Отговори
# 45
  • Мнения: 486
Добро утро!
Съниии,как ще сте в Морската и да не се обадите ,ами на  среща и другите щеше да дойдат,че и Злати си е тук сега  Naughty Аз живея  на 100м от морската и площадките ,които сте снимали ,ааааа!
Радвам се,че си се престрашила и сте си изкарали страхотно.Да,града ни е страхотен и морската е уникалнаа,но е и чисто ново ремонтирана и си заслужава .

Легео,браво на вас !Ще свикнете ,време беше да порасне ! Hug
С нашата биба приключихме въпроса ,от неделя е без биба и не съм дала,не е и търсила.Не мога да повярвам как от раз я махнах.С каката отрязах върха и като не я хареса я накарах да я изхвърли и повече друга не се появи.Данимира,измисли какво ще му кажеш и да изчезне биберона,явно трябва да не я вижда изобщо.Може през терасата да я изхвърлите само и само да няма къде да я търси.Аз нали плаша с кучето ,та кучето я беше изяло.

Свеки много ми помага и се чувствам с много време да си свърша и други неща.Досега помощ не съм имала за 8г и ми  е хем странно ,хем страхотно .Взема малката сутрин и на обед я връща ,понякога и следобед .Ама като я изкара много я занимава и й прави пълна програма ,любимите площадки ,на влакчето през цялата морска ,изобщо си му е кеф на детето.

Хубав ден !!!

# 46
  • Мнения: 1 167
Мале,Съни,не искам да си представям какво си преживяла.Всеки път се чудя как се оправяш с 3 деца,какво търпение и нерви имаш,шапка ти свалям Hug Hug Hug
Легео,браво,браво Гоги е голям вече Hug Hug,така се затъжихме за вас.
Завиждам благородно на всички,които живеят в морски градове,имат хубави площадки и паркове,при нас е многооо зле,един хубав и чист парк няма.

# 47
  • Мнения: 1 298
Съни, трябваше да се обадиш наистина.
Аз все се оглеждам за форумки, хехе.
Вчера се видяхме с Буболечето и Алтай, големи са сладури.  Heart Eyes

Ноел, бях на плаж в Черноморец, на Градина.
Ей, няма такава мръсотия, направо се погнусих,
иначе децата яко се забавляват.

И ние вчера имахме случка, оставих Нико да играе в детски кът в мола
и освен че паднал, се заклещил и оплел в някаква мрежа, та страшен цирк и рев имало.  ooooh!

Аз и с биберона не бързам, дори не съм почнала да го отказвам...

# 48
  • Мнения: 80
  Съжалявам наистина,но отидохме за няколко дни,реших го буквално в последния момент и нямах интернет!Но надявам се,че ще има и друг път и наистина ще се видим на живо  Hug!
 Ми то и аз като пробвах да махна бибата и памперса ударих на камък,просто изведнъж тя сама си реши.Нали ви казвам,ходи сама на гърнето,сваля си гащите и си сяда.Ако аз я събуя ме бута и реве и нищо не върши-детето си е с характер  Laughing!

# 49
  • Мнения: 1 167


Ноел, бях на плаж в Черноморец, на Градина.
Ей, няма такава мръсотия, направо се погнусих,
иначе децата яко се забавляват.



Ние на Градина ходихме 1-2 пъти,беше добре,незнам как ще е тази година.Иначе си ходим на едно плажче на Черноморец,то е точно до хотела ни,там е чистичко и много приятно Peace

# 50
  • Мнения: 184
Ама този Нико е такъв сладкииииш!! Heart Eyes Много е пораснал, пък какви разкошни къдрички има Laughing На мен ми прилича на херувимче той Heart Eyes Бургазлийки, хайде да се видим идната седмица!!
хейли, имало едно горчиво нещо, което се слагало по нокътчето и мушмороците преставали да си смучат пръстчетата от раз. Според септемврийки вършело страхотна работа, ако искаш може да поразпитам за подробности.
легео, браво на Гоги:) И аз тъкмо да се похваля със същото, но ни се случи случка, та сега пак просука Thinking Ама бързо ще стане вече, струва ми се... надявам се...  Crazy
Ей, Съни, страшна си, и до морето стигна! Аз с едно едва се оправям, пък ти с три и пак така стриктно организирана. Браво!
На Алтай 3 кучешки и един кътен му бяха избили за един ден, при това с минимално мрънкане, така че май нищо невъзможно няма Laughing

