Гримиране - техники, съвети, идеи и предизвикателства-9

  • 37 753
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 428
Аз също избягвам глосовете. Но скоро си купих един от тези на Есенс и много ми хареса  Flutter Ваня, на теб защо не ти харесват и с какво тези на Буржоа са по-добри  Rolling Eyes Аз много мразя да ми лепне глоса. Предпочитам да е по-нетраен, но да не лепне.

# 46
  • Мнения: 13 624
Аз преди бях фен само на супер лепнещите глосове– като Джуси Тюбс на Ланком. Само те издържат повече от час. Лореал 6h също са много трайни

# 47
  • София
  • Мнения: 6 219
аз може би имам някакво неразбирателство с Есенс като цяло.
на мен са ми нетрайни и не ми допада вкуса. не съм се намерила и с цвета си може би.
Буржоа си лепнат доста, но аз против нямам. Харесва ми и четчицата.
иначе най - любимия ми глос беше на Мейбълин, но вече не го произвеждат.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз вчера си взех един Ланкомски глос, защото навсякъде много ги хвалят. Хубав е наистина, но за тези пари очаквах нещо по-различно сякаш  Thinking
От тези на Есенс имах и ги хвърлих, не ми харесват. Всъщност от всички видове на Есенс имах поне по един и всички заминаха в кофата, с изключение на червения от Здрач серията и два Stay with me.
Днес си купих от новите Флормарски 3 броя, въпреки, че старите им бяха отвратителни... Добре, че рискувах, защото тези са прекрасни.
Имам и един глос на Лореал и един на Боржуа, но нещо не ми допадат...

Мисля си също едно нещо... понеже темата е конкретно за грим и за техники на гримиране, а ние все някакви продукти обсъждаме... дали да не направим отделна тема за обсъждане на всякакви козметични продукти или да добавим тук в заглавието и думата "продукти" за да не ни се карат, че спамим Thinking

# 49
  • Мнения: 13 624
Адри, ти си модератора. Ти можеш да ни се скараш Grinning
Те продуктите са си част от гримирането....няма как да не споменаваме от време на време нещо, което ни е харесало или е било по-скоро пари на вятъра

# 50
  • София
  • Мнения: 6 219
Мисля, че ще стане като с лаковата тема и разделението и. Няма как да не засягаме продуктите, но е добре да не се увличаме наистина, защото става невъзможна за следене така темата. Има достатъчно теми за продукти.  Hug

# 51
  • Мнения: 54
Мен не ми се ще да има отделна тема, ще стане хаос... Може просто да се добави ревю-та или нещо, продукти- все ми е едно.  Peace
Иначе какви са тези новите глосове на Флормар, които харесваш, NovemberRain?

Реших, че това клипче може да е полезно на дамите с торбички под очите:


Нанася се два тона по-светъл коректор само на сенките, които падат около торбичките.

# 52
  • Мнения: 13 624
Aдри, това да си го направиш! Много ще ти отива, както и на всички останали със светли очи.


Утре ако не ме домързи ще го пробвам и аз. Имам ги същите цветове. Но още не мога да намеря миглите на MAC Sad

# 53
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хайде аз да съм по темата, няма да обяснявам как никакви глосове не ми харесват, а ще постна снимка на тазвечершната си занимавка Laughing
Скрит текст:
Очите ми са адски червени, комбинация от недоспиване и две мартинита Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 1 573
Мисля, че ще стане като с лаковата тема и разделението и. Няма как да не засягаме продуктите, но е добре да не се увличаме наистина, защото става невъзможна за следене така темата. Има достатъчно теми за продукти.  Hug

Това е и моето мнение, но все пак е добре в такъв случай да се уточним дали ще добавим в заглавието и "продукти" или ще избягваме да се увличаме в тази насока и тук ще показваме и коментираме основно грим.

Новите глосове са тези с розовите капачки от Pretty серията. Червилата от тази серия също са много хубави, за разлика от старите, но по-подробно и със снимки ще пиша в темата за Флормар.

Жаки, това още в неделя ще си го спретна  Crazy Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 13 624
joy_r, eдин малък съвет: Цветове като този на долният ти клепач правят окото да изглежда малко зачервено и раздразнено. Същото важи и за розово, червено или керемидено.

# 56
  • Мнения: 2
Тук изкуствените мигли са сякаш задължителни, рядко ще видиш някой без, дори през деня.. жените обикновено са в двете крайности. Едните са с прецизен, прекрасен грим, а другите, може би нарочно, са с необуздани, рошави коси и не дотам добър грим.

# 57
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
joy_r, eдин малък съвет: Цветове като този на долният ти клепач правят окото да изглежда малко зачервено и раздразнено. Същото важи и за розово, червено или керемидено.
Така си е, затова и този ми молив си застоява в несесера Whistling. Но понякога го вкарвам в употреба, особено с тюркоазеното, харесва ми как контрастират.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 748
joy_r ,
кой е тюркоазения молив? Страхотен е!

# 59
  • Мнения: 13 624
Сигурно е нарочно ...може да са в стил Кейт Мос: рошава коса и леко размазан грим.
Аз също много обичам да си ходя така. Косата ми почти винаги е небрежно разрошена, все едно съм станала преди 5 минути. A грима в момента се размазва и без да е нарочно Blush

Още няколко готини идеи за лятото
             

Общи условия

Активация на акаунт