Времето лети-Öyle Bir Geçer Zaman ki- Еркан Петеккайа - колеги,филми,изяви #75

  • 37 546
  • 758
  •   1
Отговори
# 405
# 406
  • Мнения: 4 725
Белче, само привет да не ти прекъсвам творческия процес, прекрасни колажи! Бравос!  bouquet

# 407
  • Мнения: 4 725
Поздрав  Hug Hug Hug

# 408
  • Мнения: 2 126
О, прекрасно! Ще дадеш ли линк, моля те, да гледат и другите момичета, още много питат.... А и ние да можем по - лесно да намираме като ни трябва нещо за сверяване на спомените....
Оххх и аз след дъжд качулка ooooh!,извинявам се много Embarassed Blush
Тук ги гледам http://tv-seriali.net/watch/70acd42bb,незнам да;и ще ви устройва,че май ги няма напред,а само вече излъчените.Аз започнах да ги гледам преди дни,затова Laughing
 
Позволявам си да споделя нещо което ми прави впечатление.Баба Хасефе ми изглежда много странно.Харесвам я много като персонаж във филма,но с тия очила и забрадка изглежда като леко зле замаскирана доста по-млада жена.Незнам дали ме разбирате какво искам да кажа.Всеки път като я дават ми е смешно hahaha

# 409
  • Мнения: 10 819
Приветтттттт wavey...момичета Hug Heart Eyes
Тия дни нещо се разминаваме... bowuu Joy Joy Joy,но пък не се забравяме Naughty Joy Joy Joy...все намираме по нещичко да кажем я за филма като цяло ,я за някой от героите...
Аз се наработих ooooh!...а пък някой днес се е чипкал Grinning...ухаа...блазе ви.... bowuu Joy Joy Joy

# 410
  • Мнения: 10 819

 
Позволявам си да споделя нещо което ми прави впечатление.Баба Хасефе ми изглежда много странно.Харесвам я много като персонаж във филма,но с тия очила и забрадка изглежда като леко зле замаскирана доста по-млада жена.Незнам дали ме разбирате какво искам да кажа.Всеки път като я дават ми е смешно hahaha

Десссссс Hug...Добре дошла Peace...мммм newsm78...май забравих дали съм те поздравила или не...но няма значение Naughty Joy
Та за Хасефе ханъм bowuu...няма лъжа и измама ,миличка Naughty...възрастна си е жената...просто така си ходят по старите туркини...със забрадки и шалвари...Страхотна актриса е Мерал Четинкая...навремето беше майчица...на другия ми любимец...Онур от 1001 нощи...и пак беше перфектна.... bowuu Peace

# 411
  • Мнения: 4 725
О, прекрасно! Ще дадеш ли линк, моля те, да гледат и другите момичета, още много питат.... А и ние да можем по - лесно да намираме като ни трябва нещо за сверяване на спомените....
Оххх и аз след дъжд качулка ooooh!,извинявам се много Embarassed Blush
Тук ги гледам http://tv-seriali.net/watch/70acd42bb,незнам да;и ще ви устройва,че май ги няма напред,а само вече излъчените.Аз започнах да ги гледам преди дни,затова Laughing
 
Позволявам си да споделя нещо което ми прави впечатление.Баба Хасефе ми изглежда много странно.Харесвам я много като персонаж във филма,но с тия очила и забрадка изглежда като леко зле замаскирана доста по-млада жена.Незнам дали ме разбирате какво искам да кажа.Всеки път като я дават ми е смешно hahaha

Дес, благодаря, а това е актуална снимка от награждаването на Мерал Четинкая, мисля края на март, тази година:

# 412
  • Мнения: 4 725
Светлич! Hug Hug Hug  И на теб казвам само здравей и лека нощ! Утре ще имам повечко сили!

# 413
  • Мнения: 10 819
Светлич! Hug Hug Hug  И на теб казвам само здравей и лека нощ! Утре ще имам повечко сили!

ОООООООООООО, Арфииииииииии... Sad

# 414
  • Мнения: 10 819


Meral Çetinkaya (d. 1945, Bursa)

# 415
# 416
# 417
# 418
  • Мнения: 10 819



                                      И Thinking...с прекрасния глас на Айча ви казвам Лека нощ !!! Hug Heart Eyes Hug

# 419
  • Мнения: 10 819


Плийззззззз... Heart Eyes Hug Joy

Общи условия

Активация на акаунт