# 41
  • Мнения: 19
Здравейте момичета!
Прекрасна тема, благодаря Кости!
Аз на 20.07 ще ходя на РБХС да видим и там какво ще покажат резултатите.

# 42
  • Мнения: 1 499
Ох , момичета аз от сега се вълнувам , днес съм на замерване за Даун и нямам търпение да ми кажат , че всичко е наред , както и да науча пола. Леле големи трепети голямо нещо Laughing. Стискайте палчета , аз повече вярвам на замерването от колкото на самото кръвно изследване , но и него утре ще правя.
Много са ви хубави дечицата , да са ви живи и здрави!
Моят венец мина почти , но продължавам да се мажа с една паста и да се жабуря. Най - хубавото е , че самият зъб не ме боли , а ме болеше преди това. Дано не се обажда повече пък като родя живот и здраве ще му направя снимка. Сега нека не ме обезпокоява. Бяха обаче адски болки , аз от глава страдам често ама няма нищо общо с тази болка. Чак температура щом се усещах , че почвам да вдигам , а аз току така не вдигам , само ако имам ангина и от в много редки случаи.Да е жив и здрав зъболекаря ми , който ми помогна много , добре , че не се доверих на тая младата дето ходих при нея. Абе тия младите доктори са много страхливи , имах една гинеколожка, която и до сега много уважавам ама такива страхотии все ми приказваше .

# 43
  • Мнения: 69
Здравейте момичета,

отдавна не съм писала, но все не ми достига време.

Не съм ви забравила и ви чета всеки ден от работа, но от там не мога да пиша.

Ето закусчицатат от мен... нещо по-леко...че съм на диета



Аз пуснах тема в бъдещи мами, кога се прибира корема след раждане и ще се радвам, ако се включите.
Аз имам преглед на 20.07 и ако живот и здраве всичко е ок, ще започна с гимнастика и йога за бременни. Освен това съм се наканила да ходя пеша до работа, на 4 км. съм в едната посока.
Споделете как подържате килограми, аз много съм се наплашила, не ми се иска да надебелея.
А и два месеца след раждането, живот и здраве тръгвам на работа на цял работен ден и не ми се иска да изглеждам като тюлен.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 21
добро утро и от мен!
Елизабет - очакваме те с хубави новини - бъди спокойна - всичко ще е наред!

Аз имам преглед на 20.07 и ако живот и здраве всичко е ок, ще започна с гимнастика и йога за бременни. Освен това съм се наканила да ходя пеша до работа, на 4 км. съм в едната посока.
Споделете как подържате килограми, аз много съм се наплашила, не ми се иска да надебелея.
А и два месеца след раждането, живот и здраве тръгвам на работа на цял работен ден и не ми се иска да изглеждам като тюлен.

Аз също ходя пеша колкото се може повече, но и работата ми не е в седнало положение, така че и там доста се движа. Също така продължавам да си правя веднъж седмично лунната диета на плодове /тя е точно днес/ и така ако кача 1 кг. за седмица - с този разтоварващ ден си го свалям. До тук съм качила 2,5 кг., но мисля че след днес ще падна пак на 2 кг. Като цяло се следя да не качвам повече от 1 кг. на месец. Ям повече плодове, месо и салати и по-рядко картофи, ориз и тестени продукти.

Ох да ви се оплача - малката от вчера вечерта повръща на фонтани, сега мина и на разстройство... такава тежка вечер изкарахме, че направо свят ми се вие. Дори сутринта отидох и си купих витамините за бременни че както нищо не пия ме е страх да не го лепна от нея и от днес вече ще започна с витамините. Бях решила да изчакам още поне 1-2 седмици, но сега не ми се рискува, а няма какво друго да пия като предпазна мярка.
Хайде наоплаках се - сега да ви пожелая хубав и щастлив ден!

Общи условия

Активация на акаунт