Има ли приети в 23 ДЯ Ралица?

  • 5 568
  • 75
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз много се вълнувам за предстоящото постъпване на Лия в ясла.
Дали имаме съученици сред вас? Интересно ми е как ще се адаптират децата!

# 1
  • Мнения: 359
Здравей, Lyuba84! И ние сме там и мен ме тресе същото вълнение ... Simple Smile)) А и също кога ще приключи ремонтът и ще започне приемът. Казаха ми, когато се записвахме, че предвиждат 1 седмица водене до обяд, което е добре. Simple Smile)) 

# 2
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Друго, което ми хареса, че децата ще се приемат поетапно, за да могат учителките да обръщат повече внимание на новите.

Казаха в сайта да следим от кога ще започне приема.
Имаш ли наблюдение над персонала?

# 3
  • Мнения: 359
Нямам, за съжаление. Sad(( Само с една госпожа и с директорката се запознах при записването, но контактът не беше достатъчен за добиване на впечатления. От две познати съм чувала като цяло отлични отзиви от първа ръка за там и силно се надявам така да се окаже и при нас! Simple Smile))

# 4
  • Мнения: 105
И ние се местим там. Много се тревожа кога ще ни дадат дата за прием, ще можем ли да ходим на другата ясла дотогава и изобщо.. а ако ни бухнат и адаптация.. моето детете си ходи на ясла и не виждам защо трябва да се адаптира като новоприето. Виждали ли сте дали изобщо извеждат децата навън? Толкова пъти се разхождахме там в майчинството ми и никога не видях деца по двора. А дали ще сливат тази ясла с някоя от градините наоколо? Говори ли се нещо по въпроса?

# 5
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз смятам, че ако детето не плаче и обясниш, че е ходило на ясла, може да прескочите адаптацията.

Ще разберем дали извеждат децата във времето.
Ако разберете дати за прием, пишете, моля.

# 6
  • Мнения: 359
Относно датита за прием, на мен ми казаха да следя в ИЗОДЗ на страницата на 23-та СЯ, но който първи види - моля, да сподели! Simple Smile))) Аз лично нищо не съм чувала за сливане, а при нас проблемът е обратен - т.е. не виждам как ще стане без период на адаптация. Моят син ходеше на частна ясла, където точно беше започнал да свиква и нещо се обърка и започна да оказва да ходи, да се тръшка, пищи, реве и пр., та бяхме принудени да го спрем, защото немалко пари все пак се плащаха за това! Sad(( Всеки с различен проблем - нормално! Simple Smile))   

# 7
  • Мнения: 359
Предлагам инициатива с цел по-бързото свикване на децата, а именно - какво ще кажете, мами на набор 2010, може и на други, приети или посещаващи 23 СЯ, да започнем да им правим срещи с цел да ги запознаем предварително? Може в градинката до яслата напр.??? Simple Smile))

# 8
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ние сме 01.2011 дали ще сме в една група?

# 9
  • Мнения: 359
Хм, моя грешка май относно наборите и групите, защото в тяхната секция на сайта пише, че групите са разпределени независимо от възрастта, така че знае ли човек ... Simple Smile))

# 10
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Няма значение, можем да направим една среща, аз съм ЗА.
Аз водя малката в един детски клуб и се надявам да се социализира и да няма драми.

# 11
  • Мнения: 105
И аз съм ЗА срещите.

# 12
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Само кажете другата седмица кой ден? В събота ще пътуваме и малката до септември ще е при баба си.

# 13
  • Мнения: 359
Здравейте на всички! Simple Smile)) Предлагам някъде надвечер да се видим, евентуално - който ден кажете, за нас - без петък.

# 14
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Утре, ако не вали?

Общи условия

Активация на акаунт