Любители на Котки Тема 63

  • 46 792
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 284
Sad не успяхме да дадем хапчето за глисти, дано няма. И със сиренего забърках и с малцова пастамного я обичаи пак, отказа.
Най-лесно се дава направо хапчето в гърлото,затваряш устата и леко масажираш гърлото...гълта веднага!Иначе го усещат във всичко и няма гълтане!
Ох,Котьо Тръмп дано да му пораснат! Praynig

# 46
  • Мнения: 0
Фея,страхотни са! Heart Eyes
Момичета влизам много притеснена.Сега видях Макс,че е с отрязани мустаци почти до дъно  Shocked Малкият да вземе да му ги отреже,просто незнам как е станало,никога не е правил нищо с Адела за 1 г незнам от къде го е измислил,взел ножичката и решил да му ги махне,че били големи....направо съм изпаднала в паника.Знам,че те им служат за почти всичко и незнам какво ще прави без тях  Cry Растат ли изобщо,сега ще му се случи ли нещо?Няма да може да има усет,да се ориентира в тъмно .....такива неща ли?Ох,направооооо ще се побъркам. Sad

Не се тревожи,мила!Аз тук най-малко разбирам от котки,но поне с това имам опит.
На наш Макси през зимата много му се бяха начупили мустаците.Ей така,просто се чупеха и беше много смешен.Не съм забелязала да му е попречило с нещо това,че му бяха по-късички.Сега има огромни ,красиви мустаци!

# 47
  • Мнения: 284
Благодаря!За сега не виждам да му пречи,защото си ходи из къщи,играе си....но все пак дано наистина пораснат.

# 48
  • Мнения: 112
   JoyАз едно време подстригвах  миглите, мустаците и ушите на  магарето на бабини.Как не ме е ухапало? Ама стоически понасяше тая инвазия, милото то.После му правех  разбойническа супа в една  тенекия от зарзавата из градината, докато баба вареше компоти на огъня. И нея изяждаше.Май гадинките всичко понасят от децата Heart Eyes   Котките на село само ги рисувах с водни боички , особено, ако бяха по-белички.Бабите направо припадаха от ужас при вида  на този  бодиарт.Ама много съм била напреднала  за  времето си Joy

# 49
  • Мнения: 284
 Joy Lei@ голяма пакостница си била  Laughing
Вижте,каква красота мернах:

Незнам дали е от снимането под определен ъгъл или наистина има такава огромна опашка,но е страхотна! Heart Eyes

# 50
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 296
Котките на село само ги рисувах с водни боички , особено, ако бяха по-белички.

Имаш конкуренция  Grinning

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=614982.msg22295361#msg22295361

# 51
  • Мнения: 284
 Joy Ама и те стоят милите....
Вижте само на какво попаднах:
https://www.facebook.com/the.fashion.kitty

# 52
  • Мнения: 112
  Котьо, това дете даже ме е разминало, аз бях по-голяма Joy
  и мислех, че само кучетата ги обличат, а то и котките ooooh!.

# 53
  • Мнения: 8 163
Екита, ще му пораснат на Макс мустаКите със сигурност. Не е пърият котарак, пострадал от подобна намеса. Пак че на сина ти не му е хрумнало да намали дължината на цялата котка...

# 54
  • Мнения: 284
Екита, ще му пораснат на Макс мустаКите със сигурност. Не е пърият котарак, пострадал от подобна намеса. Пак че на сина ти не му е хрумнало да намали дължината на цялата котка...
O Фея,недей така!Как да намали цялата котка?Направо настръхнах,чак дотам не мисля,че може да стигне.Можеше да я постриже,но на него му пречели мустаците  Laughing Сега ми е смешно,ама като го видях  #Crazy

# 55
  • Мнения: 8 163
Шегувам се, Екита. Ама децата, с тия идиотски анимации, какви ли не идеи раждат... Аз затова току повтарям на моите момички: "Това е само филмче, нали помните?"

# 56
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 859
Не е нужно човек да е дете, за да прави глупости Laughing Била съм поне на 14-15+, когато реших да образовам любимата котка (онази същата) защо не трябва да се навира в котлона, когато има активен пламък (не ме питайте как реших, че ще е толкова глупава, че да се навре докрай, тя само обикаляше да види какво става там). Та, взех я и я доближавах все повече, като й обяснявах как там пари, докато накрая котката остана с едни мустаци по-малко Blush Пораснаха  Whistling

# 57
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 122
По-важно е детето да разбере, че е сгрешило и такива неща да не се повтарят! Naughty А на Макс мустаците ще му порастнат разбира се.

# 58
  • София
  • Мнения: 13 275
Намерихме Мацо с опърлени от едната страна мустаци. Изрязахме ги още малко, за да махнем образувалите се топчета по краищата. Пораснаха по-големи от тази страна. След това дядо му си беше попийнал малко и му отряза крайчетата и от страната, която не беше пърлена, защото трябвало да се изравнят.  hahaha  И те пораснаха.  Laughing

Щом погледна снимка на Мъро неизменно ме обхваща едно лениво спокойствие, едно желание да се излегна и да лежа, да лежа......

На килима до него има мноооого място. Дори заради теб и Мъровите косми ще почистя.  Laughing  Идвай и се разполагай  hahaha:



Мора, има ли от къде да намериш някой, който да снима добре котенцата? Едни добри снимки със сигурност ще им намерят дом. Спомням си за снимките на Теди на котенцата на Опашатко. Имаха многократно по-голям шанс от другите предлагани котенца. Жалко, че не си в София. Sad

Фея, ако знаеш колко бих искала да видя колибри на живо!  Wink

Последна редакция: сб, 07 юли 2012, 21:55 от Тaня67

# 59
  • Мнения: 284
Обясних му,трябва да ме е разбрал Peace Ще чакаме израстването  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт