Бебеправене - тема 7!

  • 22 236
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 896
Прави сте,мен ме е страх.Не толкова от самото бебе,майчинството и отговорността.Страх ме е,че ще го загубя като предишнитв два пъти...или въобще няма да успея. 
Иначе ние много си говорим с мъжа ми,свикнали сме да си обсъждаме много,аз може би малко прекалявам с говоренето,много философствам,а той е по-мълчалив.Та много си споделяме и му казах за страховете си още преди да решим сериозно да правим бебе.Той знае за миналите ми проблеми още от началото на връзката ни.
И сега така ми се нацупи...чак сега аз му се нацупих,че той се цупи  Laughing 
Според него като правиш бебе трябва на ден по 3 пъти да бебеправиш,а аз казах-мързел съм.Сега бяхме на малла почивка за 2 дни и той се върна нацупен,защото сме свършили работата само веднъж.

Бел, да му кажеш на твоят мъж, че бебета не се правят така, както той мисли. С три пъти на ден няма да стане по-бързо, отколкото с един път на 3 дни. Нали трябва да се обнови материала и да е достатъчен и жизнеспособен, за да станат нещата? Нека да не ти се сърди, ти не си машина все пак. Ако ви е кеф по три пъти, да, но да правите бебе по три пъти на ден е ужасно натоварващо и физически и психически - едно че ти ще се протъркаш, което е врата за инфекции и друго ще се изнервите и двамата повече от сега.

# 691
  • Мнения: 643
Прави сте, момичета. Когато мислиш, че сексът е за бебе, е по-задължаващо и някак не можеш да се отпуснеш. Като е за удоволствие, е доста по-спокойно, приятно и не натоварващо психически. А те бебетата знаят кога да дойдат.

При мен е обратното, откакто си правим бебче сякаш сексът е още по-хубав и някак си по-романтичен. Чувството е по-различно и много хубаво, както казват някои хора- "пеперудки в стомаха"  Embarassed Като се замисля, че създаваме живот, че ще е нещо, което има частица и от двамата просто настръхвам.  Heart Eyes Нямам търпение да се случи   loveuuu




Пеперутчице,ти на кой ден от цикъла си?



Моята менструация е страшно нередовна. Сега дори не ми е идвало от края на май месец (не е бременност), но с лекаря ми се разбрахме да изчакаме 1-2 месеца и ако бебчо не стане, тогава пак ще отида да ми направят фоликулометрия и ако се наложи да пия Дуфастон. Но аз силно вярвам, че ще стане и сега...  Praynig Ще изчакам до средата на август и акоо чудото не стане- отивам при лекаря.
Продължавам да си меря БТ ( знам, че сутрин е точната, меря я в 6часа, но и вечер я меря и винаги вечер е 37,4  Rolling Eyes ) Вчера си правих тест за О. и беше отрицателен  Confused , но въпреи това сутринта си  luvbed


# 692
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 896
Пеперудчица, радвам се, че при вас е така. Аз говоря принципно или поне моето усещане е такова. Когато си правим секс за удоволствие е доста по-спокойно и ненапрегнато - може би защото ние правим опити от 5 месеца и нещо и всеки път, като не стане, виждам тъгата в очите му. Когато милото знае, че съм в Ову, тогава някак се спичат нещата. Даже този месец не съм му казала кога е Ову-то, кога се пада датата на цикъла и така нататък, за да сме спокойно и двамата. А и с тези редки виждания и време за контакти, може да се каже, че може и да не ни се съберат 6-7 пъти от края на миналата М до сега. Но каквото е, живи сме, здрави сме, ще стане. Като чета момичетата в темата за проблемното забременяване през какво са минали и пак имат живи и здрави бебета, не губя надежда.

# 693
  • Мнения: 643
Пеперудчица, радвам се, че при вас е така. Аз говоря принципно или поне моето усещане е такова. Когато си правим секс за удоволствие е доста по-спокойно и ненапрегнато - може би защото ние правим опити от 5 месеца и нещо и всеки път, като не стане, виждам тъгата в очите му. Когато милото знае, че съм в Ову, тогава някак се спичат нещата. Даже този месец не съм му казала кога е Ову-то, кога се пада датата на цикъла и така нататък, за да сме спокойно и двамата. А и с тези редки виждания и време за контакти, може да се каже, че може и да не ни се съберат 6-7 пъти от края на миналата М до сега. Но каквото е, живи сме, здрави сме, ще стане. Като чета момичетата в темата за проблемното забременяване през какво са минали и пак имат живи и здрави бебета, не губя надежда.

Да, да мила, аз те разбирам и ти пожелавам всички притеснения да изчезнат с появата на  EFP този месец и много да зарадваш милото  Hug

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 324
Момичета, днес денят ми минава адски бавно, и най-лошото е че има още мнооого време до 17ч.Нищо не ми се подхваща, а имам толкова много работа, но тялом съм в офиса, а духом ... се чудя как да изненадам милото довечера и ако не ни мине котка път смятаме да се отдадем на бебеправене и глезотийки, а кажете как се работи, като ми минават такива мисли през главата Simple Smile newsm78 newsm78 1dating luvbed

# 695
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 896
Да, той наистина много ще се зарадва, защото е рожденик скоро и това ще му е най-големият подарък от мен - теста с двете чертички, а в добавка може и вече да имаме сърчице, тупкащо на монитора Simple Smile - ако сме го сътворили този месец, ще съм началото на 7 г.с. на неговия РД.

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 324
ivka03, дано, стисам палци това да е твоят месец и да ти е жив и здрав рожденника, много да те обича, слуша и уважава! smile3510

# 697
  • Мнения: 75
Хохо, привет момичета, тази седмица имах много работа и не съм влизала в темичката ни и от миналия четвъртък сте изписали 40 страници Grinning още не мога да смогна да прочета всичко, но почивните дни ще наваксам Simple Smile

Аз да ви се оплача. Този месец ми дойде с 4 дни по-рано! Ужас, не се е случвало от две години. Винаги съм била с редовен цикъл 29 дни, а сега  - 25 дни.  newsm78 И цялата ми статистика вече никаква я няма. Нито знам кога ще ми е О., нито кога да очаквам МЦ... НО - днес заминавам за море за 7 дни и се надявам да си направим едно морско бебче, пожелавам го и на всички нечакащи много летни морски бебочетааа ! Simple Smile

# 698
  • Мнения: 643
Да, той наистина много ще се зарадва, защото е рожденик скоро и това ще му е най-големият подарък от мен - теста с двете чертички, а в добавка може и вече да имаме сърчице, тупкащо на монитора Simple Smile - ако сме го сътворили този месец, ще съм началото на 7 г.с. на неговия РД.


От сърце ти  го пожелавам  preggo

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 324
fosha, успех и на теб в бебеправенето, и да си изкарате една страхотна почивка тук на морето Simple Smile

# 700
  • Мнения: 161
Превет мацки  Wink да докладвам и днес се събудих с 37 както вчера и лелка още няма лДано дочакам утре и дано не дойде,че да взема тест  Praynig Успешен и усмихнат ден на всички и само  EFP

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 324
Привет katybaby , стискам палци лелката да не идва в близките 9 месеца  Hug и утре да видиш заветните  EFP

# 702
  • Мнения: 643
katybaby хайде дано лелката не дойде 9 месеца и да се похвалиш с  preggo

# 703
  • Мнения: 161
Някак не ми се вярва,но дано ! Благодаря ви  Hug ще ви съобщя новината утре,каквато и да е тя

# 704
  • Мнения: 227
Стискаме палци katybaby, време е някоя от нас да се похвали с положителни резултати  Hug

Общи условия

Активация на акаунт