Бебеправене - тема 7!

  • 22 220
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • София
  • Мнения: 4 142
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm28 newsm28 newsm28 newsm28 newsm28 newsm28 newsm28 newsm28 newsm75 newsm75 newsm75 newsm75 newsm75

Нареждам се да посъбера от прашеца за късмет.

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 324
Момичета, аз понеже съм новичка във форума, да попитам има ли някоя от нас, която да е изкочила с положителен резултат?

# 708
  • София
  • Мнения: 360
дам - Кофеинчето и Биби  Hug . силно се надявам скоро всички да ги последваме  Praynig

# 709
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
И още някой май имаше, не бяха само те двете или греша?
Мерси за пожеланията, момичета, много сте мили  Hug

# 710
  • Мнения: 806
Здравейте Колежки!

Идвам да ви навестя.  Аз спрях да пуша... и сега откачам  ooooh! ... но ще свикна.

Какво става тук???? Къде са бебоците???

Ето ви едно късметче:

# 711
  • Мнения: 643
Браво Биби-джиби аз от сега се опитвам да ги откажа и е трудничко като се събираме вечер иии... но ще успея  Hug

# 712
  • Мнения: 385
Привет и от мен!Чета ви всеки ден и чакам да почнете да се хвалите с  EFP
Малко прашец и от мен  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Браво Биби,ще се справиш!
Чакам вече новини от вас,този уикенд!!!

# 713
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
Аз само да ви известя, че май лелката пристига - пратила е телеграма на 25тия ден от цикъла. Много ефирна кафеникава точица на тоалетната хартия преди малко. Все още има шанс и за имплантация, но да видим. Засега прилича на ЦС с примеси на кафеникаво зацапване и освен подутия корем, порасналите гърди /newsm44/ и гаденето от днес на обяд насам и чувството, че ще заспя на бюрото, други симптоми нямам. Поне ламята Спаска си отиде бързо, та не можах да изпоизям целия свят. Първа под прашецаааа с голямата торба.... newsm75 newsm79 newsm28
Браво Биби, бебо има нужда от чист въздух и здрава мама Simple Smile

# 714
  • Мнения: 227
 Ощееееееееее   babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7


# 715
  • София
  • Мнения: 4 142
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 Да посъбера и аз от Биби и Кофеинчето Simple Smile Аз както писах по нагоре от 1 седмица започна сутрин да ми става лошо - повдига ми се и следобед към 16 ч. пак така и чувствам тежина в корема. Но пък и днес ми е едно мнооооооого отпаднало и ми се спи постоянно. За сега никакви признаци за М.

# 716
  • Мнения: 227
ivka03, стискам палци да НЕ е лелчето  Praynig

# 717
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
ivka03, стискам палци да НЕ е лелчето  Praynig
Мерси и аз си стискам палци да са двете чертички, но ще видим. Мъжо тамън вече е вкъщи и сега пак на сух режим, горкият ми той.

# 718
  • Мнения: 3 242
newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 Да посъбера и аз от Биби и Кофеинчето Simple Smile Аз както писах по нагоре от 1 семдмица започна сутрин да ми става лошо - повдига ми се и следобед към 16 ч. пак така и чувствам тежина в корема. Но пък и днес ми е едно мнооооооого отпаднало и ми се спи постоянно. За сега никакви признаци за М.

Хубаво беше да мериш и температурата , по нея можеше да се ориентираш по добре Wink иначе всичките тези симптоми съвпадам както с симптоми на бременост така и с ПМС Simple Smile
В графиката ти има отбелязана овулация ,а нямаш положителен тест за овулация ...ходила си на фоликометрия или?

# 719
  • София
  • Мнения: 4 142
newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 Да посъбера и аз от Биби и Кофеинчето Simple Smile Аз както писах по нагоре от 1 семдмица започна сутрин да ми става лошо - повдига ми се и следобед към 16 ч. пак така и чувствам тежина в корема. Но пък и днес ми е едно мнооооооого отпаднало и ми се спи постоянно. За сега никакви признаци за М.

Хубаво беше да мериш и температурата , по нея можеше да се ориентираш по добре Wink иначе всичките тези симптоми съвпадам както с симптоми на бременост така и с ПМС Simple Smile
В графиката ти има отбелязана овулация ,а нямаш положителен тест за овулация ...ходила си на фоликометрия или?

Troy,

Снощи дадох линк на теста за Ову който смятам, че е положителен но не съм сигурна и затова в графиката отбелязах отрицателен, но мисля, че тогава ми беше О. Не ходих на фоликуметрия защото доки каза този месец да пробваме така и ако не стане следващият месец ще направим фоликуметрия.

Общи условия

Активация на акаунт