За весели срещи софийски АВГУСТовски майки (2012)

  • 25 107
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 070
Здравейте, софийски мамчета, аз имам още да чета в другата тема, но да се запиша все пак тук  Hug Аз имам предложение за малка промяна в списъка - да се групираме по най-близки квартали. Надявам се ще  приемете  Grinning
Ами много е трудно това ,според мен, понеже както ми писа някои на лични Източните квартали са и в Младост и в Редута ?? Не знам как точно да се направи. newsm78 А вс. ти какво точно имаш предвид?

# 16
  • Мнения: 16
Точно това, което си разбрала, но си права, че е трудно. Аз направих нещо подобно, но в крайна сметка може и да не е чак толкова полезно, колкото си мисля  Embarassed
magi_g-  Надежда
dioni- Надежда
Elvirka- Банишора
kalpazanka77 -- ЛЮЛИН(център) / БАНИШОРА
gundie- Център
Блонди- Орлов мост
bg_trinity- Редута
Софи:)- Сухата река
ely_dream- Левски Г
 Freedom- Дървеница
Tayra- Младост 1
djidji_bidji- Младост 1
didis82- Младост 4
Hrisi Radoslavova- Дружба 2
purple_orchid-  Красна поляна
Ironi-  Лагера (до август), после Медицинска Академия
Червената Соня- Лагера (от началото на август)
Dbs-  Хиподрума
MeryG- Манастирски ливади-изток
slun4o-Драгалевци
belverde- Бояна
Vivien_- Бъкстон
Elsun- за сега в Белите Брези, по- натам в Манастирски Ливади- запад
tiina - Павлово
Bi Bi-  Княжево
anita7-Камбаните (Бункера)

 

# 17
  • Мнения: 0
Мале само аз ли съм от Дружба2 ?... явно се очертава да си обикалям с количката сама като кукувичка  Tired

# 18
  • Мнения: 0
Предложението ти щеше да е добро ,ако бяхме повече мами от съответните райони ....На този етап
обаче това е немислимо...най малкото ,че всички сме на финалната права и ни тресат последни приготовления.Живот и здраве ще го измисли ме номерът с виждането Wink
Може да се събираме веднъж в месеца някъде всички ,а през останалото време по райони- и това е вариант.Но има време...
Мен такава люлка ме е затресла .....Ей да знаете шубето е голям страх  Crazy

# 19
  • Мнения: 16
Наистина сме на финалната права и да ви призная честно, вече нямам търпение. А иначе не ме е страх, макар, че ще ми е първо раждане, може би защото мъжът ми ще е с мен и така се чувствам сигурна и спокойна.

# 20
  • Мнения: 0
Хриси ,не си единствената...При мен май се очертава подобна картинка с Люлин.От извесно време сме в Люлин и още никой не познавам освен комшиите.Всичките ми приятели са в Банишира при майка ми .Не че няма да мърдам до там ....не съм си го и помисляла.
За да ми е по весело всичко случващо се в момента  с мойчкият решихме да се жениме преди 3 дни - без да го планираме- та и с това се занимавам Simple Smile .Не че ще правиме сватба -само формално ще подпишеме ,но и това си е юркане.
Егати цирка сме.....

Последна редакция: пт, 20 юли 2012, 17:50 от kalpazanka77

# 21
  • Мнения: 4 070
Вив, Ами на мен списъка , който си предложила много ми харесва, ако няма някой пропуснат мога да направя редакция. Wink Grinning
Хриси, то и аз съм сама от Центъра, аз съм в района на Халите. Поне Банишора, Зоните и др. са ми на близо. Wink

# 22
  • Мнения: 16
Гунди, радвам се, че ти допада  Hug А планираш ли някакви лекции да посещаваш следващата седмица - може така да организираме първата си среща в новата тема  Party

# 23
  • Мнения: 4 070
Гунди, радвам се, че ти допада  Hug А планираш ли някакви лекции да посещаваш следващата седмица - може така да организираме първата си среща в новата тема  Party

Ами може и да посетя, то така като гледам в др. тема май ще имаме колективно купуване на нощници.

# 24
  • Мнения: 57
Докато се наканя да пиша в другата, да се запиша тук... то и аз май ще съм сама в района... Thinking  май със Червената Соня чудничко ще се разминем  Rolling Eyes Пробвах да разгледам темите по градове, ама и там не съм особено обнадеждена... може по най-близки по-големи паркове и градинки да се групираме, ама пак си трябва повечко народ за целта  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 39
И сега аз тук ли да се запиша за груповото ходене за нощници  Thinking че да не ме пропуснете  Mr. Green

Гунди  Hug

# 26
  • Мнения: 4 070
Иронка, аз смятам, че ние с теб няма да сме далеко като се преместиш, тъй да се каже в теб ми е надеждата. Wink
И сега аз тук ли да се запиша за груповото ходене за нощници  Thinking че да не ме пропуснете  Mr. Green

Гунди  Hug
Няма да те пропуснееем. Wink

# 27
  • Мнения: 57
gundie  Hug а хубаво тогава, аз от пешеходство страх нямам Simple Smile пък и май само централни улици ще ни делят  Mr. Green
Аз да си призная съвсем "тайно" планирах също да навестя извора на нощниците, понеже така и така ще диря пердета  Tired в района. Имам мерак и за онези магазини с разни мебели "втора употреба", ама май няма да ме огрее...  newsm78  Whistling

# 28
  • Мнения: 4 070
Ами то на мен ми е малко не удобно да ви предложа да се срещнем в района, че нали на мен тук ми е квартала и да не прозвучи малко тъпо, но пък. ..Wink
Ама никак не сме далеко, аз мога да идвам и до НДК и до една малка градинка близо до баня Мадара, на теб май и двете са ти ок, а мога да тигеля пеша и до Южния, мен не ме мързи и с количка си ходя ако- все пак имам тренинг. Hug

# 29
  • Мнения: 57
Аз за нощници вероятно утре ще мина, ама ще съм оборудвана с мъж и кола, та ще трябва да съм експедитивна, но пък иначе през седмицата бих пообиколила други местенца в района  Flutter с гореспоменатите цели. А тази градинка до баня Мадара няколко пъти я заглеждам, много симпатична, пък и има разни екстри като wi-fi и бирария наблизо (не, че това има особено отношение към разходките с колички де  Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт