Аква парк Кьзанлък село Овощник

  • 36 112
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 529
Ходим всяка година, имаме къща наблизо. Споделям общите впечатления от темата. Днес бяхме. Храната никога не е била вкусна или евтина /с изключение на катмите, каквито днес нямаше/, но тази година направо са се оляли. Шишче 3.50, ню ню топчица салата Снежанка 1.50, фанта 2.60. В събота и неделя входът е 15 лв. за лица над 12 г. 7-12 г. е 10 лв. 10 е и за всички след 14 ч. На таблото имаше и цени за ВИП зона, но вътре не установих коя е  Grinning Чанти не проверяваха на входа. Една леля спокойно си хапна домашен сандвич на маса, беше си поръчала безалкохолно жената.

# 61
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Извинявам се, но това е пълна селяния.Добре че не отидохме.

# 62
  • Мнения: 3 352
И ние бяхме за пръв път в аквапарка съвсем наскоро - не ни хареса и едва ли ще отидем втори път.

Цените за вход действително са твърде високи(това лято обиколихме поне 4 - 5 аквапарка в различни кътчета на България и в Овощник цените бяха най-високи). Неоправдано високи са и цените на напитките и храната.

Беше почивен ден и имаше някакво парти - музиката беше ужасно силна, и ако не бяха децата, щях да си тръгна веднага.
Но в крайна сметка на тях им хареса. Водата е топла, а атракционите - прилични.

Не ми допадна и това, че няма достатъчно зеленина, а твърде много цимент и бетон.

Не ни проверяваха багажа на входа - само това липсваше ooooh!

# 63
  • Мнения: 528
Като цяло не съм доволна от аквапарка. Цените са много високи за няколко пързалки и два басейна, а и водата изобщо не беше толкова топла, колкото очаквахме. Simple Smile

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
Колко е входа тази година? Има ли много хора? Някой ако е ходил скоро моля да даде инфо.

# 65
  • Мнения: 29
ние ходихме миналата седмица. Вече няколко години подред ходим, и изглежда сега поради по-високите цени има доста по-малко хора. Не всички шезлонги са разпънати а и от тези които са, сигурно 1/3 празни. В сравнение с други години ми се струва доста по-малко хора, съответно е по-спокойно. Водата е ок, пързалките също са добри.
Относно цените - за възрастен 15лв, дете 10лв, скромно хапване за 4-има 25-30 лв, като добавиш някой сладолед, напитки и горе долу отиват 100 лв за двама възрастни с 2 деца (над 7 год.) за ден.
така, че като изключим цената и храната, мястото е добро.

# 66
  • Мнения: 528
Не ис трува. Има четири пързалки и това е. Само дето водата е минерална, по-топличко е и е хуабво. Simple Smile Но 15 лева е много. По-добре е да идеш в Пловдив с ваучер ти излиза 8 лева входа,а  има двойно повече атракции.

# 67
  • Мнения: 389
 Да побутна тематичката напред.
 Тази година този аквапарк работи ли?

# 68
  • Мнения: 29 912
Не съм знаела за този аквапарк. Работи ли 2015 г.? Има ли къде да се отседне? Дайте отзиви, моля! Hug

# 69
  • Мнения: 136
Работи! За отсядане - най-близкото възможно място са хотелите в Казанлък...

# 70
  • Мнения: 29 912
Благодаря за информацията! Дали имат сайт да разгледаме?

# 71
  • Мнения: 389
Ако някой е ходил тази година, моля да сподели отзиви и цени!

# 72
  • Мнения: 136
Мисля, че няма сайт, но има фейсбук-страница - на нея има снимки от последните дни:
https://www.facebook.com/pages/%D0%90%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D0%BF%D0 … A/217573771596723

# 73
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Може ли коментар на цената на билетите тази година и има ли семеен билет? Дано няма увеличение на цените тази година, че за 4 пързалки не си заслужава.

# 74
  • Мнения: 2 559
Моля, който е ходил да сподели повече инфо.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт