ЮЛИ 2007- лятно-празнична!

  • 50 134
  • 732
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Втори ден с двамата кашлящи в къщи,цяла нощ не спахме с Ники инхалации и тн.Дано помогне новото Х лекарство.
БЕТИ как са децата?
Уинскче,край вече с неприятностите Whistling издухвай ги.Я кажи как е 5?питай твоя мъж нещо добро таблетче с уйндоус.Чакам снимки от стаята и къщата.
Шуше зарязвай отивай на плажчето,къшната работа няма да избяга.
Дани аз лично изпадам в ужас от метрото ако съм сама,да не говорим за Мадритското направо фобия ме обзе,от загубване.Кажи справил ли се е?
Мая при вас има хубави занимания в двореца.
Аз съм записала Ники на футб.а Ради на приложно искаше ми се и на език но таксите са две едната е 24 лв на дете а другата 34лв интензивен Laughing за двамата ми идват доста пари.А и ми се ще друг език.
Вико баба ви не работи ли?

# 571
  • sf
  • Мнения: 10 143
ДД
Бях при приятелка с бебе на 1м. Гледах го сякаш е някакво екзотично същество  hahaha
Днес съм обещала на Вико мляко с ориз, искал да му занеса един буркан, да си го изяде веднага след градина  Crazy

Иве, не работи, сега я викнаха за две седмици по заместване, но постоянно-не.

Вико вчера беше за първи път на тренировка в големия басейн и ми казва " не се удавих ,мамо, няма нищо страшно в големия"  Joy
днес има футбол и е щастлив

# 572
  • Мнения: 984
Иве не знам още какво има в двореца. Миналата година ходи на лего и на корабостроене и му хареса. Има езици, спорт... Виж им сайта

# 573
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Уинкс , надявам се да са отминали неприятностите при вас и да очаквате спокойни бебето  Hug.
Вико винаги ми е изглеждал безстрашен  Laughing.
Тедо отново иска да ходи на футбол , аз не съм очарована , преподава им един дядка , няма никакъв подход към тях , обаче той настоява , та май това ще е.

И накрая да споделя с вас добрата новина , днес излязоха резултатите , дори още не съм ги виждала , Гошо ми ги прочете по телефона - ще си имаме здраво момиченце  Grinning. Тедо ще е щастлив , да видим сега как ще се преборим с него за избора на име , защото той настоява  да го измисли сам.

# 574
  • София
  • Мнения: 254
Много се радвам, Били!!!  Hug Hug Hug

тази/следващата година реколтата ни изцяло е нашарваща  Heart Eyes

йога нямало да има в градината, нямало достатъчно желаещи. Кая е много разочарована, то и аз. Много ни е еднообразно за момичета - само модерен балет и мажоретки. Кая ме пита нямало ли да ходи на истински танци, на които се въртиш красиво като балерина...Явно модерният балет не й се връзва с идеята за такъв танц.

# 575
  • Мнения: 329
Право е детето да се сърди , то и в нашата градина уж класическият балет!  беше модерно украсен и аранжиран с модерна музика GrinningАз затова не позволих тази година да ходи.Айка нямат ли народни танци?От тази година при нас има дори немски език Mr. Green
Днес поставиха ваксината за шарките на Вико, на какво да обърна внимание като реакция след нея?Съвсем съм забравила от Евиното време Laughing
Били ,много се радвам ,че с бебка всичко е наред Hug
Иве с Галя ли ги лекуваш?

# 576
  • Асеновград
  • Мнения: 45
В нашата градина има няколко вида танци и всичките са модерни , на едно тържество казах малко по-високо на Гошо , че ако имам дъщеря , няма да и позволя да се кълчоти така на такава музика и той ме сръга в ребрата  Mr. Green.
Аз ще бъда много задръстена майка на момиче  Laughing.
Май температура се вдигаше и падаше имунитета , след тази ваксина , дано Ева не донесе нещо от градината.
Между другото от 3 седмици не съм си подавала носа навън , но това не пречи да съм с градински вирус в момента  Mr. Green.На Тедо му мина за 2 дни без лекарства и аз се надявам на същото.

# 577
  • София,
  • Мнения: 4 267
Гледах го сякаш е някакво екзотично същество  hahaha

 Joy Joy Joy леле то май вече всички сме така, аз пък онзи ден гледам едно детенце и питам майкат на колко е, като налучквам на годинка и половина, тя ми вика на десет месеца Embarassed, после в парка - един татко доведе едно момиченце, и говори за градина, и аз пак питам, на колко е - на три и половина - той казва на две и половина Sick, леле ми Вероника винаги е била дребна и толкова голяма като физика е била примерно на по голяма възраст Wink, сигурно много смешно съм звучала hahaha.
Ицко вчера се е справил, те са били той и още пет момичета, сами са отишли с метрото - но то е само за една спирка от Мусагенеца до пазара на Младост 1., но аз се притеснявах да не се качат в обратна посока и да отидат в Люлин.
Сега да Ви кажа и аз за Братиника, наистина са им много високи цените - Вики твоята Роки не ходеше ли и тя на Британика? Ние миналата учебна година го записахме Ицко да се яви на изпит за ниво в Британика като към това явяване имаше книжка с тестове за подготовка, и месец и половина той ходеше на подготовка за този тест - таксата беше от рода на 120 лв. за подготовката, за учебните материали и за самия тест, като първо се прави тест за проверка на знанията, и според точките които изкара детето ти препоръчват на кой тест и за кое ниво да се яви. Нашия се яви директно за второто от детските нива "Мувърс" и изкара 14 от 15 възможни точки. Тестовете се изпращат в англия за проверка, миналата седмица ни извикаха и официално им връчиха сертификатите. Тази година го карах да го запишем директно на школата Британика - за цялата учебна година, скъпичко е - 1200лв на година, като учебниците се плещели отделно, но той не иска. Избра си да го запишем в друга школа - Училища Европа - като доводите му бяха, че в Британиката не му харесва нито метода на преподаване, само с картинки, с диалози, както се изрази той системата им била бебешка. В Европа - системта му харесва повече - учебниците като ги гледам са си направо сложни за неговата възраст - с огромни и трудни текстове, с много писане, на думи, изрази. Няма толкова картинки. Ще видим какво ще научи, но както той се изрази искал да учи език, а не бебешки диалози от рода на как се казваш и кой ти е приятел Joy. От тази година пък в училище започва да учи и немски език, като ЗИП по желание, той си го избра, изобщо той обича езиците и му се удават, справя се много добре - пък хич не съм го видяла да сяда да учи. С това учене е черна мъка - сега като се прибере от училище и засяда на компа и хич не се сеща че вече уроците се учат. Joy
Хайде до по късно, че с Вероника ще закъснеем за урока при логопеда.

# 578
  • Canada
  • Мнения: 231
Били, чудесни новини! Hug Много се радвам за вас!
Ако вашата бебка е като Сара, нямаш грижи Laughing - играе с коли, гледа 2 тренировки карате на брат си и вече замахва професионално Mr. Green, въобще ми е странно като се занимава с момичешки неща. Simple Smile Сега замислям все пак да й подарим ние или Дядо Коледа поне една количка с бебе, та да си бута и да го обгрижва.

Уинкс, пиши по-често! Ако отиваш да раждаш, също може да ни уведомиш и ние ще стискаме палци за леко раждане. Hug

Аз пък като видя малко бебе и се разнежвам, много са ми милички и сладички, само за нагушкване и целувки. Heart Eyes Ей, много бързо растат децата!

# 579
  • sf
  • Мнения: 10 143
Дани, ходеше в Британика една година, таксата тогава беше към 800лв без учебници. Не научи нищо повече от това в училище. Хич не съм доволна, верно бебешки преподават, песнички, танци, а дойде ли празник , по 2-3 седмици правят некви предмети за празника и учат песни,сякаш не са на школа по език, а на приложни изкуства  #Crazy  не знам как е в по-горните нива, но тя от 2ри клас ходи в школа Авенир, в съседния вход ни е , сега нивото е 480лв и 50лв за учебници и учат много повече.

Аз като се замислих за метрото, май по-голям проблем ми е на излизане от станциите, почти никога не уцелвам посоката и се оказвам на отсрещния тротоар  hahaha Joy

И Вико пак почна логопед, от другия път ще влиза сам на уроците, да видим дали ще го стегне учителката.

# 580
  • Мнения: 984
billie честито  stork-girl
Аз тези дни ходих да си правя хороскоп и ми се пада и момиченце след няколко години  Mr. Green

# 581
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
и ми се пада и момиченце след няколко години  Mr. Green
hahaha Някоя снаха, предполагам  Joy
Били, честити резултати и мома. Ех, как завиждам  Joy
Аз пък Кривчо не съм го записала на нищо в градината. Правя планове да го водя на акробатика, стига се е чекнал в къщи, изпотроши къщата.  ooooh!

# 582
  • София
  • Мнения: 254
За съжаление нямат народни, аз това исках най-много. Съботите ще ходим на плуване и не мога на този етап и другаде извън градината да я водя. И ние с мъжа ми хич не харесваме кълченето, добре че правят и много сладки, чисто детски упражнения.

Ками, помня, че Кая вдигаше след ваксината Т над 39 градуса в продължение на пет дни, но почна на втората седмица след ваксината.

# 583
  • София
  • Мнения: 254
Логопедката в дг е казала, че има проблем със с и з, но госпожицата категорично отказа да ходи на такива занимания. Каза, че със сигурност нямало да работи в радиото или тв.

# 584
  • USA
  • Мнения: 559
Страхотна е Кая  Laughing! И аз не харесвам модерен балет. Спомням си как едно време исках да се запиша и баща ми беше категорично против, ама бая се беше ядосал  Laughing. За мен народни танци, гимнастика и класически балет - в този ред, също и футбол за момиче. В лигата на Криси има момичешки отбори - много са сладки с едни лилави и розови униформи и имената на отборите са от рода на: Pink Princesses и  Pinkerbells Simple Smile.

И аз викам Аман и чакам да просветне Simple Smile. Нямам търпение да видя бебето, но ме е и малко страх. Всичко съм забравила за бебетата. Чак не мога да повярвам. Намерих един страхотен клип за бебешкия език - ще го пробвам. Ето го: http://www.youtube.com/watch?v=PgkZf6jVdVg

Били, честито!!! Страшно се радвам за вас.  Hug И да се самопотупам по гърба, че познах и за теб и за Веси  Flutter И на мен ми беше странно, но свикнах с мисълта за момиче. Сега съм накупила едни розови панделки и шапки  Mr. Green. Много нетипично за мен, защото го раздавам много спартански този път и не искам нищо излишно, но аксесоарите за момиченца са много сладурски.

Общи условия

Активация на акаунт