Подсъзнанието може всичко! 51

  • 104 045
  • 745
  •   1
Отговори
# 600
  • BG
  • Мнения: 390
АЗ вече сложих на перваза празното портмоне.  Отворих го и между преградите му сложих щипки, за да е възможно най-отворено. Утре пак, нали трябва 1 нощ преди пълнолуние, в нощта на пълнолуние и тази след него.
Пожелавам сбъдване на всички желания и успешни ритуалчета.

# 601
  • Мнения: 1 754
Едно от нещата, с които още не мога да се справя- с постоянното чувство на изтощение и безсилие. И в новолунските желания съм писала и на ангелите се моля, ама нъц  Crossing Arms Чудя се защо е така...в края на краищата по-свободна едва ли ще ставам, още годините са ми малко, нямам мъж, деца, вместо да кипя от енергия, мисля само как да си легна и нищо да не правя...

Цитат
shiningsmile,аз винаги съм имала проблем с постоянна "хронична"(поне така си мислих) умора,като си мислех ,че организмът ми си е такъв,но по определени причини започнах да се храня в Зоната и поне при мен се оказа,че всичко е идвало от неправилно хранене.Тук в бг-мама има тема за Зоната,даже момичетата от там ме упътиха към вашата тема.Малко е досадно в началото,но се свиква и усещането е прекрасно
 vanichka,честито и от мен!

Определено може да се дължи на лошо хранене, а и на проблеми с щитовидната жлеза, ниско кръвно, анемия и други... Аз бих дала съвет да пробваш с чай от коприва за известно време и да видиш как ти влияе. Съживява значително. Пий повече вода и витамин С, от лимонче сок най-добре.

А и в крайна сметка, ако организма ти има нужда да си почива точно сега, осигури му го, не се обвинявай, а използвай момента да релаксираш, най-добре е да си слушаме тялото. Това не изключва и да положим усилия да се погрижим за него.

# 602
  • Мнения: 514
Момичета, имаше един сайт, където си теглех позитивни късметчета всеки ден. Компютърът ми се прецака и не мога да го намеря. Моля, помогнете.  bouquet

# 603
  • Deutschland
  • Мнения: 5 493
Да не е това www.http://dreamland-bg.com/

# 604
  • Балчик
  • Мнения: 755
Момичета, имаше един сайт, където си теглех позитивни късметчета всеки ден. Компютърът ми се прецака и не мога да го намеря. Моля, помогнете.  bouquet

може би от тук

http://dreamland-bg.com/index.php

страхотно местенце е там  Peace

# 605
  • Мнения: 2 204
Винаги си тегля 3 късметчета и ги чета на глас. bowuuТака се зареждам с положителна енергия.

# 606
  • София
  • Мнения: 2 968
Винаги си тегля 3 късметчета и ги чета на глас. bowuuТака се зареждам с положителна енергия.

Може ли точен линк с късметчетата, защото не ги намирам в сайта. Благодаря предварително.

# 607
  • Мнения: 2 204
На главната страница вдясно.

# 608
  • Deutschland
  • Мнения: 5 493
Точно така. Гледаш вдясно. Като пусна линк, се отваря днешният ми късмет  Whistling

# 609
  • София
  • Мнения: 67
Привет момичета,
довечера пълнолунието ще е синолуние:


http://www.morskinovini.com/?p=1614


# 610
  • Мнения: 185
браво момичета, страхотни сте  love001, бях ги забравила тези късметчета

от кога не ви бях писала, че заслужавам изобилието на Вселената smile3508
а за сънищата от "оня свят" ще пиша след пълнолунието
момичета-кокичета, имам една молба за помощ
страшно много искам смартфон, знаете, че кока-кола в момента има такива награди с регистрации от капачки, регистрирах страшно много, продължавам да регистрирам и ИСКАМ ДА СПЕЧЕЛЯ, точно по този начин искам смартфон, ама много искам
 newsm45
намазах си снимката на личната карта, облизах я и си казах "ау, колко си сладка, как ти се лепят смартфонитееее, на този маникюр как ще ти отиваааа един тъчскрииииин" (около 19-20 години си гризах ноктите, престанах преди 3 месеца) и.......нищо.......за сега поне.........
моля не ми се смейте много Joy, а помагайте, мисля че сега е момента

# 611
  • Мнения: 185
забравих да ви пиша дали има резултат от зареждането на портмонето с новото зарядно, което ми подариха (а уж не съм толкова руса Rolling Eyes)
е, има резултат, но беше малък, 8лв от въздуха буквално, продължавам да зареждам, 8х8х8х8х8....... и ще събера за бяло море Joy
и последно да споделя за една моя мечта, която е минала покрай мен, но не съм я "хванала"
имам мечта да отида в Гърция и евентуално да не се завръщам в България (всичките ми близки роднини си отидоха и няма заради кого да стоя, но за това утре), бях казала на една приятелка, живееща в Атина да направи нещо по въпроса и вчера съвсем случайно ми звъни на домашния телефон, вдигам аз и като ме почнааа
"защо не вдигаш, бях ти намерила една къща за 4 месеца, то сега сезона свършва, нямаше да плащаш наем, език не ти трябваше и щеше да работиш, а ти......  341uu  341uu  341uu"
навика ме хубаво жената, а на мен ми се дорева, така и не разбрах кога мина лятото покрай проблемите ми с БНД и новата ми прекрасна връзка......
може пък и да е за добро, нали Thinking

# 612
  • София
  • Мнения: 4 179
Привет момичета,
довечера пълнолунието ще е синолуние:

http://www.morskinovini.com/?p=1614


Това за пръв път го чувам. Много интересно. Какво да правим, да си пожелаваме нещо, което най-много  желаем?

# 613
  • Мнения: 514
Точно за тази страница става въпрос. Благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 614
  • София
  • Мнения: 2 265

Привет момичета,
довечера пълнолунието ще е синолуние:

http://www.morskinovini.com/?p=1614


smile3521 newsm51 smile3508 smile3501  love001

Общи условия

Активация на акаунт