Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 52 013
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 13 804
wow Shocked Такова добро качество с телефон? колко мегапиксела има?
моята камера прави добри снимки, но само когато си иска Crossing Arms

Да ви кажа, че в понеделник Инглот празнуват една година и ще раздават подаръци на всеки 5-ти и 10-ти клиент! Oha!

# 676
  • Мнения: 4 428
Веси, виж ако има Ардел на някой израелски продавач. Два пъти поръчвах от такъв и първия път дойдоха за два!!! дни, а втория за 4  #Crazy

А как да го разбера от къде е  Crazy Аз си мислех да направя комбинация между миглите и ДУО-то. Да ги поръчам от един купувач и с обща доставка ДУО-то ще ми стъпи към 15лв, а тук май казахте че е 25лв някъде  Rolling Eyes

wow Shocked Такова добро качество с телефон? колко мегапиксела има?
моята камера прави добри снимки, но само когато си иска Crossing Arms

Аз за моите кьопави снимки не обвинявам техниката  Mr. Green Нещо определено липсва, но ще пробвам докато докарам каквото искам. Макар, че аз попринцип не съм особено фотогенична и не се харесвам на снимки  Whistling

# 677
  • София
  • Мнения: 1 691
Алена, пратиха ми комплект от 12 молива в различни цветове, като подарък към някаква поръчка в ибей. Изглеждат много подозрително с тези йероглифи по тях и мислех изобщо да не ги ползвам, но са просто разкошни като цветове и кремообразност и редовно посягам към тях Crazy

Тези снимки са мнооооооого намалени и съм замазвала кожата отстрани защото когато са в реален размер и необработени, всяко невидимо в реалния живот косъмче, на снимките изглежда като корабно въже  Laughing
Телефонът е Samsung Galaxy S2, с 8МР е. От голямо значение е и светлината обаче. Само на много силна светлина излизат толкова добре, иначе са зърнисти и не толкова фокусирани.

Веси, пише си под името на продавача от къде е обикновено. Сега ще видя кой беше моя и ще ти го пусна на ЛС.

# 678
  • Мнения: X
Телефонът е Samsung Galaxy S2, с 8МР е. От голямо значение е и светлината обаче. Само на много силна светлина излизат толкова добре, иначе са зърнисти и не толкова фокусирани.

И аз със същия телефон пробвах да правя няколко снимки, но абсолютно нищо подобно не се получава.  Blush Всякакви дефекти лъсват в мега размер, а цветовете нямат нищо общо.
Не е от техниката, от ръчичките е. Аз съм анти-фотограф и това е. Снимам статуи и картини с отрязани глави, а като снимам други хора редовно махащата ми ръка е в кадър.  Embarassed

Последна редакция: пт, 13 юли 2012, 10:05 от Анонимен

# 679
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Check Please, каква марка са ти цикламените сенки, много искам да се сдобия с такива Simple Smile?

# 680
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
NovemberRain, ще се радвам, ако имаш възможност да ги снимаш - когато е удобно Peace  bouquet

# 681
  • София
  • Мнения: 1 691
Аз снимам на 700 лумена бяла светлина  Laughing Това е като прожектор. Даже се налага да замятам един шал отгоре и да не съм прекалено близо за да не изгарят снимките.

Ще ги снимам малко по-късно, Алена  Peace

# 682
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
 Peace a с какво постигаш тази осветеност  newsm78

# 683
  • Мнения: X
Check Please, каква марка са ти цикламените сенки, много искам да се сдобия с такива Simple Smile?

Те въобще не са като на снимката. Страшно наситен и плътен цвят са. Могат и много леко да се мацнат, но пак са силни. Шисейдо са. Ето ги, т.е. горе-долу.  Mr. Green

Скрит текст:

# 684
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
хубаво е станало  Peace с жълто ли са съчетани (във вътрешния ъгъл)  Rolling Eyes

# 685
  • Мнения: X
Не, с много ярко оранжево.  Simple Smile

# 686
  • София
  • Мнения: 1 691
С две такива крушки - http://www.tinydeal.com/e27-6w-360lm-led-energy-saving-light-110 … hite-p-36411.html   Mr. Green Мъжа ми ми ги сложи на мястото на стандартните, които ми бяха вградени на огледалото на тоалетката. Като ги взехме обаче не вярвахме, че ще светят тооолкова много  #Crazy

Ето така изглеждат моливите - http://images.bestwant.com/products/picture/2012644/644637421527018201.jpg
На снимката обаче не си личи, че всички надписи, освен "Eye/Lip Liner" са на йероглифи  Laughing Някакви долнопробни китайци са, но пък са много готини. Много пигментирани и кремообразни. Не знам дали се продават самостоятелно, но би трябвало.

# 687
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Благодаря   bouquet

струва ми се, че са тези  newsm78

 
Скрит текст:

# 688
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Check Please, каква марка са ти цикламените сенки, много искам да се сдобия с такива Simple Smile?

Те въобще не са като на снимката. Страшно наситен и плътен цвят са. Могат и много леко да се мацнат, но пак са силни. Шисейдо са. Ето ги, т.е. горе-долу.  Mr. Green

Скрит текст:
Благодаря, наистина страхотен цвят  bouquet

# 689

Общи условия

Активация на акаунт