ЮЛИ 2007- лятно-празнична!

  • 50 183
  • 732
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 254
Там-там, ние взехме пуф от айко. Гледах някакъв сайт, където предлагат и с текстилна дамаска с цип.

Аз мога да дойда на среща тази седмица, защото следващите три седмици съм все в някакви командировки и не ми се отсъства допълнителни вечери отвкъщи.

Аз за дрешки сега обикалям кварталните магазинчета с български дрешки и дебна за анцузи. Засега само едно долнище и един клин съм взела, но ми казват, че тепърва ще зареждат.

# 406
  • Мнения: 384
Не,Веси незнам какво строят.Вече рядко ходя към стария квартал,но на мен ми прилича на някакъв закрит паркинг.Тръгнах с децата за пантофи и кецове,стигнахме до една площадка и до там бяхме,тва е уж са по-големи обаче никаква работа не се върши с тях.

# 407
  • София
  • Мнения: 254
Яна, сега видях, че сайтът на тези пантофи е emika.bg, или поне там има по-пълен асортимент. Сутринта ги търсех през телефона, не знам защо тогава ми се отвори друг сайт. Все едно, фирмата е същата. Може и онлайн да се поръчват. Шият ги в Монтана, а подметките са немски.

# 408
  • sf
  • Мнения: 10 189
Ако искате на среща в петък  Whistling

и Вико е с такива пантофи от яслата още, купувам обаче само тия като сандал дето са, напълно затворените не ги харесвам.
Ние снощи се прибрахме и от днес на педал.

# 409
  • София
  • Мнения: 254
О, еврика, от кога чакам някой друг освен мен да пише нещо, благодаря, Вики!  Laughing

Аз мога в петък, мога и утре.

# 410
  • sf
  • Мнения: 10 189
Прибрах се и ви почвам с писането  Joy

# 411
  • Sofia
  • Мнения: 523
Аз съм тук, ама вчера ме "сюрпризираха", че сградата на ДГ на Сашо се затваря за ремонт и децата са разпръснати по други ДГ. В Стрелбище ... Което си ми е далеч. Ще ходи разбира се - сега мислим логистиката как да я направим, че с кола до там ще е 3 пъти повече време отколото пеша...

Аз в събота съм на защита на проект, НО мисля, че ще мога в петък да се присъединя към едно женско събиране Simple Smile. Имам си нужда ...

# 412
  • София,
  • Мнения: 4 267
Привет
Там - там - Честито на патерици, и тук, освен във ФБ. Тези дни не ми остава време  и не съм влизала.
Били - всичко ще е наред - не се тревожи.
И аз съм на вълна пантофи, издирвам и нищо не харесвам, ама тук при нас няма никакъв избор, а пък за обикаляне по магазини хич не остава време. Добре че са онлайн магазините, та понапазарувах дрешки за ДГ, но пантофи уви така несмея да поръчам. Пролетта и поръчах едни кецове и едни обувки и и бяха супер големи, добре че крака и обаче толкова много порастна това лято /с 4 номера, представяте ли си Mr. Green, /та сега си и стават и ще си ги поноси есента. Вчера гледах едни пантофи и кецове, такива с лепки в Бокала, срещу мола на Стамболийски, но нищо не ми хареса, а и едни цени държаха ooooh!. Аз досега винаги съм купувала точно zetpol и съм доволна, но вече не ги намирам.
За среща засега съм пас, нещо трети ден малката е с някакъв странен вирус, първо само Т, вчера беше уж добре, днес пък е с разстройство и пак с Т. Sick

Последна редакция: ср, 12 сеп 2012, 16:52 от <eiffel tower>

# 413
  • Мнения: 329
Здравейте
Аз се прибирам утре в София,но в петък мъжа ми е на парти и няма да мога да се видя с вас Rolling Eyes
Искре ,как изкарахте в Добринище?
Дани,бързо оздравяване на Вероничка Hug
На Ева всички обувки купени в началото на лятото( дори с номер повече за да и стават есента) са й малки  Mr. GreenПредстои ни яко пазаруване и за двамата Sick
Айка,ще запиша Ева на худ.гимнастика, но имам опасение ,че бързо ще й омръзне.Дано не съм права.Иначе избрах да е там заради мястото,майка ми живее наблизо и ще оставам там с Вики докато трае тренировката.

# 414
  • Мнения: 1 098
Ние сме на Лозенец. Размазваме се от почивка, ядене и пиене. Ама друго си е без деца. Преди да тръгнем Юли си цепна челото. Лепиха го в Пирогов. Заля ми новия телефон с лакочистител. Нямам вече те. но в събота си чакам новия. Ще ви помоля на лични да ми пратите номерата си, когато ви е удобно, защото ми се изгубиха всички.
Тук е много хубаво. Днес не ставаше за плаж и цял ден обикаляхме магазини и кафета.
Аз също само от тези пантофи взимам за градината. Доволна съм.
Прибираме се в петък вечерта.

# 415
  • Sofia
  • Мнения: 523
Гледам при всички е весело ....

Ками, ами екстра беше! Подозирам ще ни стане редовна дестинация за почивка. Спокойно е, тихо - абе като за хора с деца Simple Smile И хотела беше супер с прекрасен двор с пързалка и люлки.

# 416
  • Мнения: 766
 Hug
И аз имам карт бланш за петък за среща   Flutter
............... Подозирам ще ни стане редовна дестинация за почивка. Спокойно е, тихо - абе като за хора с деца Simple Smile И хотела беше супер с прекрасен двор с пързалка и люлки.
Аха, аха  newsm10
Това с ДГ много гадно  Tired
Нещо ме е обхванал един мързел
Били я мисля  Praynig

# 417
  • София
  • Мнения: 254
Дано пише Били скоро. Аз съм си вкъщи, Кая е с хрема и 37.3.

Давайте идеи за място и час утре. Аз от шест съм на детски РД, така че ще мога след осем може би.

# 418
  • Sofia
  • Мнения: 523
Колко души ще сме за утре? За да знаем какво място да търсим?
1. arksi_

# 419
  • Мнения: 766
Колко души ще сме за утре? За да знаем какво място да търсим?
1. arksi_
2. Там-там

Общи условия

Активация на акаунт