Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
Защо губите апетит след пиене на лимонада и цитронада?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
-
Защо губите апетит след пиене на лимонада и цитронада?
Губенето на апетит след консумация на лимонада и цитронада може да се дължи на съдържанието на захар или киселини в напитките. Възможно е също така да е резултат от индивидуална реакция към тези напитки. Важно е да имате предвид консумацията на захар и киселини, тъй като те могат да повлияят на апетита ви.
-
Какви са вероятностите една жена да роди по-рано от термина при втора бременност, ако е родила по-рано при първа?
-
Какви изследвания трябва да се направят по време на бременност?
Час естествено не мога да си запазя вече, че дават чак за септември и писах смс на лекарката, че ще ида в понеделник следобед, така че Мартичка, Чики, Ел Сол волю не волю и аз съм за 30
По план график ще си спретна едно почистване с подреждане на багажи тъкмо като вляза в 9ти месец, тъй да се стимулирам да не взема да пренося хихихи Въпреки че аз съм убедена че няма да стане, защото забелязвам че сега се чувствам по почти същия начин както миналата година в 9ти месец само дето не са ме подхванали подготвителните контракции ама сигурно и те ще ме хванат другия месец...Надявам се бебчо да изчака поне да си подредим багажа в Пловдив, че много нанагорно ще му дойде на милото да гласи цяла къща за 4 дена 

Няма да плачете, мислете си само хубави неща.
Викам, така няма да си изберем име, предлагай ти... А той само 4, максимум 5 буквени имена изброи само. Общо взето има 2-3, които и двамата одобрихме, но все още не знам кое точно е нашетоНие не искаме да е масово (като Виктория, Александра и Моника например) Имената са прекрасни, но са твърде често срещани, аз не възприемам женско име, което не завършва на а/я (традиционалист, какво да се правя...) Отделно гледаме да не е с буква на някой от родителите, да няма сърдити. Всички вече си имат по едно кръстено на тях...
Иначе аз съм от 13 ч. в понеделник, ще се радвам ако се засечем и с теб и с
.Обяснява как се правят пълнени чушки,а аз със сигурност знам идеално-това е едно от най-любимите ми яденета и тя си пише,аз само "аа не,това не така,тва не го слагам..".Сееееч