Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
Защо губите апетит след пиене на лимонада и цитронада?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
-
Защо губите апетит след пиене на лимонада и цитронада?
Губенето на апетит след консумация на лимонада и цитронада може да се дължи на съдържанието на захар или киселини в напитките. Възможно е също така да е резултат от индивидуална реакция към тези напитки. Важно е да имате предвид консумацията на захар и киселини, тъй като те могат да повлияят на апетита ви.
-
Какви са вероятностите една жена да роди по-рано от термина при втора бременност, ако е родила по-рано при първа?
-
Какви изследвания трябва да се направят по време на бременност?
който направих на едно софийско ОМВ 
Вторият пак там, а моя мъж вика: Трябваше втория да го направиш в казиното да стане петролен магнат с хазартни увлечения 
А аз на всички се хваля с бременност, точно каквато я описваш Канела и в паниката почнах да се обвинявам, че много съм се била хвалила. Казах на мъжа ми, изправи му се косата на него, ама на бързо установихме каква е причината.
... мъжо определено ми развали режима на ставане
още не съм ви изчела, но по-късно ще продължа, че сега продължаваме с ремонтните дейности
А имам още две страници
и отново си пуснахме климатика

Аз по принцип съм много против и го усещам винаги в слабините, но тази година е просто адска жега и ни се диша, ни се живее... Като сме в Пловдив просто усещам как ми се забавят жизнените функции и само чакам да си тръгнем....
Та това също ми е било голяма помощ да мога като заспи малката и знам, че няма нужда от мен аз да мога да вдъхна за малко навън.... Този път не знам точно как ще е, че нали си имаме вече кака, а не ми се иска да я оставяме още при бабите и без това май цяло лято ще си изкара там... Но ще реагираме на момента - майка ми е пенсионер и ще може да се отзове на повикване.