# 51
  • Мнения: 6
Добро утро, милички.

Не съм-че -  Laughing, опасна си! Как имаш толкова много енергия. Де да можех и аз да се похваля със същото, но от топлото батериите ми сдават тотално багажа  Crossing Arms
Съни - много готини снимки видях от морето  Hug А защо си в депресия? Ако е поради липсата на работа - убедена съм, че ще намериш. Но сега мах се възползвай да си почиваш, че с 3 деца незнам кога ти остава време за тебе си  Hug а за това, което си изживяла на морето  ooooh! Hug Дано никога повече не попадаш в подобна ситуация!
Краси - това мазило за ноктите наистина е ефикасно. Аз бях почнала да мажа ноктите на Смехи и за около седмица драстично намали смученето. Но започнаха да я тормозят зъбчетата и аз реших, че като избият, ще продължа. Сега е момента, но бях дала мазилото на едно друго детенце и още не са ми го върнали. Иначе като цена е около 7-8 лв и се маже като лак за нокти. Освен, че горчи и е доста неприятен на вкус, трябва да се внимава да не пипат очичките с ръка, че почва едно реване  ooooh!
Сватя - продължава ли спокойствието в работата? Как е зеткото?
Оле - как е водата?
При нас нищо ново, затова и рядко се разписвам, но ви чета.

# 52
  • Мнения: 790

  33uu

Добре, че си ти да ми повярваш, че ще стигна до морето, защото аз вече сама не си вярвам. "Изкочи нещо".... Confused Не сме на морето и го отложихме за август сигурно, ако не и юли...ама до година.  ooooh!

Затова и не пиша напоследък. Нещо не съм в настроение.  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 42
Привет, много ми липсвахте, не съм се включвала отдавна.
Краси, Съни, Марвелъс, какво сте преживели, милите  Hug
Ние сме добре, вече съм в болнични и се гледаме, в сряда бях на преглед, ноо........не си показа пола, а така исках да разбера.
Слагам вече гащи, но пика навсякъде и аз само бърша и пера. Днес преместих гърнето в банята и му обяснявам там да пика, само прав 2 пъти пика там, а в гърнето стои, но нищо не прави, седи си, става си и така доста време. Надявах се да свикне бързо, но незнам. Не е грешка да продължавам с гащите нали???
Иначе говори доста, всичко повтаря, изречения прави.
Хубав ден!!!

# 54
  • Мнения: 144
Здравейте момичета-кокичета!

И аз не пиша, щото няма много какво да се пише. Оле, да знаеш, че те разбирам много добре, щото и ние отървахме моренцето тази година с тия изненадващи и неочаквани планове.  Tired Whistling На вас ви пожелавам да се класирате август месец!  Hug

Съни, супер, че си реагирала бързо и адекватно, че... Милото Цветенце!!  Hug

СватяHug работата хич не е спокойна.  Mr. Green Лудницата започна още от втория ден, че първия не успяха да ме хванат. Има едни, с които се разправям, ама нЕма начин. Добре, че съм на 1/2 ден, че се оказва трудно привикването от айляка по паркчетата към напрегната офис работа. Много ми липсват разходките, игрите с Николайчо, непрестанното време с него. Опитвам се да се настройвам на новата-стара вълна, ама зор. Той пък ми е дълбоко обиден от това, че съм го "зарязала" и сега не иска да идва при мен - ходи само при баща си. Тотално отказва да излезе с дядо си навън без един от нас, а преди нииииикакъв проблем не беше да ги пратя с дядо му да си играят навън - по цял ден можеха да откарат. Доста се е притеснило детето да не го изоставим нейде и само като чуе думата "работа" и започва да плаче с глас и да казва "не, не, не".... Ей такива неща около нас в последно време. Hug

Иначе днес ми беше първият урок по кормуване и карахме във вашия район, Сватяяя!! Да се пазиш, чуваш ли?!  Grinning Heart Eyes Доста напрягащо занимание туй шофирането!  ooooh! Карахме в локалното на Борис, по малките улички и на веднъж да се нанижем няколко автомобила. стискайте палци,  че утре ми е вътрешния теоретичен.

До скоро писане!   bouquet

# 55
  • Мнения: 6
Добро утро.

Скорпи, да вземем да наддаваме за тоз срамежливко, който носиш... Аз залагам на девойка Laughing Hug Ти как си в тези горещини?
Оленце, много гадно  Crossing Arms Стискам ви палци да успеете през август тази година да топнете дупета в морето!
АниHug, напълно го разбирам зеткото. И аз на негово място бих била недоволна, но какво да се прави. Стискам ти палци днес за изпита, въпреки, че съм убедена, че нямаш нужда. Листовките със затворени очи можеш да ги попълниш, нали  Laughing А каква кола карате с инструктора? Щом шофираш около нас - да се оглеждам, че така и не успяхме да се видим. Пък и ми е любопитно да те зърна зад волана Grinning

Другата седмица мисля да пробвам махането на памперса. Да видим дали ще се получи, че аз докато се наканя и лятото ще мине  ooooh! Смехи сутрин си казва сама, че иска на гърне, но от там насетне - забравя за съществуването му.

Пожелавам приятни емоции през почивните дни на всички!

# 56
  • Мнения: 144
Привет! Simple Smile

Диди, с едно синьо ауди А3 (или С3 - все ги бъркам). На него пише "У"биец и има стикер на Български автомобилен съюз. Вчера се въртяхме около ритуалната и там, където върви тролей 9. Обще взето внимавай всеки ден между 14 и 15.30 часа (без неделя и днес). Simple Smile Ама вие тогава спите, тъй че няма се притеснявам да изскочите на пътя. Simple Smile

# 57
  • Мнения: 6 713
Здравейте!

Ани , стискам палци за кормуването. Значи на мен ми беше най-трудно да преценявам кога има нужда да сменя скоростите. Например като ще имам по-остър завой и все намалям, ама забравям да вкарам втора скорост и се чудя защо гасна после. Но все се притеснявам, че някой има зад мене, че да не карам бавно и т.н. С две думи, спокойствие и увереност! Hug

Днеска малкия сам си поиска гърнето и пампата беше суха! Може би е почнал да разбира какво се опитвам да направя. Mr. Green

Легео, ще се наредят нещата, още му е терсене на Гоги. Hug

Бремелинки ,как сте в тия жеги?

# 58
  • Мнения: 2 286
Ани, гушкайте се много с Ники, когато сте заедно, за да компенсираш липсата ти (ако ти дава, разбира се).

Легео, дано бърно свикне Гого с новото положение Hug

Симеон вчера ми беше с 39 градуса Т на обяд, вечерта към 22:30 се събуди целия червен и неспокоен, като я премерих лошо ми стана - 40.0 Shocked . Водих го на лекар, червено гърло, сега сме на Тантум верде спрей, вит. Ц и температуропонижаващи. Купихме и Хексалгин. Тази сутрин намерих 2ри кучешки избил Party . Ама как обича все празничните и почивни дни да ми се разболее smile3515

# 59
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Здравейте!  Hug
 Хайли, дано да е от зъбчето и вече да се оправя Симката!  Peace
 Ани, успех на кормуването, аз за да не ме сгазиш съм избягала чак на морето! А Никито го гушкай колкото можеш повече!  Hug

Бургазлийки, ако правите среща тия дни свиркайте, ние сме в Созопол и може и да сколасаме да дойдем.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт