Любители на кучета - 29

  • 71 448
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 360
Жива и здрава да е Ема! Още много години да ви радва!  bouquet

Беро пак ми напълни душата!  Hug

# 61
  • Мнения: 372
Честита годинка на Ема!       bouquet

# 62
  • София
  • Мнения: 11 117
ЧРД на Ема!

Ах този Беро, иде ми да го смачкам.  Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 555
Честит Рожден Ден Ема nbirthday
Фея, адашчето е много сладък. Колко е хубаво кучетата да имат деца с които да си играят  Grinning

Аз да се отчета:
Днес изрязахме всички нокти! Не скочихме от масата, не плакахме и не оставихме щети след себе си. Е не съм казала, че не се дърпахме, но все пак беше добре.
Сложиха ни противоалергична инджекция и ваксина.  Изядохме за награда 2 бисквитки и вече официално доктора ни е приятел. Дадохме му лява лапа, после и дясна и получихме 3та бисквитка dance  Молихме се и за още, но явно кранчето пресъхна  Laughing
В петък ще ни бият и ваксината за бяс и да се надяваме, че тази схема ще е поносима за хайванина и няма да има повече алергични реакции, за да продължим и напред да процедираме така  Praynig

# 64
  • София
  • Мнения: 3 789
Честит рожден ден на Ема!   bouquet Да е все така прекрасна и безгрижна  Hug

# 65
  • Мнения: 224
Да е честит рожденият ден на Ема и да са щастливи всички дни след него!  bouquet Heart Eyes
Много да радва своята човешка глутница и да получава безброй наградки за добро поведение! Hug

Беро, както винаги, реагира страхотно. Дава играчка без съпротива!

И ние даваме играчката без ръмжене, но засега пробваме дали номерът няма да мине, ако си сложим главата отгоре и я задържим така. Никога не минава! Whistling Grinning

Bertichka , вече сте по-хитрички и знаете как да накарате "кранчето" да тече! Дано сте приключили с периода на алергиите! Simple Smile

Последна редакция: вт, 10 юли 2012, 20:35 от marta1

# 66
  • Мнения: 8 163
Беро, както винаги, реагира страхотно. Дава играчка без съпротива!
Каква ти съпротива?! Той пуска играчката, щом види, че някой от нас отива към него  Laughing Душа ми е той, златен един  Heart Eyes

Бертичка, поздравления за напредъка! И стискам палци имунната й система да реагира адекватно.

Надежда, браво на вас! Контрол му е майката.

Hailie, как е Еди?

# 67
  • Мнения: 11 368
Честит рожден ден на Ема!   bouquet

Фея, много хубаво клипче.

Водих Нора на ваксина, много я е страх започна да врещи още като я погледна вет. Сега лежи уплашено.

# 68
  • Мнения: 555
За сега е добре. Мисля че няма да има проблеми. Минаха 9 часа вече. В петък ще отидем да и бият и бяса и ако тая схема действа вече ще се реваксинираме така  Peace
А да и да се отчета:
За първи път бяхме нападнати от питбул ooooh! Най-лигавия и най-мил питбул, който познавам се засили да хапе Берта право по главата, но моя приятел си навря ръката в устата на питбула и така предпази Бери. Големия ми герой той! За пореден път и спасява живота. Ако бях сама направо не знам  ooooh! За голямо щастие няма пострадали, но поне ще знаем вече да не я взимаме с нас, когато питбула е там  Crossing Arms

# 69
  • Мнения: 372
Миличката Нора.    Laughing     Hug

Bertichka, добре, че всичко е завършило благополучно.   Praynig

# 70
  • Мнения: 224
Мъничка, страхлива Нора Heart Eyes Сега се сетих, как се разви при вас онази шоколадена история?
Bertichka , нагушкай Берта от мен. Hug Браво на приятеля ти и реакцията му! А как реагира стопанинът на питбула?

# 71
  • София
  • Мнения: 360
Милата Нора! Толкова ми домиля както я описваш! Hug

Bertichka, чудесно сте се справили! То да не знае човек от кого да се пази по-напред!

А Бъди си оскуба опашката! От прекрасната му извита опашка остана само един смешен проскубан въртел Sick Иначе нищо не намирам особено. Странното е, че уж си сменя козината, личи си отделената и матирана зимна вълна, а нищо не мога да отделя с гребена. Това ми се случва за първи път! Какво да го правя? Да го водя ли на вет саво заради една опашка? А как я гони само, върти се като пумпал! Thinking

# 72
  • Мнения: 555
marta1 , ами те веднага скочиха и я извикаха като разбраха. То просто всичко стана за секунди. Дядо ми счупи една дървена летва по задника на питбула и тя тогава побягна нагоре. После ни питаха добре ли сме и как е Бери. Слава Богу всичко е наред. Тя дори не се изплаши много. Аз не и позволих да се шокира толкова. Продължихме все едно нищо не е станало, за да не се травматизира кучето.
Преди само искаше да я подуши по дупето и да си играят, но сега като порасна явно вече си пази територията. Знам ли.
Ето ги миналата година. Душат ни дупето и е страшно.

Другото кученце е Джеси и си мисли, че питбула и е бебе и го пази от берта и става една лудница. Берта лае Хера, а Джеси пази хера и лае Берта, докато хера се опитва да ни подуши дупето.

Но Хера вече тежи колкото мен ако не и повече и положението е по-друго, когато съм с Берта там ooooh! Иначе е супер гальовна ама явно гена си казва думата.

# 73
  • Мнения: 224
Тя дори не се изплаши много. Аз не и позволих да се шокира толкова. Продължихме все едно нищо не е станало, за да не се травматизира кучето.
Преди само искаше да я подуши по дупето и да си играят, но сега като порасна явно вече си пази територията. Знам ли.
Мдааа, природата е най-мощната сила и генът не е за пренебрегване. Браво на Бертичка! Иначе - страхотна банда са на снимките! Hug

Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 10:45 от marta1

# 74
  • Варна
  • Мнения: 187
Когато ходите с кучето на море ,водите ли ги на плаж ? Аз разбрах ,че там където ще ходим на море било забранено за кучето. Няма как да го оставя в къщи,няма на кого да го поверя и ще трябва да го водим с нас на море и да го оставяме в стаята сам. При вас как е,че съм много претеснена ?

Общи условия

Активация на акаунт