Летни забавления и морски приключения :))) Клюки - 44

  • 17 513
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 55 044
Еййй, да не излезе човек за секунди и веднага да му опетнят репутацията  Mr. Green Макова и Хепи, може ли таквоз нещо?  Mr. Green

Шамси , ми радвам ти се , бе ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Китен също е много хубаво , Валче , мои колеги се върнаха миналата седмица и са много доволни .
Но Поморие е по-близо , ако това ти е важно за пътуването . Hug

Мери , казваш , ако БНД те покани пак на море , няма да откажеш ? Joy Joy Joy

# 16
  • Ispania
  • Мнения: 4 485

Китен също е много хубаво , Валче , мои колеги се върнаха миналата седмица и са много доволни .
Но Поморие е по-близо , ако това ти е важно за пътуването . Hug

Моят син "див" като майка си Embarassed.Оби4а да пьтува и само му дай да ходим някьде Laughing. Може и до Китен да отидем Mr. Green .А и цените които ми каза Либ Grinning(да е жива и здрава Laughing) са много добре Party.
Много хубави спомени имам от там, пьк и детето не го е виждал Heart Eyes
 Hug Hug Hug


Мери, ти си моят герой Laughing, даже сте спали в една стая с БНД Laughing

Последна редакция: вт, 17 юли 2012, 13:19 от Val

# 17
  • Мнения: 55 044
Мерито е опасна ! Grinning
Признала съм я отдавна !  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 128
Жалко, че не се носят чорапи сега .. друго щеше да разказва Мери, друго   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 19
  • Мнения: 916
Жалко, че не се носят чорапи сега .. друго щеше да разказва Мери, друго   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

хаха, Макче, опасна си днес  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 128
Жалко, че не се носят чорапи сега .. друго щеше да разказва Мери, друго   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

хаха, Макче, опасна си днес  Mr. Green

хахаха мерси Шамсче  Mr. Green
То е сигурно щото наследството спа при баба си снощи и днес съм наспана,и в кондиция  Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 2 553
Здравейте!

Приемате ли "нови" членове?  Rolling Eyes

Аз не съм нова - не живея с бившия си съпруг от преди 4 години, разведени официално сме от две и нещо.

Чета ви редовно, но много рядко си позволявам да пиша тук, конкретно в този раздел. Защото всички сме минали през какво ли не и всяка страда по свой собствен начин и причини. А аз не страдам за него. Защото не заслужава.

Единствената ми болка е, че колкото повече време минава, толкова той е незаинтересован от дъщеря ни (която вече е на 6.5 години).

Изобщо не знам какво доведе до това - той ли, приятелката му ли, какъв му е проблема. Все по рядко я взима, все повече отбива номера. Не иска тя да спи у тях, не я води никъде освен на кино или някъде , където не му се налага да комуникира с нея. Плаща издръжка и то доста висока - определена по негово желание. Но нищо друго ...

И те така Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 128
2 bad, добре дошла  Hug

# 23
  • Мнения: 2 553
Благодаря Simple Smile  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 6 478
Добра ви вечер!
2bad, добре дошла!

Вал, избра ли къде ще шетате по морето с дребния? Китен и Созопол са моите младежки страсти. Макар, че Созопол стана дивно скъп и не си струва май?  newsm78

Шамс, нещо некои девойки те бъзикат що си взела да дремваш оскъдно? Wink Wink Wink
Дай боже всекиму поради таквиз причини да будува  Embarassed Embarassed Embarassed

# 25
  • Мнения: 1 384
ХИ ХИ ХИ наредихте ме , нямаше чорапи , но и нищо друго де , мерси не искам  Sick Не знам дали има друга като мен , колкото го мразя толкова по-силна ставам и му с екачвам на главата , но нека му отмъщението е сладко  Mr. Green

# 26
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Минаха 100 години и идвам да се разпиша.  Laughing

# 27
  • Мнения: 55 044
Добро утро ! Hug

Мен сънна болест ме е хванала ! Joy
Снощи си легнах в 20:20 ! Blush

Минаха 100 години и идвам да се разпиша.  Laughing

Браво , така те искам ! Heart Eyes

2 Bad , добре дошла ! Hug

# 28
  • Мнения: 916
2 Bad , добре дошла !

Морги, дай Боже всекиму ли каза? Досега не те бях чула да изразяваш такива мераци, освен за пост-работния период на бели панталони и сламени шапки  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 553
Благодаря ви, момичета! Много сте мили Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт