Бебеправене - тема 6!

  • 22 275
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 001
mella извинявай, но нещо не разбрах newsm78 на 18 ден не трябва ли да ти е минало вече О-то  Peace

# 31
  • Мнения: X
Да, от няколко дни започнах да взимам но-шпа, вечер - тогава ме боли най-много - по едно, но днес две съм взела, от едно не ми мина и малко след това взех и още едно.
Не ми се ходи на лекар още, не чакам на 4ти, мисля да издържа дотогава, ден и половина е все пак..  ooooh!
Мерси за вниманието момичета

# 32
  • София
  • Мнения: 973
Здравейте, милички  Hug Честита ни темичка, аз с малко закъснение се включвам, но много ви се радвам, вече съм спокойна и сега се вълнувам с вас  Hug Хайде, момичета давайте хубавите новини, аз ви стискам палци, до 2-3 дни да ни се похвалите и колкото и да искам да ви кажа, че трябва да сте спокойни, знам че няма как да сте.... съдя по себе си и сегашния ми объркан цикъл, не съм очаквала такова закъснение, затова и надеждите ми бяха толкова големи  ooooh! Да сме живи и здрави, нов месец, нов късмет!   bouquet

# 33
  • Мнения: 2 003
Нещо странно се случва с мен следобяд момичета. Една остра болка, много ниско в ляво, на моменти направо, имам  чувството, че ме режат с нож. А като опипвам корема си също в странен. Това може ли да се дължи на скорошната ми М или ... НЕ чакам да ми дойде другата седмица между 8-13ти? За първи път усещам такъв ПМС  newsm78 иначе за болезнените гърди и за настроенията, ми е познато ... почти всеки месец, но това ми е странно

# 34
  • Тук
  • Мнения: 237
галиа, предните цикли си забелязвах цервикалната слуз,онази прозрачната и разтегливата , която се предполага, че е предвестник на О , та около 27-28 ден от М ми се появяваше  Crazy И съответно след нея по груби сметки до 15-16 дена ми идваше. И аз на своя глава реших, че съм с много късна О. Затова си взех този месец тестове, за да ми се изясни малко картинката.

# 35
  • Мнения: 1 001
mella в такъв случай си с дълъг цикъл. Мериш ли си БТ или само с тестове за сега си решила да пробваш?

# 36
  • Мнения: 240
toito ,има всякакви симптоми....възможна е и такава болка...но едни усещат други не ги усещат болките щото не се взират толкова в тялото си.И аз съм същата все се чудя дали това или онова е нормално,ама вече не искам така да се заглеждам в какви ли не симптоми,че ще се побъркаме така! Hug
illusion__ ,точно така нов месец нов късмет...Живи и здрави всичко хубаво ще ни сполети скоро! Hug
Нощна птица,много малко ти остава така че скоро ще разберем резултата,надявам се тези болки да са от бременност.Спокойно можеш да пиеш Но-шпа...и по 2 мисля че може,прочети листовката!

# 37
  • Тук
  • Мнения: 237
Аз затова си се шегувам сама на себе си,че хората правят опити,после им идва,разочароват се и пак чакат новите опити, пък аз си чакам чинно О да се сети да дойде. И в тази връзка много проточено ми се вижда това бебеправене  Tired А БТ не меря. За сега съм решила само с тестове да пробвам.

# 38
  • София
  • Мнения: 360
Аз лично спрях да се оглеждам за "симптоми", че миналия месец всички бяха на лице и на финала М дойде... адски разочароващо беше... това самовнушението е голяма работа...

# 39
  • Мнения: 319
И аз не следя вече симптоми,защото после е newsm45
Смятам тази вечер да поразпуснем малко с любимият. luvbed 1dating  loveuuu tooth
Дойде ми на 18.06. и незнам дори кога съм в О.Но Дуфастона още не съм го започнала. smile3508

# 40
  • Мнения: X
Нощна птица,много малко ти остава така че скоро ще разберем резултата,надявам се тези болки да са от бременност.Спокойно можеш да пиеш Но-шпа...и по 2 мисля че може,прочети листовката!
нямам я, понякога ги изхвърлям, това са ми последни таблетки от една стара опаковка, рядко пия но-шпа иначе, сигурно стои от година-две, днес ще си купя нова и ще прочета
* току-що прочетох онлайн варианта, пише да се приема с повишено внимание, каквото и да значи това.... Оооох...
** момичета, следя, не следя за симптоми, то си ме боли, и аз не се вглеждам в нищо, то само напомня за себе си

иначе сте прави за вглеждането

# 41
  • Мнения: 385
Момичетаааааа  newsm44 !!!!
Не издържах и сега като се върнах от работа си направих тест за бременност и... Излезе втора мнооого бледа черта,почти незабележима...ох...цялата треперя...не ми се привижда,но е много бледа!Не знам да се радвам ли...утре сутрин ще повторя теста и дано се потвърди.... Praynig
Много се вълнувам,но мисля да изчакам до утре да видя какво ще излезе...имам още 2дни до датата на М...стискайте ми палци  Hug

# 42
  • Мнения: 319
Момичетаааааа  newsm44 !!!!
Не издържах и сега като се върнах от работа си направих тест за бременност и... Излезе втора мнооого бледа черта,почти незабележима...ох...цялата треперя...не ми се привижда,но е много бледа!Не знам да се радвам ли...утре сутрин ще повторя теста и дано се потвърди.... Praynig
Много се вълнувам,но мисля да изчакам до утре да видя какво ще излезе...имам още 2дни до датата на М...стискайте ми палци  Hug


Суперррррррррррррррррррррррр Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 718
Kofein bravo tolkova se radvam za teb kraino vreme be6e edna xybava novina:)))))))

# 44
  • Мнения: 2 360
Кофеинчеееее, хайдееее, моля те, моля те, моля те!!! Нека е положителен и утре! Дано си ни на късмет и повлечеш крак!!!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт