Любители на кучета - 29

  • 71 252
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 739
Дай го Скоти, къде го, да го видя  Grinning  ....

KiА, ето го пак мой Скоти, териер е (border terrier), на 45-та страничка в темата се представихме  Simple Smile

Скрит текст:

Блонди, приятно ми е и тук да те видя, не знаех, че имате куче. Моя също се ближе така както описваш, но е рядко и го прави от време на време и после спира, може би е за да се почисти, знам ли  ooooh! Да не би да има раничка на свивките на краката, то сигурно сте погледнали де дали кожата там не е наранена. Моя така упорито се ближе и след баня, да заличи миризмата на шампоан и да се покрие с неговата си кучешка миризма. Но това май е различно от вашия случай.

# 736
  • Мнения: 8 163
Не мога не отбележа, че твоят Беро е извънземно куче Hug Той по-послушен от човек, бре Simple Smile
О, благодаря ти, Лейси, ама за кучетата е лесно да са по-послушни от човек. В края на краищата кучешката психика и интелект не са нито толкова комплицирани, нито толкова изобретателни, колкото са човешките. Стига да получава онова, което му е нужно в реда, популяризиран от Сизър Милан (1. физическо натоварване, 2. възпитание, 3. обич), всяко куче може да бъде спокойно и уравновесено.

Пандора, коригирай незабавно всеки опит за захапване. Ако звуковата корекция не помага, прилагай "захапка" с пръсти в страничната област на врата. За звукова корекция не използвай думи, защото интонацията ти може да дава точно обратната команда. Използвай кратки, отчетливи звуци, както са "чт" или "шт".

# 737
  • Мнения: 27 524
Беро е само на сурова храна (... карантия...

Не те ли е страх да даваш сурова карантия?   Thinking

Фики, и тук съм, ама време много не остава, та се мяркам като има да питам нещо  Embarassed  Hug

Марта, благодаря ти  Hug

# 738
  • Мнения: 8 163
Беро е само на сурова храна (... карантия...

Не те ли е страх да даваш сурова карантия?   Thinking

Че защо да ме е страх? Купувам карантията по поръчка от близката месарница, където колят животни веднъж седмично. Карантията е прясна и е изключително полезна за кучетата. Давам всичко: дробове, непочистени стомаси, очи, далаци, мозъци, трахеи...

Последна редакция: ср, 22 авг 2012, 18:29 от Фея Кръстница

# 739
  • София
  • Мнения: 3 789
Беро е само на сурова храна (... карантия...

Не те ли е страх да даваш сурова карантия?   Thinking

Че защо да ме е страх? Купувам карантията по поръчка от близката месарница, където колят животни веднъж седмично. Карантията е прясна и е изключително полезна за кучетата. Давам всичко: дробове, непочистени стомаси, очи, далаци, мозъци, трахеи...

Като не забравяме, че действието не се развива в България, тук си е много рисков ход  Peace

# 740
  • Мнения: 654
Казвам това което знам /за стотен път/:Свинете и кучетата имат обща болест.
Не се правят изследвания за нея,защото тя не е опасна за хората.
Ако ще Прасчо в спалнята да спи,пак може да стане белята  Laughing

# 741
  • Мнения: 372
Блонди, честита радост вкъщи!      bouquet
Да порасне здрава и щастлива, малката красавица!     Hug

# 742
  • Мнения: 8 163
Нека си имат, Джоджо. Не живея с прасе, а и свинско не давам на кучето. Само птиче и телешко (месо/карантия/кокали), както и сурова риба.

# 743
  • Мнения: 2 286
Вселена, карате по главния път, минавате езерото, след това има табела Кокалянско ханче и село Кокаляне, преди табелата завивате в ляво, карате известно време и минавате покрай Мотел-ресторант, има като мост отгоре, спускате се и пътя свършва, паркирате и слизате малко пеша, няма почти никой, сутринта бяхме сами, сега има още 2 семейства. Пътя остава от другата страна на езерото, голям кеф.

И малко да се редактирам. Наистина отбивката е преди табелата, но табелата реално не се вижда преди да си подминал отбивката, но ако не ме лъже паметта, беше след табелата за изход от Панчарево, първата в ляво. Ресторанта се казва Трибуните.

Блонди, честита дъщеричка, много здрава и щастлива да расте и само радост и гордост да ви носи!

За белите - за сега моя освен разкъсани брошури и пакети с памук, друго не е унищожавал. Гризе на масата краката, но те са метални Laughing .

И обещаните снимки Grinning



Мойте жабЕта Heart Eyes

# 744
  • Мнения: 8 163
Хейли, малкия с шортите на главата е умопомрачителен!  Grinning

Никак не обичам да газя боса в язовири и езера, защото ме е гнус от това как тинята се процежда през пръстите ми. В такова стъпвам само с Vibram FiveFingers.

Моля някой, който е в БГ да направи новата тема, че ще ни заключат. За мен беше голям проблем да започна тази тема от тук, още не знам защо...

# 745
  • Мнения: 224
Влизам да се похваля с чудесен напредък на моя момък. Laughing

След като се забавлявахме в кучешката градинка така:
http://www.prikachi.com/images.php?images/2/5172002w.jpg

Една мнооого чаровна бретон шпаньорка показа на мъника как да плува. Досега той само си пълнеше носа с вода, като предпазливо близваше от горска рекичка.
Ето го сега:

http://www.prikachi.com/images.php?images/12/5172012V.jpg

 Laughing

# 746
  • София
  • Мнения: 11 102
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=675237.new#new Новата тема ви очаква!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт