Europa park - Rust

  • 15 494
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Върнахме се! Нямам думи, с които да изкажа невероятното преживяване. Повече от възхитени сме всички! Нищо общо с Дисниленд! В пъти по-красиво. Като атракции ми допадна също много повече. При все, че децата и мъжът ми бяха много скептични преди заминаването ни, накрая единодушно признаха, че това е "мястото". Уникално красив и подреден парк. Впечатлена съм от невероятната чистота в парка. Чудесна храна, цени, каквито са и навън. Бяхме 3 дни в парка: четвъртък-събота. Най-малко хора имаше в петък. Събота нещата са извън контрол, по-добре е да не се ходи в почивните дни.
Определено ще отидем пак.  Peace

# 16
  • Мнения: 937
LaDiDa - Здравей, може ли да споделиш за пътуването със самолет или с кола ходихте?

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
LaDiDa - Здравей, може ли да споделиш за пътуването със самолет или с кола ходихте?

 По-напред е писала, че са ходили със самолет и са наели апартамент в града.  Peace

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
LaDiDa - Здравей, може ли да споделиш за пътуването със самолет или с кола ходихте?
самолет, с Раян Еър. София-Баден-Баден-София, 4 билета: 230 евро (като в тази цена добавях избор на места и  приоритетно качване). От сайта на Раян наех и рент-а-кар за целия престой: много удобно е, препоръчвам. Взехме си колета от летището и после пак там я оставихме.  Peace

# 19
  • Мнения: 937
Благодаря, това ме интересуваше от летището до парка как се стига, но вие сте били с рента кар, аз търсех съвети с транспорта как се стига.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Благодаря, това ме интересуваше от летището до парка как се стига, но вие сте били с рента кар, аз търсех съвети с транспорта как се стига.
рент-а-кара за 5 дни ни излезе 130 евро плюс някаква застраховка от около 20тина евра, ако не ме лъже паметта. Излизаше по-евтино от обществен транспорт ако ползваме до парка. Кара се около 40мин по магистрала. На прибиране като я оставихме колата и заредихме горивото, което бяхме използвали беше 16 евра. Голямо удобство е! Слизаш от самолета, на съседното гише взимаш ключовете, мяташ куфарите в колата отпред и газ. После обратно на летището, пускаш ключовете в пощенска кутия и адио! Силно препоръчвам.  Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 483
Пускат ли на сайта промоционални билети? Дете над 11г. го таксуват за възрастен и като цена 76 евро за два дена на човек ми е скъпо. Дали да следя сайта? Някой има ли наблюдение?

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Видях в сайта на европа парк,че цената за паркинг за посетители е 6 евро.Тази цена за целия ден ли е.Може ли също да препоръчате евтини хотелчета в близост

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Видях в сайта на европа парк,че цената за паркинг за посетители е 6 евро.Тази цена за целия ден ли е.Може ли също да препоръчате евтини хотелчета в близост
Да, за целия ден е тази цена. Ние отседнахме в този апартамент и останахме доволни  Simple Smile
https://www.booking.com/hotel/de/fewo-happy-family-c-rinkenauer. … 2a9b7b97e1aacc77e

# 24
  • Мнения: 1 829
Видях в сайта на европа парк,че цената за паркинг за посетители е 6 евро.Тази цена за целия ден ли е.Може ли също да препоръчате евтини хотелчета в близост
Да, за целия ден е тази цена. Ние отседнахме в този апартамент и останахме доволни  Simple Smile
https://www.booking.com/hotel/de/fewo-happy-family-c-rinkenauer. … 2a9b7b97e1aacc77e

За съжаление този апартамент ми излиза букнат и за догодина newsm78 Ще потърся през airbnb, че много ме зарибихте за този парк...

# 25
  • София
  • Мнения: 12 231
Включвам се и аз в темата след като позната ми пусна мухата за този парк и го похвали като най-добрият посещаван от тях досега.
Видях, че има вариант и за къмпинг. Някой дали има повече информация за този начин за настаняване?

# 26
  • Злокучене
  • Мнения: 456
Видях, че има вариант и за къмпинг. Някой дали има повече информация за този начин за настаняване?
И ние искаме Simple Smile евентуално догодина

# 27
  • София
  • Мнения: 12 231
a_alex тогава ще се разберем на РД  Simple Smile
Като гледам май ще го отложим за догодина и ние  Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 485
Може ли ходилите вече в Европа парк да дадат предложения с какви други забележителности може да се съчетае парка.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Може ли ходилите вече в Европа парк да дадат предложения с какви други забележителности може да се съчетае парка.

Страсбург, Фрайбург, Колмар има много красиви места наоколо, сега и с тези евтини полети на Уиз до Базел  е мн достъпен района.

Общи условия

Активация на акаунт