Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 156
Ееееееее пак имаме напредък. Щом в Слатина и Изгрев вече има ( ние висим заедно с тях през последните месеци ) значи ще дойдат и при нас. В крайна сметка сутринта от социала не са ме излъгали !

# 586
  • Мнения: 418

Както и да е.В Слатина и Изгрев има вече пари.Приятен ден  и дано скоро всички мами си получат парите.

Креми
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Значи и Дружба имат!!! Така че   Hug Hug Hug

# 587
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119

Както и да е.В Слатина и Изгрев има вече пари.Приятен ден  и дано скоро всички мами си получат парите.

Креми
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Значи и Дружба имат!!! Така че   Hug Hug Hug

Айде беж на банкомата.До другия месец живи и здрави.  bouquet

# 588
  • Мнения: 1
а за овча купел нещо някой знае ли

# 589
  • София
  • Мнения: 515

Както и да е.В Слатина и Изгрев има вече пари.Приятен ден  и дано скоро всички мами си получат парите.

Креми
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Значи и Дружба имат!!! Така че   Hug Hug Hug

Айде беж на банкомата.До другия месец живи и здрави.  bouquet

Ехе,супер,предполагам че и в Младост трябва да има вече Hug ще дам инфо по-късно Hug

# 590
  • Мнения: 11 606
Благоевград, ДСК - имам от 30 мин.

# 591
  • Мнения: 740
В Сливен някой взел ли е?

# 592
  • София
  • Мнения: 958

Преведени са!

# 593
  • Мнения: 197
Асеновград - Общинска банка - ИМА!

# 594
  • Viena
  • Мнения: 4 020
А за кв.Лозенец?

# 595
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
София-Младост-ЦКБ има

# 596
  • София
  • Мнения: 3 581
Нямам още Peace

# 597
  • Мнения: 22
За Люлин нещо знае ли се?

# 598
  • Пловдив
  • Мнения: 53
инфо за П-в

# 599
  • Мнения: 155
Варна има преводи

Общи условия

Активация на акаунт