Има ли приети в 23 ДЯ Ралица?

  • 5 573
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 365
Ok за утре, макар че явно няма да сме много! Simple Smile))

# 16
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Предлагам до към 14ч да потвърдим тук, за да можем да видим времето как ще е.

# 17
  • Мнения: 105
Имам ангажимент след работа и ще съм в квартала към 19:30 най-вероятно. Ако има незаспали бебоци и мами бих ви срещнала Wink

# 18
  • sofia
  • Мнения: 4 296
На мен ми е късно, довечера имаме среща с приятели.

# 19
  • Мнения: 365
Lyuba, Bast,
Имам известно притеснение аз, защото детето ми има разстройство от сутринта и не съм сигурна дали е от храна или е вирус Sad((. Мисля, че е по-добре в случая да няма контакти с други деца. Безкрайно съжалявам, че точно така се получава ..., но се надявам да ме разберете и да позволите друг път да се включа и аз.

# 20
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Lyuba, Bast,
Имам известно притеснение аз, защото детето ми има разстройство от сутринта и не съм сигурна дали е от храна или е вирус Sad((. Мисля, че е по-добре в случая да няма контакти с други деца. Безкрайно съжалявам, че точно така се получава ..., но се надявам да ме разберете и да позволите друг път да се включа и аз.
Радвам се, че си съобразителна, няма защо да се сърдим

Момичета, желая ви весело лято. Ние заминаваме в петък и чааак на есен се връщаме.
Ще пиша и ако можем да се оганизираме за среща ще е супер.

# 21
  • Мнения: 105
Има списъци вечеее  Hug ние сме в първата групичка. Аз съм в сф август, така че ако има мераклии за срещи бройте ме Simple Smile

# 22
  • sofia
  • Мнения: 4 296
А ние сме чааак от 15.10

# 23
  • Мнения: 365
Да, мерси, че споделихте, че са излезли - ние сме във втората.

# 24
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Какви са ви входящите номера?

# 25
  • Мнения: 365
Lyuba84, предлагам да обменим инфо за входящите номера "на живо" и на по бира, например!  Grinning Не се притеснявам от теб специано, но това все пак е публично пространство, а зложелатели, за съжаление, много. Sad((( Аз се забавих с отговора заради летния грип, който ни връхлетя и добре че не се организирахме и да сеем зараза. Sad(((

# 26
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Оооо, не ми е минало през акъла. Аз предположих, че приемането е по вх. N, защото ние сме от последните номера.

Бирата остава за септември, когато се приберем.

# 27
  • Мнения: 365
Lyuba, поднасям извиненията си! Не съм разбрала правилно. Моля, не се сърди! Мисля, че си права обаче за номерата, защото аз го записах моят на втория възможен ден. А за бирата - всъщност и ние скоро ще изчезнем от София, така че септември е ок за мен! Simple Smile))

# 28
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Има ли деца които вече започнаха? Ние ще започваме тази седмица.

# 29
  • sofia
  • Мнения: 4 296
И на мен ще ми е интересно как се адаптират децата. За нас има време още.

Общи условия

Активация на акаунт