Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какъв е тъмният цвят на дървото на мебелите в тази връзка?
Как мога да създам плетена лампа, подобна на тази в магазина, с помощта на една кука?
Кое масло бихте препоръчали за обработка на мебели?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какъв е тъмният цвят на дървото на мебелите в тази връзка?
-
Как мога да създам плетена лампа, подобна на тази в магазина, с помощта на една кука?
-
Кое масло бихте препоръчали за обработка на мебели?
-
Възможно ли е да се удължи вратата на шкафа чрез изрязване на дъска и закрепване към пантите?
-
Какво е ремолажът, използван за дърворезбите?
5 ръце за сравнение преди години мазах шкафовете в кухнята с леко и ми покри перфектно с 3 ръце 
Аз продължавам да се жалвам за моите. Смених тапетите белкем нещо се промени, но уви...пак ми боцкат очите. Добре, че започнах работа та по-малко ги гледам 

Върху ниското шкафче сложих дунапрен облечен с панама/имах бол и се чудих какво да я правя/. така закърпих положението, че беше адски нелицеприятно влизайки през външната врата. Малко се отнесох..., но мисълта ми е, че тези шкафчета не се ползват толкова, колкото кухненските и за това ме е страх да предприема боядисване в кухнята. 
. Както виждате е захвърлен в едно бунгало, а на мен ми се иска да му дам нов живот. Решила съм да го направя бял с акрилна боя, но на лявата врата в долната част има процеп, който не мога да измисля как да прикрия - с тънка дъсчица или с кит или с нещо друго ?