Има ли приети в 23 ДЯ Ралица?

  • 5 573
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 365
Пропуснах нещо - и контактна бележка, но не бързай се нея, защото аз го записах в петък, във вторник тръгна и всъщност взех бележката в понеделник, защото важи 3 календарни дни ... Simple Smile))

# 46
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Calm, в коя група е твоето дете?
Аз не мисля че им четат приказки, на мен ми казаха че ги слагат в леглата и да заспиват сами. Ако беше с приказки моя можеше да се включи в разказването  Joy. Ох ние откакто тръгнахме втори вирус ни хваща, направо ужас, поне една седмица издържа без да се разболее.

# 47
  • Мнения: 798
И моята разбойничка е с втори вирус. Първия път пропусна три дни, но сега... втора седмица й тече носът, а миналата седмица два дни беше и с малко температура. Да се надяваме, че от сряда ще тръгне отново, защото тъкмо свикна ииии... дълга пауза  #2gunfire

# 48
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Принцеса Лея и ние сме със същия, направо вече се чудя как да оправя нослето Sad

# 49
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Май всички около мен от това се оплакват. Една приятелка завела бебето при ЛЛ и няма червено гърло, само сополи, ЛЛ казал , че детето е здраво и дал бележка, та си ходи на ясла. Вие как постъпвате?

Предполагам работите, как се справяте?

# 50
  • Мнения: 798
Има кой да ми я гледа, за щастие, затова и си стои вкъщи. Чудя се от утре дали да я пускам или пък да я оставя за цялата седмица вкъщи. Проблемът е, че ако я подържа още малко у дома, "адаптацията" ще отиде на кино.

# 51
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета, ние утре сме новобранци.
Ако детето е спокойно ще го оставят ли да спи там?
Аз ли не разбрах нещо или пижами не се носят?

# 52
  • Мнения: 798
@lyuba84, правилно си разбрала, не се носят пижами. Няма начин да го оставят да спи там за първи ден. Вероятно ще ти предложат от следващия вторник да го оставяш, и то ако е достатъчно спокоен. Такава им е практиката. Но дойде ли му времето, за доста настоятелни да го оставяш, за да не привикне към взиманет на обяд, т.е. не е да ги мързи.

# 53
  • sofia
  • Мнения: 4 296
И мен това ме притеснява, да не реши малката, че все на обяд ще я взимаме.

Мерси много.

# 54
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Аз си оставих гледачката и тя се грижи за малкия, просто не мога да отсъствам нито пък таткото. И честно да си кажа изобщо не смятам да го пускам докато не се оправи. Нямам намерение да ги правим хронични от непрекъснати повтаряния и неизлекувания болежките

# 55
  • Мнения: 798
И моята щерка остава вкъщи до края на седмицата. От понеделник - с песен  Mr. Green
Някое от дечицата ви да е в трета група със сестри Динева и Караиванова?

# 56
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ние сме втора група
Сутринта малката влезна смела и любопитна и забрави за мен. Ще видим утре как ще е. Казва, че много й харесва при децата.

# 57
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
lyuba84 и моя син е във втора група, но сега изграждаме имунитет Simple Smile

# 58
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Дай Боже, да не си обменяме бацили, ще се радвам да се запознаем.

# 59
  • Мнения: 365
Здравейте и от мен! И моят син е малко болен - хрема и лека кашлица за сега и от няколко дена е вкъщи. Надявам се понеделник, живи-здрави, пак да тръгне.

Общи условия

Активация на акаунт