Гримиране - техники, съвети, идеи и предизвикателства-9

  • 37 751
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
+1 за блоговете  Peace    bouquet

# 31
  • Мнения: 13 624
E не трябваше да отварям снимката с МАС Bare study сега трябва да го имам
Сигурно ще седи уникално под златните инглотски сенки

# 32
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Banana_Moon  Blush тази палитра ще ходя да я гледам  Laughing

какво има в чекмедженцето  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 4 428
Мерси за темичката, МисНели  Hug

За срещата аз съм ОК когато и да кажете. За час ан срещата мисля, че о/о 20ч. е добре. Хем ще е поразхладило, хем не е прекалено късно и ще сме още свежи за приказки  Mr. Green Нямам против наистина, всеки да донесе по нещо, ако има интерес от останалите да се види  Grinning За завдение, май е по-добре нещо тип кафе или бирария, или някое сепаре. Че в баровете, с тези високи столове и подредба в индианска нишка, не мисля че ще е много удобно  Crazy

# 34
  • Мнения: 0
joy, Vanya, благодаря ви   bouquet Радвам се, че одобрявате миглите. За мен има голяма разлика понеже много се гледам, но и приятелят ми първоначално не забеляза и му се нацупих  Blush

Адри, за съжаление нямам сенки на Инглот. Днес си купих за първи път техен пигмент, но не съм го пробвала още. Нямам база за сравнение.  Tired Иначе като цяло харесвам много палитрата и си я ползвам много. Предпочитам я пред тази от и-бей, защото има и блестящи, и матови сенки. Има всичко  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 0
Banana_Moon  Blush тази палитра ще ходя да я гледам  Laughing

какво има в чекмедженцето  Rolling Eyes

Три ружа, един бронзър, 6 цвята очни линии (аз ги ползвам като кремообразни сенки, нанесям черното под сенките за по-наситен цвят), два много хубави молива и там някакви резервни четчици. Бронзърът и ружа под него (прасковен с розови частички) ги ползвам много  Heart Eyes
Скрит текст:

E не трябваше да отварям снимката с МАС Bare study сега трябва да го имам
Сигурно ще седи уникално под златните инглотски сенки

Жаки, не мога да повярвам, че го нямаш. Аз не мога без него  Heart Eyes

Алена, Адри, ако имате време и желание, с удоволствие може да се срещнем да ви покажа палитрата и да я пробвате  Wink

# 36
  • Мнения: 13 624
Много ми хареса на снимката, която показа. Но има възможност да не съм го харесала на живо Rolling Eyes
Моето Пейнтърли скоро ще свърши...(скоро, скоро... след 2-3 месеца може би Mr. Green) и се чудя дали пак него да купя или някое друго.

# 37
  • Мнения: 0
Мен, ако ме огрее август да отида до щатите, ще си взема painterly оттам, понеже ще ми излезе доста по-евтино.  Rolling Eyes Леле, с какъв списък ще отида  Joy


Иначе това са Инглотските ми мигли, ако някой се интересува  Flutter

http://inglotcosmetics.com/71s.eyelashes.accessories/product/13545

# 38
  • Мнения: 13 624

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Днес за малко да си купя един гланц на Есенс. От почти 2 години не нося никакви гланцове, но най-вероятно ще ме хванат лудите и ще трябва да го имам.
2-рият:
Скрит текст:
И тези безобразно красиви устни ги намерих, защото търсих гланца на Есенс

# 39
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Момичета, голямо вдъхновение сте ми! Започнах да се гримирам по-разчупено и повече напоследък. Mr. Green

Banana_Moon, и двата грима много ми харесват, но втория повече. Peace

И така, какво стана в крайна сметка.....от целия форум само аз не успявам да видя Жаки°   ooooh! Crossing Arms

И аз... нямам достъп до форума на работа и през деня изпускам всичко... Tired

# 40
  • София
  • Мнения: 6 219
Жаки, не се лъжи с глосовете на Есенс.

# 41
  • Мнения: 13 624
Aз имам един от тези XXL. Цвета е много готин и са сладки на вкус. Естествено след 10-15 мин. няма никой. Спрях да си купувам гланцове, защото ми се залепват за косата и това ме влудява.
Може да си го нося в къщи Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 6 219
аз обичам глосовете на Буржоа, успяват да ми се задължат на устата достатъчно дълго.

# 43
  • Мнения: 616
Бананова Луничке, можеш ли да сравниш качеството на палитрата Сефора със сенките на Инглот? ЧУде се дали да я взема, а имам и да допълвам на Инглот една 40ка...

Допълни си инглотската. Големите палитри на Сефора, качеството е прилично, но е друга категория.

MissNellie   bouquet благодаря за новата тема  Heart Eyes  bouquet

ти какво отношение имаш към ползването на мигли и какво се практикува зад океана  Rolling Eyes

Моето мнение е, че няма жена, която да не се хареса с подходящо подбрани и добре поставени мигли.  Аз лично винаги слагам за повод, който ще е много фотографиран, в ежедневието не ми се занимава.
Практиката тук - за грим за повод от про гримьор са  нормални, част от пакета. Като цяло са популярни, във всеки супер и аптека има щанд на Ардел. Повечето дами ползват за повод като че ли .Много млади азиатки 2 gen и нагоре (т.е. родени тук) носят  ежедневно забелязвам.


МисНели, няма ли да ни покажеш някое твое гримче? Много ще ми е приятно, предполагам не само на мен   bouquet

Благодаря за вниманието, предпочитам да не се показвам лично но ще си помисля.

# 44
  • Мнения: 54
Aз имам един от тези XXL. Цвета е много готин и са сладки на вкус. Естествено след 10-15 мин. няма никой. Спрях да си купувам гланцове, защото ми се залепват за косата и това ме влудява.
Може да си го нося в къщи Mr. Green

Аз съм същата, непоносими са ми. Много рядко слагам, и то защото си намерих супер готини червени нюанси.

Благодаря за новата тема!   bouquet

Аз съм "За" да се включат блоговете.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт