Гримиране - техники, съвети, идеи и предизвикателства-9

  • 37 754
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Banana_Moon  Peace много ми хареса първия ти грим, както и миглите - много естествено ти стоят  Peace

на грима само не ми хареса, че няма и на костта над окото и под веждата  Peace

# 16
  • Мнения: 13 624
Tuala, на MAC са им толкова готини ружовете, че дори не знам кой да ти препоръчам.
Сега ще спретна един списък

Blushbaby
Cubic
Prism
Buff
Gingerly
Sincere
Tenderling Heart Eyes страхотен (1-вият на снимката)
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 13 юли 2012, 23:08 от Жаки°

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Banana_Moon ,много ми харесват и двата варианта Heart Eyes А какви са сенките от втория ти грим-обожавам златистото Wink
Завиждам ви /благородно Mr. Green/ за срещата Wink
Аз съм на път да си поръчам мигли с лепилото от ибей Wink ако успея да направя качествени снимки,ще кача-досега все несполучливи опити имам Confused,снимам с телефон,но не ми се получава.
Жаки,като си започнала със списъка.... Wink препоръчай ми моля,червило на МАК,което да подхожда на бяло лице,сини очи и кестеняво-червеникава коса/нещо като снимката на аватара ми WinkОткакто смених цвета на косата и не мога да си намеря подходящ цвят червило Confused



# 18
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
о, и аз исках да попитам Banana_Moon за цветовете от 1 грим

# 19
  • Мнения: 0
Banana_Moon  Peace много ми хареса първия ти грим, както и миглите - много естествено ти стоят  Peace

на грима само не ми хареса, че няма и на костта над окото и под веждата  Peace

имаш предвид опушения грим ли? Под веждата има бял пигмент, но на снимките не се вижда явно. А, на коста не сложих нарочно, защото ставам като панда в очите. Пък и уж целях да не е много хард, но се получи вечерен грим, които бих носила с панталон и по-убити дрехи като цветове. На снимките явно не личи, но и брат ми и майка ми като ме видяха казаха: "твърде много грим"  Laughing

Biskvitka,  Hug  Всички сенки са от тази палитра на Сефора (показвам я за пореден път, сигурно вече ви втръсна от нея  Joy):
Скрит текст:

А, златното е пайнт пот на МАС. Цвят bare study
Скрит текст:

# 20
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
...но и брат ми и майка ми като ме видяха казаха: "твърде много грим"  Laughing

...

хората, които много не се гримират - все така си говорят, особено, ако не са ти свикнали  Peace

# 21
  • Мнения: 0
о, и аз исках да попитам Banana_Moon за цветовете от 1 грим

намерих една голяма снимка на палитрата ми и сега ще ви покажа цветовете  Wink

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря,Banana_Moon Hug Аз съм ти виждала палитрата на Сефора,но реших че нещо друго може да си ползвала Wink

# 23
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
о, и аз исках да попитам Banana_Moon за цветовете от 1 грим

намерих една голяма снимка на палитрата ми и сега ще ви покажа цветовете  Wink
сега видях, че на едното око в основата си ползвала бяло, а на другото розово  Peace и двете са хубави  Peace

# 24
  • Мнения: 13 624
*Biskvitka*, нещо такова ли да е (eдна идейка по-berry)
така на прима виста бих казала Spice it Up
http://karlasugar.net/wp-content/uploads/2010/01/MAC-Lustre-lipstick-3-Medium.jpg

По описанието ти се сещам за тази мацка.... и червилото седи жестоко на такава коса и бяла кожа.

# 25
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Banana_Moon, твоите мигли стоят много дискретно, бих решила, че са естествени, ако не беше казала Simple Smile

Мис, прекрасно оформление на новата тема, както винаги   bouquet

Изтървах Жаки, да не отиде на вечеря човек Crossing Arms Laughing

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
О,да,нещо подобно търся-което да изпъква и същевременно,редуцирайки количеството,да не е натрапчиво Hug Благодаря  bouquet Записвам си името,и при първа възможност ще си го взема Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 573
Момичета, искате ли все още да включим списък с блоговете на съфорумки в първия пост? Аз съм ги приготвила и съм отделила само тези без реклами, защото такива са правилата на форума. Ако ще ви е интересно, да ги пратя на МисНели?

Бананова Луничке, можеш ли да сравниш качеството на палитрата Сефора със сенките на Инглот? ЧУде се дали да я взема, а имам и да допълвам на Инглот една 40ка...

# 28
  • София
  • Мнения: 6 219
Banana, много хубаво са ти се получили и двата варианта, включително и опушения с розовкото в началото (не е вампирско). Аз не бих променила нищо, но много бих се чудила между двата варианта. И миглите не си личи, че са изкуствени.


МисНели, благодаря за темата   bouquet

Адри, аз съм "за" блоговете.

# 29
  • Мнения: 0
Скрит текст:

За опушения грим:
1 - блестящо сребърно във вътрешния ъгъл на едното око
2 - черно с блестящи частици, с което минах върху средната част на окото
3 - матово черно като основен цвят за целия грим
4 - розовото във вътрешния ъгъл на другото око

5 - студено кафяво, с което си попълвам веждите

За златистия грим:
6 - слонова кост, блестящ, на целия клепач (нещо като еквивалнт на Ванилата на МАС)
7 - шампанско със златни частички, под веждата и във вътрешния ъгъл
8 - прасковено, блестящо, над клепача
9 - тъмно кафяво, размазано в края и над миглите (до черните сенки)
На долния клепач останах само с пейнт пота.

Основа и за двата грима - МАС paint pot, Bare study

Общи условия

Активация на акаунт